Kafaları karıştıran ufo görüntüsü!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kanada'da bir beysbol oyunu esnasında gökyüzünde beliren ufo, oyuncular dahil olmak üzere herkesi şok etti! Çıplak gözle dahi detaylı şekilde görülen uçan cismin ufo olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü...

[SDNTV]http://milliyet-p.mncdn.com/web/video/2013/09/10/160195_360p.mp4[/SDNTV]
Milliyet

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ne ufoymus arkadas... bir bana denk gelmedi gitti.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Havada durmuş, şahitleri var. :D

Devamı da yok. Yalan dolan işler.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Stop lambası güzelmiş. Hangi sanayide yaptırdı acaba?

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Ufo yada değil, evrende yalnız olmamız ihtimali çok zayıf , bu da bir gerçek.

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
556_www_dikmenteknik_com_Ufo_Isitici_Urunleri.jpg

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Neden herkes sahte olduğunu düşünüyor..
Gerçek olsa ne faydası olacak ki onlara.. :)

Neval Ercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu görüntüler hala nasıl kafaları karıştırıyor anlayabilmiş değilim. Sanki tüm evreni masaya yatırıp bir tek bizim gezegenimizde megaloman bir populasyon bulunduğunu bilimsel anlamda tespit etmişiz...trilyonlarca gezegen ve sayısız galaksi var...insan kendi kendine sorar...bizde bir bigbang ya da yaratılışçı görüş hakim se neden başka bir yerde de olmasın? Aksi kanıtlanmadığı müddetçe her şeye olabilirlik gözü ile bakmayı ne zaman öğreneceksek o zaman zaten büyük bir arınma yaşamış oluruz.
Biz de uzaylıyız...o yüzden tanımlayamadığımız cisimlere ve varlıklara uzaylı demek biraz komik oluyor aslında. Başka hayatlar, başka yaşamlar hatta ve hatta ileri medeniyetler mutlaka var... bu benim araştırmaya dayalı kişisel görüşüm elbette. Hatta daha da derinleri kazdığınız zaman Tevratta sözü geçen " Tanrıların Oğullarının Tanrıların Kızları ile evlenmeleri" ve daha pek çok ifadenin, Mu ve Atlantis Kıtası' nın, Mayalar ve İnkaların, Mısır dönemi Akhineton orjinli "Tek Tanrılı Din Başlangıcı' nın", "Sümer Tabletleri' nin", "Ramayana Ve Mahabbarata Destanları' nın", şu an aklımıza ve mantığımıza uymadığı halde geleneksel anlamda uygulamaktan vazgeçemediğimiz daha pek çok dogmatik travmanın, benliğin, enerjinin, bilincin, amacın, inisiyasyonun, pozitif ve negatif enerji yoğunlaşmalarının ...vsvs daha bir çok mitoloji ve efsanenin de yanıtını bulmuş olursunuz...ama biz de kestirip atmak; araştırmak ve idrakten her zaman daha ağır basar. Sevmiyoruz öğrenmeyi. Beynin kalori harcayarak enerji tüketmesi kadar rahatsız olduğumuz hiç bir şey yok. ÖNYARGILARDAN vazgeçmeyi ve çürütülebilir görüşler taşıyıp şüpheci olmayı öğrendiğimiz zaman umudumu yeniden toparlamaya başlayabilirim...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Burada bir sürü hikaye var. :D Bir tanesinde ufolar meteora müdahale ediyor filan. :D

http://siriusufo.org/

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Evrende yalnızız belkide bellimi yalnız olmadığımız :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Allah diyor ki, ben insanları ve cinleri bana ibadet etsinler diye yarattım. Bu koca kainatta sadece biz olmasaydık Allah bize onları da haber verirdi. Ve yine Allah, kainatı Hz.Muhammed(s.a.v) hürmetine yarattı. Uzaydaki diğer canlılar demez mi bize niye onu göstermedin? Evet, bu koca kainatta yalnız biz varız. Sadece bu kainat zerresi dünyada biz yaşıyoruz.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Ufolardan net mesaj: Otu b.ku biz sanmayın!!!

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Geçen akşam bir kanalda (discoverylerden biriydi) nasıl ufo görüntüsü çekilir üzerine uygulamalı bir program vardı. Adamlar ledleri bir ipe dizip bildiğin bu görüntülerden çektiler :)

sonicar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ufo resimleri ve videolarının % 90 ı sahtedir % 9 u da helikopter, meteoroloji balonu, yörüngedeki uydular vs nin yanılsamasıdır. geriye kalan sadece % 1 nispeten gerçeklik içerir. uçan dairelerin dünyaya ait gizli bir teknoloji olduğunu düşünürüm hep ve net bir şekilde uçan daire görünce dudağımı büker geçerim. ancak ufo olarak tabir edilen nesneler sadece uçan daireden ibaret değildir. ben dikdörtgen şeklinde yarı saydam bir cisim görmüştüm. iple havada duramayacak kadar büyük bir cisimdi. gözlemlediğim süre içerisinde katettiği mesafeye uygun bir sahtekarlık aparatı da olanaksızdı. böyle gözlemler yapınca insanın kafası gerçekten karışıyor.