Kahvenizi Nasıl İçersiniz ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
kahve.jpg

evet arkadaşlar kahve kültürü çok ayrı bir olaydır herkesin kendine göre bir kahve zevki vardır kahveyi sevmeyen insanlarda var gayet normal peki siz kahvenizi nasıl alırsınız nasıl içersiniz türk kahvesimi (orta sade şekerli) mi yoksa hazır kahvelermi 3ü1 bir aradamı gerçi 3ü1 aradakilere kahve denmez ben kahveme çok önem veririrm örneğin evde yada işyerimde özel olarak kendimin yurt dışından getirttiğim kahvem olan (SUPREMO)dur kolombiyada yetişir ve dünyanın en iyi kahveleri arasındadır tadı muazzamdır özellikle sabaha karşı yarım bardak limonlu soda ile içildiğinde mükemmel bir tadı olur peki ya siz nasıl seversiniz kahvenizi​

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ben şahsen sütlü kahveye bayılırım, ama süt yoksa orta kahve iyidir.

3ü1 aradaları öğrenciyken çok içerdim artık içmiyorum(Nadiren içerim), şimdilik durum bu. :)

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Limonlu soda ile kahve..
böyle ağız zevki mi olur.. Kahveyi de bıraktım

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
okula gitmeden sabah 3u1 arada içerim, öğrenciyiz hindistandan kahve getirtemiyoruz :D bu arada limonlu soda ile kahve mi içilir ya? herkesin kendi zevki tabii

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Mümkünse bilmem neyin dötünden çıkmasın kahve tanecikleri. O zaman içerim
r416l.gif

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
kuru kahveci mehmet efendi iyidir bazen yarım kupa içiyorum, türk kahvesi hakkaten 1 Numara:thumbup1:

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Türk kahvesi her zaman içilmiyor.
Ben normal kahveyi tüketiyorum genelde.
Nescafe Classic tercihim. :)

kalitelidr nescafe o zaman bulabilirsen birde bunu tavsiye ederim hocam sana nescafe clasic seviyorsan bunuda seversin Mysore

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
kalitelidr nescafe o zaman bulabilirsen birde bunu tavsiye ederim hocam sana nescafe clasic seviyorsan bunuda seversin Mysore

Hiç duymadım bunu.
Genelde piyasadaki bilindik bütün markaları denedim.
Nescafenin aroması daha başka lezzetli geliyor bana.
Aslında imkanım olsa filtresiz kahve makinesi almak isterim, onun lezzeti keyfi başka..

gozlukcuamca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi kahve, iyi kahve makinesiyle yapılır. delonghi bu konuda oldukça iyidir ve bol çeşidi vardır.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
şahsen bende vestel v-brunch 3000 serisi makina var kahve seven ve çok tüketen biri olarak heryerde kahve içmeyi sevmem beğenmem..

starbucks'tan colombia alıyorum genelde.. sek içerim :) yoğun ve güzel bir kokusu var içimi ve tadı çok güzel

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben sütlü kahve severim. Öğrenci adamız şuan içtiklerimden bana güzel gelen Nescafe Sütlü Köpüklü, ileri ki zamanlarda bende getirtirim bir yerlerden :D

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Sütsüz kahve, kahve değildir. Sütsüz tadı olmaz ama ağır köpüklü kahveye bayılırım.