Kaloriferli Mause

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kaloriferli mause
kaliferli.jpg
Soğuk kış günleri yaklaşıyor. Eğer çalışma ortamınız çok sıcak değil ise ve bilgisayar başında uzun süre kalıyorsanız. Özellikle parmaklarınızın ucunun biraz üşüdüğünü fark etmişsinizdir. Bu ürün elinize tam oturmakla beraber hemen avcumuzun içine temas eden kısmının altında kızılötesi bir ısıtıcı devresi bulundurmakta. Çoğumuzun isteyebileceği türden. Kim akıl etmiş ise iyi etmiş tebrikler. Isıtıcı ile mouse arasına izolasyon sağlanmış. Ev ve ofis ortamında rahatça kullanabileceğiniz bu fareyi bu adresten sipariş edip temin edebilirsiniz. Ayrıca piyasada benzerlerini de bulmanız mümkün. Ürünü şahsen test etmemekle birlikte ürün yorumlarından gördüğüm kadarıyla birisi farenin tabanının düz olmadığını idda ediyor bilemiyorum. Ürünün temel özellikleri:
800dpi, USB çıkışlı, harici ısıtıcı açma-kapama düğmesi, scroll LED ışıklı 45 dereceye kadar ısıtabilme özelliklerine sahip ürüne $22.99 ödeyerek sahip olabilirsiniz.
Kaynak

ada_1903

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Daha neler görücez :) İnsanların mausedan çok klavye ile meşguliyeti oluyo bunun yerine klavye üzerinde bu çalışmayı deneselerdi daha çok randıman alırlardı :D

vacip42

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Daha neler görücez :) İnsanların mausedan çok klavye ile meşguliyeti oluyo bunun yerine klavye üzerinde bu çalışmayı deneselerdi daha çok randıman alırlardı :D

ısıtmalı klavyede vardı forumda okumustum :D

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ahh işte bu iyi haber eğer radyasyon yaymıyorsa süper bişey bu

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Parmak uçlarını ısıtması önemli, avuç içi o kadar üşümez zaten.

XLone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bunu ben düşünmüştüm daha önce.. :D

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
allah allah zaten benim elim mausenin üzerinde yanıp tutuşuyor bide bunu alırsam ne olur :D :no:

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Kömürlemi,Mazot lamı çalışıyor:D

hnl

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Oyunculara göre değil.Adamlar zaten fanlı mouse kullanıyorlar elleri terlemesin diye bu biraz daha alternatif bir ürün olmuş.Yazlarıda soğutabiliyor muymuş?...:happy: