Kamera: Mı 10T Pro Vs Mı 10T

Kamera için hangi model almalıyım?

• Xiaomi MI 10T

Kullanılan: 0 0.0%
  • Xiaomi MI 10T PRO

Kullanılan: 6 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba MI 10T serisi almaya karar verdim fakat kafamı karıştıran konu düz ve pro modelinin kameralarının sensörlerinin farklı olması

Düz Modelde Sony 64MP kamera var
Pro Modelde Samsung 108MP kamera var
Buda kafamı karıştırdı sizce hangi kamera daha iyi hangi modeli almalıyım. Önceliğim tamamen kameradır. Zaten 2 modelin arasındaki fark ana kamera.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mı 10t pro nun kamerası daha iyi.
Hocam sensör olarak sony daha iyi değil mi yani proda 108mp var ama asıl önemli olan sensör olduğu için kafamı karıştırdı arada neredeyse 600tl fiyat farkı var

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Hocam sensör olarak sony daha iyi değil mi yani proda 108mp var ama asıl önemli olan sensör olduğu için kafamı karıştırdı arada neredeyse 600tl fiyat farkı var
Mi 10t pro nun kamerasında optik görüntü sabitleme gibi özellikler olduğu için mi 10t pro daha iyi YouTube dan testlerine bakabilirsiniz.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Mi 10t pro nun kamerasında optik görüntü sabitleme gibi özellikler olduğu için mi 10t pro daha iyi YouTube dan testlerine bakabilirsiniz.
Video pek çekmem sadece fotoğraf çok çekerim karşılaştırmalarına baktım arada fotoğraf çekimlerinde arada neredeyse hiç fark göremedim mi 10t bir tık daha canlı renk çıkarmış oda sony sensörden sanırım

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Hocam global 4200tl ye alacağım. Bu paraya değer mi kamerası için alacağım sadece.
Xiaomi dışında diğer markalara sıcak bakmıyordunuz hatırladığım kadarıyla. Garantisiz almayı kararlaştırdım diyorsanız alınır. Baz Mi 10T kamerada orta segment seviyesinde, Mi 10T Pro ise kamerada üzmez tabii günümüzün amiral gemileri kadar çok iyi sonuç beklemeyin ama iyi bir kameraya sahip.

heroespro

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Xiaomi dışında diğer markalara sıcak bakmıyordunuz hatırladığım kadarıyla. Garantisiz almayı kararlaştırdım diyorsanız alınır. Baz Mi 10T kamerada orta segment seviyesinde, Mi 10T Pro ise kamerada üzmez tabii günümüzün amiral gemileri kadar çok iyi sonuç beklemeyin ama iyi bir kameraya sahip.
Hocam bütçeme göre şuan alabileceğim telefon bu sanırım hatta daha iyisi olsun diye garantiden feragat edip global versiyon 4250tl ye alacağım. Kamera çok önemli benim için