SDN Kamerasıyla dikkat çeken Poco X5 Pro tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatı!

Bu konuyu okuyanlar

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
549
xiaomi-poco-x5-pro-ozellikleri-2.jpg

Bu içerik ilk olarak Kamerasıyla dikkat çeken Poco X5 Pro tanıtıldı: Özellikleri ve fiyatı! adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,644
Hususi açtım baktım dikkatimi çekmedi

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
aslında elimde tr den alınmış x3 var 2021 sonlarına doğru aldım satıp ne alabilirim veya neyle takaslayabilirim poco x3 modelinden memmunum eskimemesi adına satıp üstüne azar bişi ekleyip güncel bi poco modeline geçiş yapmak isterim cihazım herşeyi duruyor çizik çatlak hiçbişi yok

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,644
aslında elimde tr den alınmış x3 var 2021 sonlarına doğru aldım satıp ne alabilirim veya neyle takaslayabilirim poco x3 modelinden memmunum eskimemesi adına satıp üstüne azar bişi ekleyip güncel bi poco modeline geçiş yapmak isterim cihazım herşeyi duruyor çizik çatlak hiçbişi yok
Satsan hiçbir şey alamazsın aldığın da sattığın kalitesinde olmaz. O telefon gayet iyi. Telefon sektörü 2020'den bugüne fazla ilerleme göstermedi, hala orta segment telefonlar arasında kalite farkı yok. Örnek verecek olursak Redmi Note 9 Pro ile 11 Pro arasında işlemci anlamında öyle aşırı bir şey yok oysaki aradan 2-3 sene geçmiş

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Satsan hiçbir şey alamazsın aldığın da sattığın kalitesinde olmaz. O telefon gayet iyi. Telefon sektörü 2020'den bugüne fazla ilerleme göstermedi, hala orta segment telefonlar arasında kalite farkı yok. Örnek verecek olursak Redmi Note 9 Pro ile 11 Pro arasında işlemci anlamında öyle aşırı bir şey yok oysaki aradan 2-3 sene geçmiş
poco f3 serisine geçmek istiyorum daha kibar daha güzel daha güçlü ekranı amoled bide ama x3 pro gayet iyi ya sd860 bana hiç bişi aratmıyor maşallahı var