Kadın Kolları Başkanı’ndan Erdoğan’a: Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin

Bu konuyu okuyanlar

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferansla 137. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı yaptı. Çorum'dan toplantıya katılan İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, "Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin" dedi. Erdoğan ise, "Haşa, Allah onları en güzel şekilde yetiştirmeyi nasip etsin" diye cevabı verdi.

AKP il başkanları, il kadın kolları başkanları, il gençlik kolları başkanları, büyükşehir belediye başkanları, il belediye başkanları ve il genel meclis başkanlarının video konferansla katılımıyla 137. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısı video konferans sistemiyle gerçekleştirildi.

Türkiye genelinde 90 nokta ve 378 kişi ile yapılan en geniş katılımlı video konferans olma özelliği taşıyan toplantıya Erdoğan, Tarabya’daki Huber Köşkü’nden bağlandı.

Çorum’da da toplantıya AKP İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

sozcu3-660x365.jpeg

ERDOĞAN “HAŞA” DİYEREK KARŞILIK VERDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise “Haşa. Allah onları en güzel şekilde yetiştirmeyi nasip etsin” diyerek karşılık verdi.

sozcu2-604x660.jpeg

Yok , Bunlar kesinlikle kafayı yemiş

Reaksiyon puanı
6,381
İnşallah çocuklarını başka birine evlatlık verir. Çocukları da, söyledikleriyle onlardan kurtulmak istediği belli olan annelerinden kurtulmuş olurlar.

Reaksiyon puanı
144
Kim kimin ömrünü kime veriyor? Umarım sadece yalakalık için böyle demiştir. Yoksa o çocuklara yazık olacak. Bir anne evladının adına böyle bir şey nasıl diyebilir?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,909
Bakarsın Duası kabul olur bir gün

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Bu tip haberleri görünce aklıma nedense hep Neyzen Tevfik geliyor.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Çocuklarını demiş olması çok yanlış elbet. Lakin Tayyip ERDOĞAN için daha önce de birçok insan kendi ömrünü bağışlamak istediğini! dua ederek istemişti. Bu bir sevgi gösterisidir. Bu vaktiyle Atatürk için de yapılmıştır, başka siyasi liderler için de. (Kemal amca hariç! :D ) @Jack Reacher

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Çocuklarını demiş olması çok yanlış elbet. Lakin Tayyip ERDOĞAN için daha önce de birçok insan kendi ömrünü bağışlamak istediğini! dua ederek istemişti. Bu bir sevgi gösterisidir. Bu vaktiyle Atatürk için de yapılmıştır, başka siyasi liderler için de. (Kemal amca hariç! :D ) @Jack Reacher

Atatürk ile bunu bir tutamazsın , bunu aklının köşesine yaz bence :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Çok saplantılı ve tehlikeli bir sevgi bu kadının ki bu kadarda olmamalı. ( Hadi benim canımdan alsın sana versin dese oda olmazda kısmen anlayacam çocuklarımdan alıp size versin iyice b.kunu çıkarmış bence. )

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Atatürk ile bunu bir tutamazsın , bunu aklının köşesine yaz bence :)
Benim kimseyi bir tuttuğum falan yok, lakin kimin kime ne sevgi besleyeceğini, kimi sevmeyeceğini gibi tamamen kişilere, insanların şahsi iradelerine kalmış bir duyguyu senin kararınla tayin etmesi de takdir edersin ki mümkün değil.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Benim kimseyi bir tuttuğum falan yok, lakin kimin kime ne sevgi besleyeceğini, kimi sevmeyeceğini gibi tamamen kişilere, insanların şahsi iradelerine kalmış bir duyguyu senin kararınla tayin etmesi de takdir edersin ki mümkün değil.

Hayatta hiçbir şey bu kadar aşırı olmamalı bence. Mesela küçükken ilk gittiğim Anıtkabir ziyaretini hatırlarım. Orada bir ağlamalar Atam kalkta biz yatak demeler kendini yerden yere vurmalar flan. ( Annesinin Babasının mezarında ağlamayacak insanların orada bu şekilde hareketleri çok değişik gelmişti bana. )
Şuan bu kadının yaptığıda bana öyle geliyor aşırı anlamsız ve gereksiz... Aynı şekilde zamanında Hoca efendimizde hoca efendimiz diye gezenlerin yanlış geldiği gibi.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Kadının çocuğu olduğunuzu düşünsenize..

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Kadının çocuğu olduğunuzu düşünsenize..
Sanırsam var fakat olduğunu bile düşünmek istemiyorum, yazık günah. Bunun herhangi bir savunulur yanı olmamalı.
Ne kadar ayıp ve yakışıksız bir dilek, birisine ömründen veremezsin birde başın kapalı imanlı (inandığı dinin zorunluluğu bile olsa artık bir sembol ve örnek olmuş durumda örtünmesiyle, örtünmenin adabına yakışmaz bu) birisi olacaksın (ki verecek olsanda neden çocuğun? Kendi canın tatlı mı geldi be kadın!).

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Hayatta hiçbir şey bu kadar aşırı olmamalı bence. Mesela küçükken ilk gittiğim Anıtkabir ziyaretini hatırlarım. Orada bir ağlamalar Atam kalkta biz yatak demeler kendini yerden yere vurmalar flan. ( Annesinin Babasının mezarında ağlamayacak insanların orada bu şekilde hareketleri çok değişik gelmişti bana. )
Şuan bu kadının yaptığıda bana öyle geliyor aşırı anlamsız ve gereksiz... Aynı şekilde zamanında Hoca efendimizde hoca efendimiz diye gezenlerin yanlış geldiği gibi.
Ben o kadının söylediğini doğru bulmadığımı söyledim zaten. Allahtan başkasını tapar gibi sevmek insanı küfre de düşürebilir. Bu konuda herkesle mutabıkım. Ben sadece sevginin kime gösterilip kime gösterilmeyeceği konusunda insanlara racon kesilmesi. Biri Hitler'i sevebilir, biri Mao'yu sever. Kimi Atatürk sever, bazısı İnönü sever. Kimi Ebu Cehil sever, kimi de Peygamberini... Sevgi bu, kim kimin kalbine karışabilir ki?! Benim söylemek istediğim de buydu!