Kafalar Esports'ta ayrılık!

Bu konuyu okuyanlar

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Kafalar Esports oyunucusu Macrue takımdan ayrıldığını duyurdu.

Macrue' nun açıklaması
Öncelikle selamlar bildiğiniz üzere yaklaşık 15-20 gün önce Boca Boston (Izzy CyderX QutionerX,JN3v1cEEE) ile bir şeyler yapmak için yol aldık. Bugünden itibaren bazı sebeplerden dolayı kafalar esports ile yollarım ayrıldı. Tabi başka sebeplerde var fakat diğer sebepleride tetikleyen ve baş belası olan okul & zaman sorunu(sınav seneme gireceğim ve okula devam ettiğim için) zamanlarımız uyuşmuyordu ki zaten bundan günler önce paylaştığım tweette'de belirttiğim gibi çok yoruluyordum,hem fiziksel olarak hem mental olarak bi türlü kendimi oyuna veremiyordum.Hem performansım etkileniyor(fazlasıyla) hem de zaman çok sorun olucaktı (kim devam etmek isteyebilirki böyle bir oyuncuyla). Bu 1 sene içerisinde herhangi bir takımda oynamak gibi bir düşüncem yok fakat mix kadrolarla turnuvalarda oynarım illaki.
Bu süreçte beraber oynamaktan fazlasıyla zevk aldım ve bu kadar kısa sürede bir şeyler yapabildiğimizi gördüğüm için mutluyum buda bir tecrübe oldu.
Hepsine çok teşekkür ederim ve şunuda ekleyeyim türkiyenin şuan en potansiyeli olan oyuncuları,daha doğrusu takımı hepsine başarılar
Bu arada tabi ki pug atıp yayın açarım 1 sene sonra belki gerçekten bir şeyler olabilir. Umarım çokta gecikmem :) Bu süreçte oyunumu geliştirebileceğime inanıyorum. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ama unlucky
Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. Hepsine too much love ve good luck <3

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Takım kurulalı ne kadar oldu ki? :D