[Kampanya] Ashampoo Anti-Malware 1.21

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
Ashampoo-Anti-Malware_2.png

Tanıtım:
Ashampoo'dan yeni ve mükemmel bir güvenlik yazılımı daha! Ashampoo Anti-Malware geniş kapsamlı yapıya sahip, bir kötü niyetli yazılımları engelleme aracıdır. Yazılım oldukça kapsamlı olan imza veritabanı ile hemen hemen her türden zararlıya karşı sisteminizi koruma altına almayı amaçlar.

Ashampoo Anti-Malware yazılımı Ashampoo AntiVirus ve Ashampoo AntiSpyWare yazılımlarının resmi halefi olarak geliştirildi ve bu iki yazılımın sahip olduğu teknolojileri bir arada topladı. Bu sayede çok daha güçlü bir güvenlik yazılımı ortaya çıktı.

Ashampoo Anti-Malware bilgisayarınızı tüm dış tehditlere karşı korumasının yanı sıra; sahip olduğunuz verilerin güvenliğini de sağlar. Yazılım bilgisayarınızı; virüslere, casus yazılımlara, truva atlarına, solucanlara, kötü niyetli yazılımlara, "rootkit"lere ve reklam yazılımlarına karşı koruma sağlar.

Yazılımın Genel Özellikleri:
Bütünleşmiş 2 ayrı tarama motoru sayesinde virüslere, casus yazılımlara, truva atlarına, klavye kayıt tutucularına, "rootkit"lere, reklam araçlarına ve diğer tüm kötü niyetli araçlara karşı koruma sağlar.
Sistem üzerinde yapılan tüm dosya işlemlerini izler, yani anlık tarama yaparak dosyalara bulaşmaya çalışan zararlıları durdurur. Bu sayede bilinen yani veritabanında imzası bulunan tüm zararlıları engeller.
Sezgisel tarama teknolojisi ile bilinmeyen zararlılara karşı, onların olası hareketlerini inceleyerek koruma sağlar. Bu sayede hem bilinen hem bilinmeyen zararlılardan bilgisayarınız korunmuş olur.
İnternet üzerinde dolaşan 3.000.000'dan fazla zararlıya karşı koruma sağlar.
Rootkit Detector 2 ile görünmez tehditlere karşı geliştirilen koruma teknolojisine sahiptir.
Microsoft Windows 7 ile tamamen uyumludur.
Gerçek-zamanlı koruma teknolojisine sahiptir.
Bu teknoloji sayesinde tarayıcı eklenti zararlılarına, istenmeyen LSP yüklemelerine, istenmeyen sistem başlangıç araçlarına, ActiveX bileşenlerine, internet üzerinde açılan istenmeyen pencerelere karşı oldukça sağlam bir koruma sağlar.
Ashampoo WinOptimizer serilerinde yer alan bazı araçlar Windows 7 işletim sistemi ile uyumlu olacak biçimde geliştirilip bu yazılıma dahil edilmiştir. Bunlar;
File Wiper: Dosyaları sabit diskinizden tümüyle siler.
Internet Cleaner: Tarayıcı önbelleklerini, çerezleri ve internet tarihçesini temizler.
Hostsfile Checker: Hostları denetler ve şüpheli DNS girişlerini engeller.
ADS Scanner: NTFS ciltlerinde görünmeyen zararlıları siler.
Start-up Tuner: Sistem başlangıç araçlarını düzenler.
Process Manager: Sistemde çalışan tüm işlemleri yönetebilmenizi sağlar.

Editörün Yorumu: Günümüz güvenlik yazılımları içerisinde sahip olduğu güvenlik teknolojilerini düşünürsek denenmesinde mutlaka fayda olacağına inandığım bir yazılım. Yıllardır geliştirilmeye çalışan bir veritabanına sahip. Gerçekten işlevsel araçları var. Ev kullanıcıları için rahatlıkla alternatif bir güvenlik yazılımı. inndir
kampanya

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
teşekkürler yükleyince direk lisanslı mı olacak

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Deniyorum ben, birazdan söylerim :)

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
denedim tarama yaptırdım dondu kaldı

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar deneyenler yorum yazsında ona göre yüklüyelim

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
"Scan registry database" yaptırdım 3 zararlı şey buldu ve temizlettirdim.

"Scan browser cookies" deyince 8 tane zararlı şey buldu ve temizledim.

"Scan loaded applications" deyince de bir tane yüksek riskli şey buldu, temizledim.

Tam tarama yapmadım ama şimdilik durum iyi görünüyor :)