Kaliteli ses için kulaklık önerisi.(benim bütçemde)

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Doğum günü sebebiyle kulaklık alacağım en fazla 200 bütçe var. Kulak üstü düşünüyorum ama kaliteli ses verebilecek ise kulak içi de olur. Marka farketmez ses kaliteli olsun yeter :) bilgisayar için düşünüyorum tek kullanım amacım müzik dinlemek olucak. Metal ve rock dinliyorum Ve farkedilebilir şekilde kaliteli yapan ve benim bütçemde olan kulaklık önerirseniz sevinirim. Teşekkürler..

realdgnc

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Öncelikle şunu diyim kulaklık için 200 lira verilmez. En azından ben vermem :D Gel gelelim konuya. Sony ses konusunda iyidir. Tekosa'da gördüm bir model tipi hoşuma gitti. Ama deneyemediğim için ses kalitesini bilemiyorum. İstersen yakın çevrende Teknosa varsa git bak. Sanırım deneme imkanı verirler. Vermezseler bile fişi ile geri iade edersin :D İşte link bir göz at http://www.teknosa.com/urunler/110261579/sony-mdrzx300wae-beyaz-kulakustu-kulaklik

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bütçem 900 tl ye kadar çıktı arkadaşlar htc one x telefonum var diyorum ki beats alsam htc deki beats audio ile beraber muhteşem bir ses kalitesi yakalayabilirmiyim bu arada şarkıları her zaman wav olarak dinlerim yani sevdiğim şarkıcının albümünü alır dinlerim yani wav da bayağı kaliteli yapar sesi bide telefona wav olarak atarsam sizce nasıl bir ses kalitesi yakalarım? Bide beats olması şart değil ben sadece harika bir ses kalitesi arıyorum yani muhteşem bana hay anasını ben eskiden müzik dinlememişim dedirtecek bir kulaklık abarttım kusura bakmayın ama napim şarkıları kaliteli seviyorum önerilerinizi acil bekliyorum ...

Reaksiyon puanı
16,118
wav'a fransız kalabilir htc one wav'ı destekliyor mu? benim takoz ch@t527 fransız kalıyor.

Reaksiyon puanı
16,118
ben philips she1350'yi ch@t527'nin stok kulakligina uuydurdum basslar iyi ama tizler pek ic acici degil ama gene iyi nokia c5-03'ten ve 5230'dan iyi ses veriyor olabilir hd3030 da bu kulak ustu kulaklik klasik olmus ebay'da var cok iyi bass veriyor bunun kablosunu mikrofonlu ile degistirsem komik olur mu? wav tanimayan telefon uretmeye utanmamis bu samsung?

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerilerinizi bekliyorum ...

Sword.q

Profesör
Reaksiyon puanı
25
gerçek ses kalitesi istiyorsan sennheiser al frekans aralığı minimum 20hz-22000hz olan bir model seç ben kullanıyorum pişman olmazsın. zamanla seste açılıyor çok zengin bas veren bir model almıştım zamanında.

thepope

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence sen telefonu değiştir o kadar bütçe varsa htc one al istediğin kulaklığı al herley ses çipinde biter one x donanım olarak beats olmadığını hatırlıyorum one da ise var zaten kutu içinden çıkan kulaklırınında gayet iyi olduğunu söylüyorlardı ama denemedim

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Htc kullanıyorsanız ki kesinlikle beats almalısınız bende kullaniyorum htc one x plus gerçekten çok fark ediyor. Kulak üstü istiyorsan beats audio solo hd var yada dj lerin kullandığı mixer modeli var. Kulak içi istiyorsan yenilenen tour beats var bende kullaniyorum beats audio ve hiç bir kulakliga benzemiyor sesi gerçekten stüdyo kalitesinde sesi var ve super bi görünümü var üstelik kabloları monster üretiyor ve çıkarılabilir kablosu var. Kendinden amfili olduğu için pil takınca bilgisayarda da aynı kaliteyi alırsın.

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc kullanıyorsanız ki kesinlikle beats almalısınız bende kullaniyorum htc one x plus gerçekten çok fark ediyor. Kulak üstü istiyorsan beats audio solo hd var yada dj lerin kullandığı mixer modeli var. Kulak içi istiyorsan yenilenen tour beats var bende kullaniyorum beats audio ve hiç bir kulakliga benzemiyor sesi gerçekten stüdyo kalitesinde sesi var ve super bi görünümü var üstelik kabloları monster üretiyor ve çıkarılabilir kablosu var. Kendinden amfili olduğu için pil takınca bilgisayarda da aynı kaliteyi alırsın.
dışarıda da kullanacagım için ses yalıtımlı olan beats executive düşünüyorum ses kalitesi diğer beats lere göre nasıl yani alsam pişman olmam değil mi önereceğiniz başka modeller var mı ?

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Beats da pişman olacağını düşünmüyorum. Kaliteli ve gorunum açısından çok iyi. Yalitimli almana çok gerek oldugunu düşünmüyorum otobüste felan dinlerken çok sorun olmaz ama tanı senin tercihin. Mixer görünüm açısından digerlerinden daha havalı duruyor. Eğer paran varsa uzun kullanım için Beats Pro yu öneririm biraz kullanım deneyimim oldu ve daha önce hiç müzik dinlemedim sandım :) exutive modelide çok iyi kaliteli sesi var :)

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beats pro biraz ağır ve kaba duruyo gibime geldi fakat sesini duymak istiyorum dr dre leri dinledim sesini çok beğendim ama pro deneme fırsatım olmadı belki pro alırım öyle denerim :)

Reaksiyon puanı
16,118
CREATIVE EP-50 EARPHONE aldım şuan itibari ile 3d security ile uğraştırmadan alabilmem çok iyi oldu teknos'dan.
110260403-1-creative_ep_50_earphone_kulaklik.jpg

9,90lira iyi ses verdiğini düşünüyorum ypksa maxell'in yanına atarım...

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
[MENTION=342213]tdg[/MENTION] sennheiser marka kulaklıkları öneririm :) beats denen illete bulaşma millet bass tonlarını biraz yükske veren bir kulaklık için o kadar para veriyor müzik kulaklığı bassı yüksek vermek değil hepsini dengeli verebilmektir :) ondan senfoni dinleyemezsin fakat sennheiser gibi markalarda her enstürmanın sesini ayrı ayrı duyabilrisn :)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION] kardes beats kulaklık kullanmamissin herhalde. Beats kulaklıklar piyasadaki çoğu kulaklıktan daha kaliteli ki asıl önemli olan kaynağı yani muzigin çıktığı kaynak. Bu arkadaşta one x olduğuna göre ve one x tede beats audio yazılımı olduğuna gore çok iyi bir kalite alacağına eminim. :) adam zaten klasik müzik dinlemeyecek ki :) birde herkes beats i sadece bass özellikli sanıyor dinleyen bilir sadece bu iş aynı Htc ye benzer sadece kullanan bilir kalitesini :)

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sennheiser cx280 öneririm gerçekten çok iyi ses veriyor. Çok daha ucuza da bulabilirsin. Gereksiz yere o kadar para verme bence bir kulaklığa bi ara beni de şeytan dürttü ama almadım. Poweramp satın alırsan iyi bir ekolayzır ayarı ile de Beats'den alacağın tada çok yakın bir kalite alırsın. O paraya One X'i elden çıkarıp One alırsın düz mantık :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Arsenik söylüyorsa vardır bir numarası incele bunuda
Ben şahsen sahip değilim kullanmadım da ama 200 lira kulaklığa verilip bilgisayar başında kullanılacaksa 100-150 liraya bu alet alınır. İleride kaliteli bir şey almayı düşünsem ilk düşüneceğim model bu olurdu. :)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Ben şahsen sahip değilim kullanmadım da ama 200 lira kulaklığa verilip bilgisayar başında kullanılacaksa 100-150 liraya bu alet alınır. İleride kaliteli bir şey almayı düşünsem ilk düşüneceğim model bu olurdu. :)
Benim yukarıda yazdığım kulaklık cidden mükemmel :) yalıtımını falan iyi yapmışlar benim tek sorunum kulaklık yastıklarının kafayı sıkıştırması ... belkide benim kafa büyüktür :p

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
dışarıda da kullanacagım için ses yalıtımlı olan beats executive düşünüyorum ses kalitesi diğer beats lere göre nasıl yani alsam pişman olmam değil mi önereceğiniz başka modeller var mı ?

dis ses yalitimi en iyi kulaklik funnywang 3000 serisi kulakligi. madem o kadar butcen var git bir funnywang al. o zaman sesi gorursun.

ve bi baska kulaklik konusunda da degindigim gibi funnywang haricinde skullcandy de bakabilirsin. senin tarzina da uygun ve cok da şık kulakliklari var. benim ihtiyacim olursa birde skullcandy deneyecegim. su anda funnywang 3000 var ve dis ses sifir. ucak yolculugunda dahi motor sesi sifir.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
kardeş urbanears var süper güzel kalite

tdg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dis ses yalitimi en iyi kulaklik funnywang 3000 serisi kulakligi. madem o kadar butcen var git bir funnywang al. o zaman sesi gorursun.

ve bi baska kulaklik konusunda da degindigim gibi funnywang haricinde skullcandy de bakabilirsin. senin tarzina da uygun ve cok da şık kulakliklari var. benim ihtiyacim olursa birde skullcandy deneyecegim. su anda funnywang 3000 var ve dis ses sifir. ucak yolculugunda dahi motor sesi sifir.
Kardeş 3000 güzel gibi duruyor sesi de güzel gibi yani baya pahalı olduğuna göre güzeldir de kırılacak gibi duruyor üst kısmı o kadar para verip kulaklığın kırılması insanı çileden çıkartır sende varmış nasıl kırılıcak gibi mi ?