Kanalı Olan Bakabilir Mi? Bildirimler Kapanmıyor :((

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar (reklam olmasın diye sansürledim her şeyi) ben ilk kanal açtığımda bir hevesle tüm yorumlardan bildirim gelsin istemiştim fakat artık bildirimlerde boğuluyorum D:

Attığım resimlerde de görülebileceği üzere işaretlediğim alanda artık yorumlardan bildirim alma seçeneğini "şaaptım" fakat her yorum atıldığında kırmızı yanıyor, tıkladığımda yorum görünmüyor bildirim gelmemiş gibi ama kırmızı bildirim işareti geliyor.

Buna ek olarak buradaki geçmişi bir türlü temizleyemedim. Her yerine tıkladım yok arkadaş bildirimleri temizle diye bir seçenek :(

Not: e-posta bildirimlerinden bahsetmiyorum, sağ üstteki zil işaretine gelip duran bildirimden bahsediyorum, hem ordaki geçmiş temizlenmiyo, hem de üstüste üç noktaya tıklayıp yorum güncellemelerini kapat dediğimde yorum geldikçe orda zil yanıyo.

Yardım pls.

Ekli dosyalar

• bandicam 2021-05-20 01-38-50-172.jpg
    bandicam 2021-05-20 01-38-50-172.jpg
    77.3 KB · Görüntüleme: 66
  • bandicam 2021-05-20 01-39-26-522.jpg
    bandicam 2021-05-20 01-39-26-522.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 64

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Yorumlarla ilgili etkinlikleri kapattınmı?

Reaksiyon puanı
30
Yorumlarla ilgili etkinlikleri kapattınmı?
Evet. Kapattım, ama artık yorum geldiğinde sağ üstteki zilde hâlen sanki kapatmamışım gibi kırmızı ile bildirim geliyor, ironik olan, yorum bildirimini kapattığımdan zile tıkladığımda yorum görünmüyor :d geçmişi de temizleyemedim nasıl temizleniyo biliyor musun

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Evet. Kapattım, ama artık yorum geldiğinde sağ üstteki zilde hâlen sanki kapatmamışım gibi kırmızı ile bildirim geliyor, ironik olan, yorum bildirimini kapattığımdan zile tıkladığımda yorum görünmüyor :d geçmişi de temizleyemedim nasıl temizleniyo biliyor musun
Geçmiş büyük ihtimalle temizlenmiyor. Dediğim biraz ilkel olabilir ama attığın yorumları silmeyi dene?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bildirim almak istemiyorum - Android - YouTube Yardım Burdaki yöntemleri dene

Reaksiyon puanı
30
Geçmiş büyük ihtimalle temizlenmiyor. Dediğim biraz ilkel olabilir ama attığın yorumları silmeyi dene?

Kanka 2021'deyiz olur mu öyle şey, temizlenir :D

Bi de videolarıma gelen yorumlardan bahsediyorum, yani yorumlarımı neden sileyim D:

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Kanka 2021'deyiz olur mu öyle şey, temizlenir :D

Bi de videolarıma gelen yorumlardan bahsediyorum, yani yorumlarımı neden sileyim D:
Sana daha yardım edemeyeceğim gibi görünüyor. Bence sıkma bırak kalsın bildirimler bakmassın olur biter