[Kampanya] Uniblue SpeedUpMyPC 2011

Bu konuyu okuyanlar

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
İlk Önce Programı Bir Tanıyalım

SpeedUpMyPC-2010-46843.jpg

Tanıtım:
Bilgisayarınız yavaşlıyor mu? Ya da yavaş çalıştığını mı düşünüyorsunuz? Bazı ayarları düzenleyerek sistemin daha hızlı ya da randımanlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. SpeedUpMyPC bu kapsamda çeşitli sorunlara çözüm üreten bir programdır.

Program gelişmiş iyileştirme araçlarıyla Windows'un bazı uygulamalarını düzenleyip, sisteme yük bindiren dosya ve işlemleri bulup bunları düzenleyebilir/onarabilir.

Program birkaç adımda ağ ayarları, bellek, işlemci gibi donanım ayarlarını en iyi hale getirmesi yanınnda, gereksiz dosyaları bulup silerek sistemin rahat nefes almasını sağlayabilir.

Program kısaca, bilgisayarın performansını arttırmak için bir dizi araçlar sunar. Bu sayede özellikle yavaşlıktan kaynaklanan sıkıntıların önüne geçilebilir.

Programın en büyük avantajı Türkçe dil desteğine sahip olması. Kurulumdan itibaren Türkçe çalışabilisiniz. Bu da ayarlamalar açısından avantaj sağlar.

Programı açtığınızda karşınıza gelen ekranda yapılacak uygulamalar gözükür. 'Genel Bakış' altında PC'nizde yavaşlamaya neden olan sorunları tarayıp bulmak için 'Şimdi Tara' tuşuna tıkladığınızda tarama işlemini başlatırsınız. Bilgisayarın yavaşlamasına neden olan sorunlar tespit edilip liste halinde sunulur.
Sistem değişikliği: İnternet erişimi, sistem kaynakları ve görsel efekt kullanmayı iyileştirir.
Hız araçları: Windows'un dosya gezinmeleri ve yazılım başlatma hızını geliştirir.
Gereksiz dosyalar:Sistem kaynaklarından tasarruf etmek için gereken düzenlemeyi yapar.

Tarama işlemi bittikten sonra tespit edilen sorunlar liste halinde sunularak ister tümünün istenirse sadece seçilenlerin silinmesi sağlanabilir.

Özellikler:
Tarama yaparak bilgisayarı yavaşlatan işleri bulup düzenler, engeller.
Daha hızlı tarama için ayarlama yapabilir.
Daha hzılı tarama için sistem kaynaklarını yönetebilir.
Sabit diskteki gereksiz dosyaları silerek, diskin nefes almasını sağlayabilir.
Düşük sistem gereksinime sahip bilgisayarlarda bile çalışabilir. En düşük Pentium 3, 500 mhz gibi.
Windows XP ve üzeriyle (32/64 bit) çalışır.

Tanıtım Kaynağı

Kampanyadan Faydalanmak için

* Buraya Tıklayın

* Ad - Soyad - Email Adresini Yazdıktan Sonra Submit Butonuna Basın
Açılan Sayfayı Kapatın

* Buradan Programı İndirin ve Kurun

* Email Adresine Gelen Serial Code ile Kaydınız Yapın Tamamdır

Yok Ben Uğraşamam Diyorsan Herkese Aynı Kodu Dağıtıyorlar Zaten !

SP-FCLF4-MSG66-M2N27-WBY7S-5DGPL-LNPP2

Güle Güle Kullanın...

rozabay

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Teşekkürler deniyelim bir ara denemiştim beğenmemiştim. Ama neden beğenmediğimi hatırlamıyorum :)

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Ara ara kullandığım bir yazılım, teşekkürler. :) ++

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Hemen indirip denedim 900 küsür şey buldu sistemi yavaşlatan acaba gerçekten işe yarayan bir şey mi yaptı bilemiyorum ama düzelttiğini söylüyor :D Teşekkürler... :)

Yönet bölümünde sistem değişikliğini açarsanız yapılan değişiklikleri görebiliyorsunuz. Buradan istediğiniz işlemi geri de alabiliyorsunuz...

rozabay

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Hemen indirip denedim 900 küsür şey buldu sistemi yavaşlatan acaba gerçekten işe yarayan bir şey mi yaptı bilemiyorum ama düzelttiğini söylüyor :D Teşekkürler... :)

Yönet bölümünde sistem değişikliğini açarsanız yapılan değişiklikleri görebiliyorsunuz. Buradan istediğiniz işlemi geri de alabiliyorsunuz...

900 küsür mü bende zar zor 32 hata buldu :D Kafasına göre bişeyler yaptı ama umarım bilgisayarın içine etmemiştir :)

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Aldım bi kaç tane teşekkürler... Arada sırada kullanırım programı iyi sayılır tavsiye ederim....

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Denedim ama aynı kodu verdi bana :) Yoksa herkese aynı kodu mu dağıtıyorlar...

İp'den mı acaba?

Büyük İhtimal Aynı Kodu Veriyordur Herkese Promosyon Kodları Genellikle Tek Oluyor! Sınırsız Etkinleştirme Açılıyor Kampanya Bitene Kadar

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
SP-*****-*****-*****-WBY7S-*****-LNPP2

Merak ettim bu mu sizdeki de? :D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
Güncelledim Konuyu :)

Ama Ülke Farkedebilir