[Kampanya] Zemana Antilogger (24 saat)

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Gct94Ws.png

Zemana AntiLogger, bilgisayarınızda çalışan veya çalışmaya başlayan programların hepsini kontrol altında tutarak, sezgisel ve gerçek zamanlı davranış analizleri takip yöntemi ile, sisteminize zarar verebilecek veya çevrimiçi şifrelerinizi çalmaya yeltenen zararlıları, birkaç mili saniye içerisinde tespit eder ve durdurur.

Zemana AntiLogger, kurulduğu sistemlerde, minimum hafıza kullanımı ile sistemi yormadan, maksimum koruma performansı sağlar.

- Bütün internet işlemlerini koruma sağlar.

- İnternet Bankacılığı ve online finansal işlemleri korur.

- Kişisel e-mail ve mesajlaşmalara koruma sağlar.

- Üst düzey Keylogger koruması.

- Üst düzey Sanal Klavye ve ekran koruması.

- Sistem kaynaklarını sömürmeden yüksek performans.

- Kolay indirebilme, kurulum ve kullanım.

Buradan ulaşılabileceğiniz kampanya sayfasındaki "Click Here to Download Now" yazan butona tıklayın. Gelen sayfadaki "Proveed to Checkout" butonuna tıklayın ve bilgilerinizi girin. Programın lisans kodu ve indirme bağlantısı eposta adresinize gönderilecektir.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Bende de bu var ama görev yöneticisinden kapatılabiliyor Zemana'ya gönderdim hatayı umarım düzeltirler

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Bende 785 günlük lisansı var... Bulduğu tehditlerden haberim bile olmuyor... Programı açtığımda fark ediyorum :) Yanına KİS kullanıyorum ikisi de canavar daha dün 3 virüsten korudu :)

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Programı tek başına kullanıyorum. İnternete baktığımda ise yanında antivirüs de kullanın diyorlar.

Antivirüse de gerek duymadığımdan kurmuyorum. Çoğunlukla internetten alışveriş yaptığımdan köşede önlem olsun diye kurdum. Var mıdır bir faydası yoksa illa ki kurmak gerekir mi yanına bir antivirüs.

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Programı tek başına kullanıyorum. İnternete baktığımda ise yanında antivirüs de kullanın diyorlar.

Antivirüse de gerek duymadığımdan kurmuyorum. Çoğunlukla internetten alışveriş yaptığımdan köşede önlem olsun diye kurdum. Var mıdır bir faydası yoksa illa ki kurmak gerekir mi yanına bir antivirüs.

Virüs ile keylogger temelde farklı şeyler. Bu programın virüsler üzerinde herhangi bir etkisi yok. O yüzden antivirüs programlarıyla uyumlu olarak çalışacak şekilde tasarlanmış.