Kaleci Olmaa

Bu konuyu okuyanlar

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar Selam Benim boyum 1.46 felan 13 yaşındayım ve kaleci olmak istiyorum sizce boyum kısamı ve kaleci olduktan sonra uzarmı cevapları bekliyorum

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
Üzgünüm ama bu bir heves ☹️

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
en fazla 1.75 olursun o da yetmez. mahalle maçında olursun ama

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,864
Boyun biraz kısa kalabilir kalecilik için.
Ama ne olacağı belli olmaz.

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Moralini bozma, çalışmaya devam et, boyun daha da uzayacaktır. Yaşın daha küçük, azmini kaybetme yeter ki.
benim asıl mevkim ortasaha ama kalecilikte zevkli olurdu neyse ben kendimi ortasahaya atayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boyun biraz kısa kalabilir kalecilik için.
Ama ne olacağı belli olmaz.
benim asıl mevkim ortasaha ama kalecilikte zevkli olurdu neyse ben kendimi ortasahaya atayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üzgünüm ama bu bir heves ☹️

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Orta saha iyidir de, yalnız klavye başında kaleci olunmuyor yeğenim, azmederek, başkalarından çok daha fazla çalışarak oluyor bu işler.
çalışıyorum abi hergun dısarı çıkıyorum ama ne krampon var ne top var nede eldiven arada oyuna alırlarsa giriyom inşallah oçak ayında çıkabılırsek seçmelere gidicem insallah kazanırımı

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
çalışıyorum abi hergun dısarı çıkıyorum ama ne krampon var ne top var nede eldiven arada oyuna alırlarsa giriyom inşallah oçak ayında çıkabılırsek seçmelere gidicem insallah kazanırımı
Allah yardımcın olsun, başarırsın inşaallah. Ama okumayı, derslerini de ihmal etme olur mu? İyi bir topçu olmak Allah vergisi iştir biraz... Ama çok okuyarak iyi bir kariyere sahip olmak senin elinde.

Mamileys1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Allah yardımcın olsun, başarırsın inşaallah. Ama okumayı, derslerini de ihmal etme olur mu? İyi bir topçu olmak Allah vergisi iştir biraz... Ama çok okuyarak iyi bir kariyere sahip olmak senin elinde.
Tm Abi Öğütlerin İçin Teşekkür Ederim