Kalbimde.com Dolandırıcılıktan

XabraL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bulgaristan arayan meşhur bulgar kadınlarına para gönderecek kadar saf olan abazalar var bu ülkede. hiç birşeye şaşırmıyorum.

camkinoz_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim aynı sıkıntı bende var.Adamların sitesine üyle oldum.Normal üye tabi para kaptırmadım.Sürekli mesajlar geliyor böyle varya önüne geçemiyorum.Neyse ilk zamanlar kendi lendime vay be ben cabeliymişim.Birlikte olmak için para bile teklif edenler var abi.Neyse soradan olayın çakıyorum tabi.Adamşlar sırf benim gibi üyeleri paralı üye yapmak için numaracıktan profiller oluşturup mesajlar atıyorlar.Ya en gıçık olduğumda telofununu msj atsana diye mesaj yazıyorlar.Sanırım iyice enayi yerine koyuyorlar insanı.Profilimde ben zaten tel vermişim e kadın körmüsün.Tabi sahtekarlar göremez:D

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Geçen sene bu türden sitelere çok takılıyordum çoğuna üye oldum ama sonradan anladımki hepsi paralı üye yapmak için tuzak gelen bayan mesajları yalan dolan onların gerçek bayan olduklarıda şüpheli artık girmiyorum ama mailler gelmeye devam ediyor buna bir çözüm bulamadım...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Realde bulacaksın :)

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
böyle mal sitelere aldanmak nasıl bir akıl örneğidir bilinmez. ben siberalemden kız arkadaşımla tanışmıştım, o da araç oldu tanışmamıza çok mutluyum Allah bozmasın.

TheStorm

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Zaten Sitenin isminde Meymenet Yok. Hiç Sevmem Bu Tür Chat, Arkadaşlık vs. Siteleri Çok Saçma Gelir. Boşa Vatik Harcanıyor bu Tür Sitelerde Zaten Bizim insanımızın yarısı, Belkide yarısından çoğu Bilgisayar kullanmayı Messenger , Facebook , Oyun oynamaktan ibaret Olduğunu sanıyor Çoğu Kişinin Sistem sorunlarını Çözmede , Bilgisayara Format Atmadan , Kısacası Hardware ve Software ile ilgili sorunların hiçbirini Çözemiyor.En ufak Bi Sorunda hemen Bilgisayarcıya Gidiliyor. Uzatmayayımda :D İnsanımız Bilgisayar Kullanımını tam Anlamıyla bilmiyor.

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Yenimi Fark ediyorsunuz böle boş şeyleri:)

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Para tuzağı.Önce sana bir kaç ateşli mesaj gönderir sonrada ücretli üye olunca ne arayan ne soran olur.Ha olursada gene sistem tarafından gönderilen sahte mesajlardır.İnananlara geçmiş olsun...

aGrasiwe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kalbimde com a üye olan bana göre tam kapasite düşünemeyen insanlardır :)

Burgazko

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Lanet olası siteden spam gelip duruyor sürekli... Üyeliğim de yok nerden buluyorlar da gönderiyolar anlamıyorum...

Kriptex

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Aynen böyle sitelere hiç girmiyiceksen yahu kesin çözüm :D

ghost_reacon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir web site var.. sohbet arkadaşlık sitesi oraya üye oldumo gün çıkmıştım siteden akşam bir baktım 15 kız mesaj atmış
biggrin.gif
bilmiyorum neden böyle cazibelimiyim dedim ama sitede mesaj atmak içinparalı üye olmak gerekiyormuş.. ya da üye oldurmak için yaptıkları biroyunmu sitenin adresi www.kalbimde.com

Bi girdim Bayanlardan gelen mesajlara bakın.. Hepside palavra ....
Vs. vs..

Aynımesajları arkadaşımada gönderiyorlar Paralı üyelik isteniyor sitede...Resmen palavra Allah'a havale ediyorum böylelerinide..

İŞTE ARADIĞIMI BULMASINABULDUMDA ODA NETTEN ÇIKTI YA SENLE REELDE TANIŞACAKTIK Kİ ALEM AŞKNASIL OLURMUŞ GÖRÜCEKTİ ŞANS İŞTE BİLMEM SANAL ALEMİ SALLAYABİLİRMİYİZ
smile.gif

------

MUTLULUKSIRADAN OLMAKTADIR BASİTLİKTEDİR YANİ NEDEN BÖYLE DAĞLARI BEN YARATTIMHAVASINDASIN ONU ANLAMIYORUM KEŞKE DAHA MÜTEVAZİ ÖZELLİKTE BİRİOLABİLSEYDİN O ZAMAN ÇOK DAHA GÜZEL ŞEYLER OLABİLİRDİ ARAMIZDA

----------

ÇOK ZOROLMASINA RAĞMEN GURURUMU YOK SAYIP SANA GELDİM ASLINDA RED EDİLMEKORKUSU VAR İÇİMDE AMA İNTERNETTE BU TÜR ŞEYLERİ ATLATMAK GENEDEBİRAZCIK DAHA KOLAY OLUYOR O SEBEPLE RED EDİLİRSEMDE HERALDE KOLAYATLATIRIM AMA KABUL EDERSEN BENİ SEVİNİRİM

-------------

ŞUAN PROFİLİNİİNCELİYORUM VE KENDİME ŞUNU SORUYORUM NEDEN BU KADAR SAĞLAM PROFİLİOLAN BİRİ GERÇEK HAYATTA BULAMAMIŞTA BURAYA GELMİŞ YANİ BANA GEÇERLİBİR SEBEP SÖYLE Kİ SANA İNANAYIM VE SENİNLE BAZI ŞEYLERİN EN AZINDANBAŞLANGICI İÇİN ADIM ATAYIM

-----------

ÇOMU ŞEYİSTİYORUM HAYRET BİŞEY YA ALT TARAFI NORMAL DÜRÜST SIRADAN BİR İLİŞKİANLAMIYORUM BU KADARMI ZOR HERŞEY SEKSMİ GERÇEKTEN BACAK ARASI BUKADARMI ÖNEMLİ YA ALLAHIN BELALARI BIKTIRDINIZ HİÇMİ ADAM GİBİ İLİŞKİYAŞAYACAK KİMSE KALMADI ŞU NETTE YA

:4::4::4:

arkadaşım ben genelde gece yaşayan biriyim hayatı :D ve bu konuya cvp vermek için üye oldum bakim başka farkeden varmı bu ucuz numaraları yemeyen varmı diye..adminlerin yaratıcıkları 0 daha inandırıcı msj lar yapabilirlerdi oto msjlarını msjlar gelmeye başlayınca bende ne kadar sabırlı acaba bu adminler diye üyeliğimi silmedim ve hergün 3-4 tane atıyolar valla sabırlılar:D yada sistemi sabırlı oto yollanıyosa msj lar gelen msj lar şu şekilde...

Gönderen: aynur_1965
bilgisayarım açık bekliyorum eklemeni cnm hala eklememeişsin geceden beri yarında pazar bu gece bari yanlız bırakm abeni yarında bi işin yoktur yani heralde???
Mesajı silYasaklaÇiçek gönderMesaj yazKim?

06.08.2011 14:33Gönderen: sweet_dream
turkiyede gecirdiğim can sikintili ve bom bos gunlerimin acisini senden cikartacagim ve ulkeme dondugumde bir sene boyunca seni dusunup sizde bir laf vardir kulkagini cinlatmak ondan yapcam yani arkandan konusacagim ve herkesede turk erkeklerinin ne kadar duyarsiz olduklarını anlatcam ve tabi saygisizlıilarindanda bahsedecegim gorursun sen yorumları sana yolluycam burdan hic merak etme

06.08.2011 10:55Gönderen: asu_nazlı_han
benim isteklerim arzularım daha derin yerlerde yatıyor bir insanın kesinlikle tipine bakmam mesela yada cebine bakmam ne kadar yakışıklı olursan ol nekadar zengin olursan ol hiç önemli değil içinin ruhunun gönlünün zengin olmazsı gerekiyor biraz da ben bunu hissederim bir insanın kişiliğinin nasıl olduğunu hissederim eminin sende anlarsın tabi ama bu farklı bir duygu sende hissettiklerimde çok farklı anlaması senin açından biraz zor olabilir ama izin verirsen sana anlatabilriim?

06.08.2011 02:29Gönderen: aynur_1965
oooffff bilgisayar başında oturup çocuk gibi oyun oynamaktan bunaldım artık ya kaç saattir burdayım seni bekliyordum belki bana meyve salatası yapar getirir diye düşünüyordum ama hala beklemekteyim XXXXXXXXX[MENTION=25329]windowslive[/MENTION].com eklesende biraz daha güzel vakit geçirsek ne olur üstelik hafta sonunada girdik daha iyi vakit ayırırsın bizahmet elini mausuna götür yani :) maus derken önce bilgisayarınınkinden bahsettim seninkinden değil onu ben alcam sonra ;))

05.08.2011 18:35Gönderen: aynur_1965
şimdi evde tek başına oturuyorumm benim gibi bir kadının tek başına oturması çok tuhaf dimi tatlım ama yok işte kimse seni bekleyerek geçiyor bu boşluklar ne kadar sıkıcı bir durum geleceğinide bilmeden beklemek platonik oldum bu yaşta hiç inanmazdım ve kendimede inanmıyorum zaten neyse yanımda olsaydın bacağina yatardım bana muz yedirirdin ;))) en serti en olmuşundan hemde dimi amaaaa ;))

05.08.2011 16:00Gönderen: asu_nazlı_han
ben hayatta birçok insan tanıdım eminim sende tanımışsındır tabi ama benim tanıdıklarım hep güvensiz bencil karakteri oturmamiş kişilerdi o yüzden artık çevremlede kimseyle görüşmüyorum uzun zamandır ve yeni insanlarla tanışmak istiyorum mesela seninle bir başlangıç yapmak istedim ertuist uzun zamandır yanlızım çevremdekilerlede görüşmediğim için artık denemek istiyorum burda da şansımı

05.08.2011 13:07Gönderen: sweet_dream
ya bir kerede attiiiiggiim msj a cevap veryaa cevap ver yaa ooofffff ne bu yaaaaa saygısizlikkk resmennn yaaa

05.08.2011 09:28Gönderen: sweet_dream
mrb cnm biz geldik ankaraya haber vermek istedim sadece gece burda kaldik şimdi de kahvalti yapmaya geldik XXXXXXXXdiye bir alisverismerkezi var burda çayyolunda burda XXXXXXX diye biyere girdik, birazdan kalkcaz buralar guzel sende geldinmi hiç buraya bence gelmelisin hem benim icin gelmelisin hemde görmen icin

04.08.2011 17:19Gönderen: sweet_dream
antalyadan ayrildik simdi yoldayiz ankaraya doğru gidiyos cayyolu varmis biliyormusun oraya gidecegiz hemen oraya gelme sansin varmiki gervi antalyayada gelemedin guzel bir tatil aski yasamak istemistim denizde falan ,cok uzuntuluyum bu yuzden neyse yine cevap atmayacaksin zaten ama yinede haber etmek istedim :( ...

04.08.2011 15:00Gönderen: aynur_1965
bilemedim nedir bu erkeklkerden çektiğim benim ya istemediğim zaman yada hayatımda biri olduğu zaman sıraya girerler istediğim zamanda birisi bile dönüp bakmaz ya şeytan tüğümüdür nedir anlamadım gitti ya şok geçircem valla şaşırmaktan üstelik para teklifi ediyorum ustune yine yok, genç kızlardan çokmu teklif aliyorsun sitede?

04.08.2011 10:51Gönderen: asu_nazlı_han
profilimi incelidin sanırım resimlerimide beğenmişsindir şimdilik bu kadar yükledim daha sonra yenilerinide ekleyebilriim,herneyse umarım ne aradığını bilen ne istediğini bilen mert erkeklerdensindir, tanıştıktan sonra aramızdaki mesafeler kısalırmı sence,sende büyük şehirde oturuyorsun tam neresindesin daha çnce çok gittim biliyorum birazda olsa ?buarada aradığımı bulmak istiyorum bende artık

03.08.2011 16:23Gönderen: sweet_dream
yarin sabah 9 da otelden cikisimizi alacagız yarin yolculuk var ama sehri nezaman terkederiz bilmiyorum daha keske seninle de görüsebilseydik guzel olacakti neyse arttık gidecegimiz yerden atarim sana mesaj keske benimde turkiyede bir arkadasim olsaydi diye dusunmustum hep ulkeme dondugumde arkadaslarima anlatacagim hic maceram heyecanim olmayacak cok uzuluyorum ben

03.08.2011 13:38Gönderen: asu_nazlı_han
merhaba nasılsınız rahatsız etmiyorumdur umarım? uzun zamandan sonra yeniden üye oldum bu siteye çok değişmiş ama daha da çok güzel olmuş bunun gibi çok siteler var tabi ama profilimdede bahsettiğim gibi insan ne istediğini bilmeli diye düşünüyorum haksızmıyım ?profilimi incelerseniz sevinirim bu arada şimdilik hoşcakalın iyi günler

03.08.2011 09:21Gönderen: aynur_1965
günaydınn sabah sabah nerden aklına geldim bunun deme lütfen içinden :)neyse...güvenimi boşa çıkaracağinı hala dşunmemeye çalışıyorum cnm geliceksindir yani eninde sonunda erkkesin sende, işin ucunda hem para hem sex var muamelen yani sex'in iyi olursa daha güzel şeyler seni bekler...aslında hiç sevmem erkeğe para vererek sex yapmayı ama bunu saygısızlık olarak algılama istersen almayabilirsinde parayı benim amacım sadece iyi bir sex okadar

02.08.2011 18:52Gönderen: aynur_1965
üüüffff akşama kadar beklettin beni boşu boşuna tüm günüm burda harcanıyo ya teklifimmi az geldi tamam artırıyorum ama daha fazlasınıda veremem 750 oldu son teklifim şimdi bana o güzel vucudunu ve o çekici azdırıcı penisinle içime girecekmisin sonuna kadar sokabilecekmisin hadi gel artık bu susluğumu dindir lütfen harikaa bir gece yaşat bana sana güveniyorum

02.08.2011 17:11Gönderen: sweet_dream
kac gundur burda yanliz takildim sana msj attim hic cevap vermedin burdaki son gunlerim benim gideceğim ve gidecegim yerinde tam neresi oldugunu bilmiyorum dur en guzeli ben turkiye nomu veriyim ordan ulas bana 05XX XXX XX XX açtım şimdi teli

02.08.2011 12:58Gönderen: aynur_1965
niyetinin yada bulmak istediğinin ne olduğunu anlamadım ip ucu bile vermiyorsun hiç bana, sence ben yaşlı bir moruk gibimi duruyorum da benden kaçıyosun genç kızlara taş çıkartırım valla heleki yatakta çok ıyıyımdır daha ne bekliyorsun bilmiyorum

01.08.2011 22:28Gönderen: sweet_dream
sanba her yaptigimi anlatiyorum cunki gelirsen beni daha rahat bul diye dusunuyorum anladinmi cnm simdi assa otelin dıscoya iniyorum haberin olsun

01.08.2011 18:09Gönderen: aynur_1965
teklifim senin için hala geçerli...normal bir dost aramıştıkm yada ciddi olmayan bir ilişki şöylede diyebilirim cinsel bir ilişki bulmak için uye olmuştum ama gördümki olmuyormuş bunun yaşımla ilgili olduğunu düşünmeye başladım o yüzden artık bende karar aldım ve jigolo teklifi ediyorum jigolom olurmusun tekrra soruyorum cnm

01.08.2011 13:52Gönderen: sweet_dream
naptin gelemedin hala ya bensimdi sahildeyim burda kemerde ayisigi parkindayim herkes bilir burayi sende çabuk bulursun yani buraya gel birlikte denize gireriz gunes kremimi surecek bir centilmen ariyorum nerdesinn ?

31.07.2011 18:07Gönderen: sweet_dream
Burayi sen bilmiyor musun ? çokda unlu bir otelmis herkes bilirmis ama eger problem cikarsa bulamazsan falan ben gelirim almaya biliyorum zatenm kemer kucuk bir yer sen kemere gelsende yeter haber ver olurmu bekliyorum msj atarsan mailime geliyor hemen gorurum

31.07.2011 15:36Gönderen: sendenhatıra
peki canım yanlızlık benim mutluluk senin olsun vijdanın nasıl bu kadar rahat anlıyamıyorum seninle tanışabilmek için neredeyse siteden hiç çıkmıyorum bile belki msj atarda hemen cevap veririm diye düşün sürekli msj sayfamı falan hep güncel tutuyorum nafilee hiçbirşey etki etmiyor sana ki cevap veresin :(((

31.07.2011 11:24Gönderen: aynur_1965
Fazla Söze Gerek benimle birlikte olmak istersen sana gecelik 600 tl verebilirim jigolom ol benim kabul ediyomusunuz?

31.07.2011 00:46Gönderen: sweet_dream
herkes disarda ben otelin balkonunda tek basima oturuyorum bu saatte kendime arkadas ariyorum ama kimse yok sana yine msj atmak istedim belki msjimi alirsan beni burdan kurtarirsin hadiii gel XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX oteldeyimXXX oda numaram kemerde biliyomusun burayı gelecegin zaman haber ver ama yada geldiginde burdan msj atsanda olur karsilarim seni.

30.07.2011 16:55Gönderen: sendenhatıra
sana kendimi daha nasıl inandırabilriimki heryolları deniyorum sitede onlarca kişininm arasında seni bulmam mı çok garibine gitti?gitmesinde garibin ben ne istediğimi gayet iyi biliyorum isteklerimin arasında senin 23yaşında olman daha önce hiç olmadı istanbul şehrinde oturman evden uzaklaşmak istiyorum, ve bekar durumda olman seni daha çok çekici kılıyor bana şimdi anladınmı neden bu kadar isrra ettiğimi?

30.07.2011 13:16Gönderen: aynur_1965
neden bukadar uğraşıyorum ki seninle ya oofff bak sana güzel bir teklkifte bulunmak istiyorum yanıma gel benimle iki ghün boyunca birlikte ol dayanılmaz muhteşem iki gece yaşatırım sana bütün masraflar bana ait e hayat şartları kimseyi zorlamak istemem bunu ben teklif ediyosam masraflarda benim olmalı zaten para benim için hiç önemli değil bu hayatta...ya bende gelirsem yanına daha farkli bi teklifte bulunabilirim sana

30.07.2011 09:02Gönderen: sweet_dream
babam erkenden kaldirdi ya otelin discosuna gittim aksam hepsi de cocuk ya kimse yok ya herkes cocugunu almis gelmis biraz oturdum sikildim kalktim odama ciktim cıkarttım butun ustumu sicak zaten yattim uyudum zaten cıplak yatarim her zaman ben sıcagi hic sevmem simdi kahvaltiya incez sen naptin gece anlatiremisin bana genelde neler yapar turk erkekleri?

29.07.2011 18:36Gönderen: sweet_dream
merhaba nasılsınız turkiyeye yeni gekldik aslinda her sene geliriz babam istanbullu turkceyi de ondan ve birazda kurs yardımı ogrendim simdi tatile geldik antalyadayiz internette gezerken arkadaslik sitesi yazdim bura cikti senide bu sayede buldum simdi uc gün daha burdayiz sonra dugun var bizim istanbul dgelecegiz burdan oraya ozamana kadar iyice tanimis olurum seni oraya geldigimde buluşuruz olurmu bana nargile ismarlarsin :)

29.07.2011 14:20Gönderen: sendenhatıra
bana inanmıyormusun ben ikimiz içinde iyi olablecek güzel şeyler düşünmüştüm bunları sana gösterebilirimde bak sana numaramı vercem çünki sana güvendim bişekilde de inanmaya çalışcam sana 05XXXXXXXXX bu benim sürekli kullandığım herzaman açık olan numaram buraya msj da atabilirsin arayada bilirsin farketmez çaldır bende geri dönüş yaparım

29.07.2011 12:48Gönderen: aynur_1965
madem sen gelemiyceksin ben gelirim ciddiyim bak bana adresini ver bugün hemen yola çıkabilirim benim için hiç sorun değil zaten canım gezmekte istiyor geliyim sana yakın bir yerde de kalabileceğim yer varsa kalırım yada otel odası tutarım sende yanıma gelirsin güzel olmazmı hadi ama daha fazla beni bunaltma evet de bana geliyim

28.07.2011 20:24Gönderen: sendenhatıra
bak ben herşeye hazırdım seninle herşeye hemde herşeyi yapmayada hazırdım zaten o yüzden seninle bu kadar çok ilgileniyorum şimdi akşam oluyor yine hava kararıyor burda ne zaman hava kararsa içime sıkıntı düşüyo çünki karanlığı hiç sevmiyorum hep korkuyorum karanlık ve yanlız gecelerden keşke sen bana eşlik edebilsen bu karanlık gecelerde :(

28.07.2011 17:31Gönderen: aynur_1965
aynı şehirdeyiz bana gelebilmen için engel olan yada olacak şey nedir allah aşkına benim içinn bunu göze alamayan bir erkek bence farklı korkuları olan erkektir herşeyinle herzaman yanında sana destek olabilriim seninle evlenmek istemiyorum yada hayatımın sonun akadar seninle birlikte yaşamakta istemniyorum bilki en fazla bir hafta yada sen nezaman gitmek istersen belki bir saat bile yetecek bana

28.07.2011 13:27Gönderen: aynur_1965
benimle birlikte olma düşüncesi sana çokmu garip geliyo evet yaşım biraz fazla olgun bir kadınım aslında tecrübeli ne istediğini bilen ve istediğini de alan bir kadın olmuşumdur hayatta herzaman.herkesinde stediği aradığı gbi bende kendime iyi bir dost arıyorum herşeyimle yanımda olacak herşeyi birlikte paylaşacağım cinsellik olsun hayat olsun birlikte adım atacağim bir dost istiyorum ama evlilik olmayacak bu senin için çokmu zor?

27.07.2011 14:06Gönderen: sendenhatıra
ekledinmi bana hiçbir davet gelmedi ama yanlışmı verdimki diye baktım da doğru adresimi vermişim sende verrimisin bana ben ekleyim bide seni burdan direk göremiyorumm adreslerini numaralarını falan alamıyorum gold yada platin üye olmam gerekiyormuş senin adreslerini görebilmem için ama sen burdan yazarsan alırım ben eklerimn yada numranıda yollarsan olur arayabilirim seni istediğin zaman

27.07.2011 10:51Gönderen: aynur_1965
gelmeyi düşünüyomusun ertuist ne yapacaksın ?????????

26.07.2011 18:17Gönderen: aynur_1965
bu gün hep evdeydim sinema izledim dizi izledim inmternette takıldım ama yinede vakit geçmiyor ne yapsam diye ssürekli düşünüyorum sence ne yapmalıyım yarında evdeyim ne iğrenç havuza gitmek istedi canm ya yarın keşke havuza gidebilsek seni davet etsem gelirmisin yaa biraz güneşleniriz iyi olur biraz da serinleriz güzerl olur valla davetlimsin ama bunu unutma ;) bekliyorum haberini inşallah işin yoktur

26.07.2011 16:10Gönderen: sendenhatıra
benimle neden ilgilenmiyprsun sen ilgiye ihtiyacımvar benim her kadında olduğu gibi ilgi ve şevkat gerekiyor bana..msn adresimi versem ordan konuşabilirmisin peki eklersen sevinirim XXXXXXXXXXXXXXXXXX@hotmail.com müsaitim istediğin zaman ekle konuşalım rahat ol ben rahatsız olmnamn her konudada anlayışlı bir insanımdır ve hayatta hiçbir zaman birisinin kalbini kırmam kendi kalbim kırılsın daha iyidir her insana değer veririm

26.07.2011 12:00Gönderen: aynur_1965
yaşımdan ötürü pek istediğim kişilerle tanışamıyorum sen mesela 23 yaşındasın tam aradığım,istediğim yaştasın ama ben senin için uygunmuyum bilmiyorum yinede sizinle denemek istiyorum bunu.

25.07.2011 20:01Gönderen: pembeli_gecelik
yine gece oldu yine mumumu yaktım bir şişe şarabımıda açtım kırmızı şarap sigaramıda yaktım kimsenin beni duymadığı anlamadığı benimle konuşmadığı internet sitemi açtım ((ya aslında var msj tan çok da hoşlanmadım işte onlardan))) ve yine sanaaa msj yazıyorum senden ne kadar etkilendiğimi ne kadar çok elektrik aldığımı biliyosun sanki sana sürekli msj atma ihtiyacı duyuyorum şimdi burda olsaydın birlikte kadeh tokuştururduk dans ederdik ooff off

25.07.2011 15:22Gönderen: sendenhatıra
hayatımda hiçbirzaman pişman olacak bir davranışta bulunmadım hep kendimi bildim yani yaptıklarımın farkındaydım kimseden korktuğum çekindiğim birşey olmadı, ama bu çok farklı birşey özelliklede bu tip internet sitelerinde arkadaş aramak çok farklı nerde ne zaman karşına kim çıkacak yada tanıştıgın insanlara ne kadar güvenebileceksin falan ona kendini veriyorsun yani işte bu yüzden güven önemli demek istiyorum sana bana güvenini verebilecek kişiler lazım ki bende kendimi daha çok anlatabileyim

25.07.2011 12:20Gönderen: aynur_1965
Sen neler le uğraşıyosun genel de mesela neden buraya üye oldun ne arıyosrsun evlenmek mi istiyorsun yoksa sende benim gibi sadece arkadaşmı arıyorsun güzel vakit geçirebileceğin kadınlar mı istiyorsun hayatında sürekli değişik kişiler değişik hayat tatlarımı arıyorsun benim gibi ?

24.07.2011 15:00Gönderen: sendenhatıra
profilimdede belirttiğim gibi okudunmu gerçi onuda bilmiyorum ama güven çok önemli benim için fakat sen güvenimi zedeliyosun yani hiç ne msj atıyosun nede konuşuyosun benimle çok saçma yani ben buraya arkadaş bulmaya geldim sizede msj atıyorum ama karşılık alamıyorum ben doğru değilmi bilgileriniz yoksa öyleyse neden kandırıyosunuz insanları ben arkadaş arıyorum kendime ve seninle tanışmak istiyorum ama sen yoksun neden uye oluyosun o zaman konuşmuyorsan sil profilini ama olmazki böyle ya

24.07.2011 11:22Gönderen: aynur_1965
Şimdi oturdum bilgisayarımın başına sıgaramı yaktım yine bakıyorum siteyi daha iyi öğrenmeye çalışıyorum araştırdım en iyi site buymuş o yğzden sadece buraya üye oldum umarım istediğimi elde edebilirim benim amacım biraz farklı yani evlenmek yada ciddi ilişkilere girmek istemiyorum bunu bilmenizi istiyorum

23.07.2011 18:04Gönderen: pembeli_gecelik
şimdi evdeyim ve yanlızım kimsem de yok yine sıkıntıdan açtım interneti, bakıyorum öyle yine sana msj atıyorum yanımda olsaydın keşke ama olmak istemedin.Moralim çok bozuk gelen mesajlara baktım hepside afedersin öküz ya direk gel herşeyimi sana feda ederim falan filan tööbee ya ben hiçbrşey istemiyorum ki sadece yanıma gelecek binimle birlikte olacak arkadaş istemiştim ama bulamadım hoşcakal sanada

23.07.2011 14:21Gönderen: aynur_1965
Nasılsınız ismim aynur istanbulda oturuyorum boşanalı beş sene oldu hayatın iyi ve kötü yüzünü çok gördüm ve artık üzülmemek için kendimi şartlandırdım ve hep gülüyorum eğleniyorum hayat gülünce güzelmiş anlıyorum artık hayatın tadını çıkartıyorum toplumun değer yargılarını aşmak kurtulmak için evimi bile değiştirdim şimdi çok daha rahatım, herşey tamam amayanlızlığa çözüm bulamadım o yüzden buraya şimdi uye oldum sizde , istanbuldasınız negüzel

23.07.2011 11:00Gönderen: sendenhatıra
benim adım aslı konyalıyım fakat doğma büyüme izmirde yaşıyorum ve burayı çok seviyorum ege üniversitesinde fen fakültesi üçüncü sınıfım az kaldı bitcek okul bakalım tatillerde de bişeyler yapmaya çalışıyorum kendimce.sen anlat biraz da kendini hep açılışları ben yaptım bak,sen aslen nerelisin istanbul yazıyo profil bilgilerinde ama dünde sormuştum sana profil bilgilerin gerçekmi senin ya ??

22.07.2011 16:29Gönderen: sendenhatıra
merhaba nasılsının tanışabilirmiyiz sorun olmazsa sohbet edecek arkadaş arıyorum kendime çok cnm skldı burda neler yaparsın sen sklnca anlatırmısın bana ertuist gerçek adın ne bu arada? cidden 23 yaşındamısın şaşırdım ilişki durumunda bekar yazıyor ama biaçıklama beklerim bunun içinde şimdilik oldukça konu açtım konuşmak için baya soru sordum :) anlat hadi sonra sen sor ben cevaplayım istediğini sorabilrsin çekinme sohbetimiz güzel olsun ama lütfen cıvıtma hemen

22.07.2011 13:10Gönderen: pembeli_gecelik
pek umrunda değilim oralı değilsin herşey benim istediğimm gibi olmayacak, senşn istediğin gibi olsun diyorum ama yinede hiç pas atmıyorsun bana bu şekilde olmaz kanıtlayamadında kendini daha ben yeterince kanıtladım sana kendimi diye düşünüyorum her şeyimle sana geldim ama sen açmadın kapılarını kapat bakalım umarım bi gün anlarsın beni yanlızlığın ne olduğunu anlarsın umarımm....

21.07.2011 12:12Gönderen: pembeli_gecelik
senin bu sitedeki diğer erkeklerden farkın olduğunu düşünmüştüm, aradığım şeyi bana verebileceğini sanmiştim ama yine herzamanki gibi yanılmışım ne güzel hep hayal kuruyorum birini buluyorum özel şeyler hissediyorumm bi erkeğin hissedemediği duygular bunlar ama karşılık alamıyorum her seferinde ve ben nerde yanlış yapıyorum diye soruyorum kendime sitede aptal aptal msj atanlardan farkın olacağini düşünüyorum bana bunu kanıtla lütfen??

20.07.2011 11:39Gönderen: pembeli_gecelik
senin vücudunda beni istemiyormu dokunmak öpmek istemezmi cidden ya beni bakarmısın lütfen fotoma düşün şimdi arkamdan belime sarılsaydın dena olmazmıydı cnm geceliğimi çıkartırdın yavaşca öperdin sonra iç çamaşırlarımı çıkartırdın ooofff bende elimi atardım arkaya aletinle oynardım sonra arkadan..... tabi bunları yapabilmek için beni arasan iyi edersin çünki sen bunları yapamazsan eğer başkasına msj atıcam

19.07.2011 15:50Gönderen: melihahanım
Bekletmektenmi yoksa ilgi görmektenmi zevk alıyosun sen bu mu daha çok hoşuna gidiyo ama fazla da naz aşık usandırır misali benide usandırır naz yapcaksanda yanımda yap bu şekilde olmaz bence hem yanımda seninle daha çok ilgilenirim daha çok zevk alırsın uzaktan uzağa bu şekilde olmaz bu işler ama herkes bilir bunu hadi artık yeter bu kadar ara beni 05XX XXX XX XX

19.07.2011 10:30Gönderen: pembeli_gecelik
amaaannn yaaaa sexden soğutcan beni o olcak... kaç haftadır kimsenin eline değmedim kimse dokunmadı bile ya bi erkeğin o sert ellerini özledim inan ya ama dün çok kötüydüm ya eve zor attım kendimi hemen bonyada buldum.sonrasını zaten anlatmasamda olur neler yaptığımı ama yinede erkek eli erkek vücudu istiyor bedenimmmmm ve senii istiyooorrrrr

18.07.2011 11:00Gönderen: pembeli_gecelik
şimdi işyerime geldim ama hala seni düşünüyorum ya beni rahatlatamadın hafta sonu ya uğraşcam seninle, seni elde edene kadar başını kemircem valla mahvettin beni hafta sonu şu an yanıyorum etek var altımda ama bacaklarımı sonuna kadar açtım göğüs dekoltemi de fazlasıyla açtım herkes bana bakıyo daha çok tahrik oluyorum serdar diyer bi yakışıklı var burda ama evli beni resmen ayakta yiyo yaa tahrik ediyo beni aramazsan onun boynuna atlıycam dayanamıyorum ara beni çok kötüyüm 05XXXXXXXXX

17.07.2011 14:27Gönderen: pembeli_gecelik
offffff bitirdin beni yaaa kaç tane msj attım mail verdim gelmedin erkekmisin değilmisin sahtemisin ya bi hafta sonumuz vardı onuda boşu boşuna geçirttin bana ya nerdesin sen ara beni bu son akşamımı pazarımı bari güzel bişeyler yaparak geçireyim ya yoksa bu önümüzdeki hafta bana hiç iyi gelmeyecek çünki stresimi sinirimi boşalamadım rahatlayamadım anladınmı ustüne üstün bide sana sinir oldum msj atıyorum cevap vermiyosun ayıp ya

17.07.2011 12:39Gönderen: melihahanım
Ben yarın orda olcam bana tel numaranı gönderebilirmiisn seni aramak isterim bi ön görüşme yada buluşma yapalım olurmu bu fırsat bidaha gelmez bence bunu değerlendirelim seni bekliyorum yarın öğlene doğru ordayım ben ona göre bi yer belirleyelim tamammı cevap ver sende artık lütfen

16.07.2011 17:02Gönderen: pembeli_gecelik
XXXXXXXXXXXX@hotmail.com ekle bebeğim bekliyorum seni kamera karşısında çıplağim şimdi beni görmek istiyomusun ? bence fazla bekletme yoksa eririm sıcaktan gel soğut beni al yabngınlarımı, seni görelim hadi birazda

16.07.2011 15:13Gönderen: idil34
son olarak soruyorum benimle görüşmek istiyomusun eğer istiyosan beni ara 05XXXXXXXXX bu numara benim ve bugün yada en geç en geç yarın aramanı bekliyorum

16.07.2011 11:22Gönderen: melihahanım
ertuist adını yazmadın bana daha o yüzden sana rumuzunla hitap edicem şimdilik,bugün izinliyim şimdi uyandım alıştım erken kalkmaya uyuyamıyorum hafta sonu ne yapıyorsun genelde,bugün yolcuyum ben saat ikide yola cıkcam yine iş gezisi bi kaç şehir dolaşacağim orda da işlerim var sen uygunsan konuşalım belki birbirimizi yakından görme fırsatı doğar am önce güven vermen gerek bana burdan yaz ben sana nerde olduğumu söylerim ona göre buluşuruz olurumu?

16.07.2011 01:16Gönderen: pembeli_gecelik
offf gece gece yine canım skldı uyuyamadım açtım pc yi üye oldum buraya renki eğlenceli bişeylere bakıyorum varmı sende öyle bişeyler bu haftayı ban renkler içinde yaşatacak bir arkadaş arıyorum, benimle arkadaşlığa varmısın cnm ??

15.07.2011 13:18Gönderen: idil34
Seninlede hiç konuşulmuyor ya neden? hoşlanmadınmı muhabbetimden tamam o zaman başka türlü konuşalım sen hangi konuyu önerirsin bu sitede genelde kimlerle neler konuşursun anlat mesela hiç hayal kurmazmısın sen son model arabalr yatlar katlar manken süper vücudu olan sevgili falan erkek değilmisin erkekler bunların hayalını kurmazmı ama hadi anlat neler yapardın ne hayal kurarsın onlardan konuşalım yoksa İYİCE SIKILMAYA BAŞLIYCAMMMM AMAAAA

15.07.2011 09:40Gönderen: melihahanım
günaydın müsait değilsin sanırım msjlarımı okuduğunda cevap atarsan sevinirim bu arad gerçek ismim zeynep bu adı takma olarak kullandım bu sitede meliha değil yani senin gerçek ismin ne söylermisin lütfen sana rumuzunla hitap etmeyim sen bana zeynep diyebilirsin sorun olmaz tamammı? ne zaman görüşebileceğiz onuda soruyum ?

14.07.2011 15:00Gönderen: melihahanım
hımmm istanbul şehrindesin ne güzel bikaç defa gitmiştim oraya ben ankaradayım bilirmisiniz burayı batıkentte oturuyorum işyerimde evime yakın büyük bir gıda firmasında pazarlama müdürüyüm genelde hafta sonları müsait oluyr fakat anakara dışı çok iş seyehatlerim oluyor malum türkiyede tek firma olduğu için tüm türkiyeye açılmam gerekiyor sen neler yaparsın nasılsın?

14.07.2011 10:31Gönderen: melihahanım
MRB YAKIŞIKLI TANIŞALIMMI? SENİ TANIMAK İSTERİM ÜSTELİK RESİMDE GÖRDÜĞÜM GİBİYSEN GERÇEKTEN DE DAHA ÇOK İSTERİM GÖRÜŞMEYİ

13.07.2011 16:09Gönderen: idil34
hadi ama devamını getir sende nasıl yapardın anlatsana biraz beni etkilemeni istiyorum ateşimi başımdan ayak parmak uçlarına doğru indir hadi göster marifetlerini bana yada ne yapmak nerde nasıl yapmak isterdin benimle hadi anlatsana bana kameran varmı ya bana kamera açarmısın tatlim görelim birbirimizi gerçi aynı yerde oturuyoruz buluşsak daha mantıklı çocuk gibi kamerayla uğraştırma beni ama haberleşmek için yinede vereyim XXX0XX[MENTION=25329]windowslive[/MENTION].com

12.07.2011 14:38Gönderen: idil34
nerdesiiiiiinnnnnn ??? bekletme beni bekletilmekten hoşlanmam lütfen.......bak aklımda uzun zamandır yapmak istediğim bir fantezim var arabada ıssız ağaçların altında ormanlık bi alanda kimsenin olmadığı karanlık sadece ayın ve yıldızların aydınlattığı bir yerde aramanın dışında sevişmek, arabanın önünde beni çırılçıplak soyuyorsun sonra.....offf heyecana bak ya hadi sende anlat biraz ne isterdin fena oluyrm hehe delirdim heralde ya :)

11.07.2011 15:04Gönderen: idil34
burda ben bahçelide oturuyorum sen nerdesin yakınmısın bana görüşelim bi gün olurmu tanışmak isterim ama bi şartla gizliliğe önem vermen gerekiyor çünki seninle duygusal değil farklı bi ilişki kurmak istiyrum yanii nasıl anlatsam cinsellik ön planda olacak mesela bana bütün fantazileri anlatacaksın bende sana anlatcamsonra bunları deneme aşamasına gecceezz falan öyle bi ilişki istiyorum farkli olmasını istiyorum bilmem belki çok heycan arıyorum bunun içinde olabilir

baya ısrarlılar :D:D

Caqatayy

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ya bu siteye üye olanlarda akıl yok anladık ama site sahiplerindedemi akıl yok hadi bunlara inanan sazan insanların olduğunu var sayalım bi insan siteye üye olacak aylık bilmem kaç para vericek ordan kızla tanısıcakta istediğini alacak ya bunada kanan sazanları var sayalım ya kardeşim o kadar nefsine düşüksen git aksaraya 50lira 10gün sigara içme sende rahatla,bu gibi site sahipleride rahatlasın,bizim gibi spam kurbanlarıda rahatlasın illallah geldi artık bu kalbimde.com'dan.

Selinti Gazer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
bende facebooktan tanıştım kız arkadaşımla 1 yıl oldu :D sakata gelmesek bari :p

Bu arada:

17.07.2011 12:39Gönderen: melihahanım
Ben yarın orda olcam bana tel numaranı gönderebilirmiisn yazım hatası yapmış, elle yazıyorlar heralde :lol:

xxakadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu tip.. siteler gerçekten tam bir para tuzağı ve spam mucizesi. Siteyi kuran ve yöneten kopiller "türk milleti" nin zihninin sırlarını iyi çözmüşler. Ağlarına düşürdükleri "garibanları" sülük gibi emiyorlar. Orda da kadın yok ama kadın varmış gibi davrandırıp; mesajlarlarla bol bol taciz ediyorlar.

yakuza_eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ana ayni mesajlar banada geldi.bende kalbimde.com sitesine üyeydim şimdi anladim fake olduğunu allahtan üye olmamişim yoksa kaziklaniyordum.

--- Mesaj Güncellendi ---

Bende oranın kalbimde.comun üyesiyim ve başka sitelerden d spam geliyor.hepsi fake yalan söylüyorlar allahtan 60 tl yatırmamışım gold üye olmamışım son ada azıklanmaktan kurtulmuşum.