Kali Linux Chrome Nasıl Kurulur?

Bu konuyu okuyanlar

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Kali'ye Geçtim Nasıl Chrome Kurabilirim? Chrome for Linux İndirdim Anlamadığım İçin Açtım Falan Birşeyler Yaptım Ama Kuramadım Sanırım Detaylı Anlatırmısınız?

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Peki Masaüstünde Görüntülemem İçin Ne Yapmam Gerek ?

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710

Deb dosyasını indirin.

Terminali açın ve aşağıdaki komutları verin.

cd İndirilenler (veya cd Downloads)
sudo apt install ./Chrome-deb-dosya-adi.deb -y

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Hocam pardusa geçiyordunuz sonra niyeyse kali linux'a geçtiniz o değişik oldu
Hocam Pardus'da CD-ROM Hatasını Düzelttim Ama Kurulumda Ağı Yapılandır Bölümünde Takılıp Kaldı. Ben de PP'mden Anlayabileceğiniz Gibi Kali'yi Seçtim. Zaten İstiyordum :D

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Hocam ona bi Gnome eklentisi kurmanız lazım çünkü tüm gnome(kalinin kullandığı masaüstü ortamı kısacası tüm pencereler masaüstleri ekranda gördüğün her şey neredeyse gnome uygulamalar hariç örneğin chrome gibi) varsayılan olarak masaüstü desteği bulundurmuyor yani masaüstüne sadece wallpaper koyabiliyorsun, tabi onun gnome eklentisini yüklersen birde .desktop dosyası açman gerek onun içinede kod yazıyorsun Youtube'da var videoları.

Evet çok karışık ben de biliyorum, zaten gnome çok kötü keşke Kubuntu'ya geç seydin Kali linux penetration testing(güvenlik açıkları test etme) distrosu öyle ev kullanıcısı için yapılmamış ayrıca. Kubuntu okadar özelleştirilebilirki anlatamam Mac os çakması bile yapabiliyorsun.

Masaüstü ikonları gnome eklentisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

o eklentinin daha yeni sürümü eğer indireceksen bu daha çok güncel hep güncelliyorlar

Son mesajlar