Kalem Bilgisi Olan ?

Arkadaşlar bu kalemin hangi markaya ait olduğunu veya modleini bilen varsa yardımcı olabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

fatihguness.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
20170604_133356.jpg

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
gerisi yok mu? ne rotring nede faber dandik bişey o...

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
%99 ihtimalle rotring'dir. Bir sürü modeli var ama hangisi.
Klasik olanı ağır basıyor bence.

qW9MZD.jpg

fatihguness.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
%99 ihtimalle rotring'dir. Bir sürü modeli var ama hangisi.
Klasik olanı ağır basıyor bence.

qW9MZD.jpg
Şahsen baya bi baktım rotring eski modellerine falan denk gelmedi ama bana da rotring olasılığı mantıklı geliyor o tarz ağır metal kalemler biraz onlarin tarzı gibi

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Şahsen baya bi baktım rotring eski modellerine falan denk gelmedi ama bana da rotring olasılığı mantıklı geliyor o tarz ağır metal kalemler biraz onlarin tarzı gibi

Çokça görsel baktım rotringler arasında ama denk gelemedim aradığına.
Nostalji olması açısından klasik olanı paylaşmak geldi içimden.

fatihguness.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çokça görsel baktım rotringler arasında ama denk gelemedim aradığına.
Nostalji olması açısından klasik olanı paylaşmak geldi içimden.
Tesekkur ederim ilgi gösterdiğin icin ben rotring 900 e benzetiyorum uc kısmı benzer ancak bu kalemin yazı yazarken tutulan kısmı siyahti simdiki modelde tam metal

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Tesekkur ederim ilgi gösterdiğin icin ben rotring 900 e benzetiyorum uc kısmı benzer ancak bu kalemin yazı yazarken tutulan kısmı siyahti simdiki modelde tam metal

Siyah mı ? Nerde o siyah :)

Neredeyse 3/2 si altın rengi geri kalanı metal :)
Altın rengine bürünen kısım sanırım kullanımdan ötürü öyle olmuş.
Resimlerin uc kısmının uyumluluğunu göz önüne alırsak klasik olanı birebir uyar sanırım.

fatihguness.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Siyah mı ? Nerde o siyah :)

Neredeyse 3/2 si altın rengi geri kalanı metal :)
Altın rengine bürünen kısım sanırım kullanımdan ötürü öyle olmuş.
Resimlerin uc kısmının uyumluluğunu göz önüne alırsak klasik olanı birebir uyar sanırım.
Kusura bakma ben yanlış anlattım galiba bu uc kısmı demiyorum evet kullanimdan dolayı sararmış dedigim gibi en az 15 senelik siyah derken anlatmaya çalıştığım kısım bu uc ile govdenin ortasina kadar ki kısmı
--- Gönderi Güncellendi ---
Kusura bakma ben yanlış anlattım galiba bu uc kısmı demiyorum evet kullanimdan dolayı sararmış dedigim gibi en az 15 senelik siyah derken anlatmaya çalıştığım kısım bu uc ile govdenin ortasina kadar ki kısmı
Şimdiki modelde govdenin tamami parlak metal benim hatırladığımda ise sadece bi kısmı metaldi ama neyse bu da olur herhalde yarın bi kırtasiyeye daha uğramak lazım
Şimdiki modelde govdenin tamami parlak metal benim hatırladığımda ise sadece bi kısmı metaldi ama neyse bu da olur herhalde yarın bi kırtasiyeye daha uğramak lazım

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

Ben yinede %99 ihtimalle rotring olduğunu düşünüyorum ;)

fatihguness.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdiki modelde govdenin tamami parlak metal benim hatırladığımda ise sadece bi kısmı metal
Ben yinede %99 ihtimalle rotring olduğunu düşünüyorum ;)
Bence de öyle artık