(Kampanya) Seed4Me VPN 6 AYLIK

Bu konuyu okuyanlar

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
1LNZ01.png
5gYn3M.png

Kampanyadan gördüğüm ilk defa duyduğum bir vpn görüntüler bana ait kendim yükledim 6 ay Sınırsız bant genişliği sundu. 17 Tane ülke var istediğinizi seçip ordan bağlanabilirsiniz. ayrıca programı indirip yükleyince otomatik olarak 6 ay veriyor yani serial lisans vs. yapmanıza gerek yok ve ayarlardan kesinlikle kayıt olmayın yani register falan yazıyor kayıt olursanız lisans iptal oluyor. sadece yükleyin bağlanın başka birşey yapmanıza gerek yok :)

Kampanya Linki
Free Seed4.Me VPN (100% discount) - SharewareOnSale

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Seed4.Me VPN ve Proxy , dünya çapında yüksek kaliteli VPN erişimi sağlıyor!

Şu anda sunucular: Rusya, Letonya, Estonya, Litvanya, Ukrayna, Finlandiya, Moldova, İsveç, Polonya, Romanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan, Almanya, Türkiye, Hollanda, Lüksemburg, İsviçre, Belçika, İtalya, İngiltere, Fransa, İsrail, İspanya, Hindistan, Kore, Hong Kong, Kanada, Japonya, Tayvan, Singapur, ABD, Endonezya, Güney Afrika, Brezilya, Avustralya ve Arjantin.

Seed4.Me VPN ve Proxy - Premium Abonelik
Seed4.Me VPN ve Proxy Premium Aboneliği almak için şu adımları izleyin:

6 ay boyunca ücretsiz (yeni kullanıcılar için)
Hesabınız yoksa, Yeni hesap oluştur sayfasına gidin ve yeni bir hesap oluşturun.

VPN'yi kullanmadan önce, Seed4.Me Destek'ten alınan e-postadaki bağlantıyı tıklayarak e-posta adresinizi onaylayın. 6 aylık bir abonelik alacaksınız.

+1 yıl ücretsiz (yeni ve mevcut kullanıcılar için)
Bir hesap oluşturduktan sonra veya zaten bir hesabınız varsa, Sharewareonsale sayfasında 1 yıl boyunca benzersiz bir etkinleştirme kodu (Kupon Kodu) edinin (kayıt gerekir).

Yenileme erişim menüsünde alınan kodu , Kupon veya Ön Ödemeli Kart alanına girerek etkinleştirin.

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Bana göre her vpn birbirine çok yakındır , socks4 öneriyorum.

Son mesajlar