Kaçıncı kattan ve nasıl atlarsam ölürüm

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rena577

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Çok yorgunum ve artık kararlıyım, kaç kattan ve nasıl bir şekilde atlarsam ölürüm yaşadığım ev 3 kat + çatısı var kafa üstü atlasam ölür müyüm?

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Seni intihar ettirecek kadar üzen ne oldu?

rena577

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hiçbir şey yolunda gitmiyor, iş, aile, okul, ilişkiler ayrıca senelerdir psikolojik tedavi de görüyorum fakat bir gram bile ilerlediği yok, hayat çok saçma ve anlamsız benim için bundan bir kaç ay önce ilaçla denemiştim fakat başarısız olup 2 hafta yoğun bakımda kaldım bu sefer kesin bir yol ariyorum. Ya silahla olacak ya da atlayarak

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,778
İleriye dönük hayalleriniz, beklentileriniz var mı?

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
İkisiyle de olmayacak. Okulu zaten boşver açığa geç 15 sene gençleşirsin. Ben de açığa geçmeyi düşünüyorum. Farklı seveceğin bir işi yap. Maaşı ne olursa olsun. Ailen sana çok baskı kuruyorsa farklı bir.yerde yaşayabilirsin veya farklı bir eve çıkabilirsin. Allah uzun bir ömür vermiş mutlu olasın diye.

Eminkrkt

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,778
Hayır maalesef ki yok, uzun zamandır kendi sağlığıma bile önem veremiyorum iyice çöktüm 2 ayda 36 kilo verdim, yiyemiyorum, içemiyorum, yaşayamıyorum
SIzi bu duruma getiren nedir peki? Belirli bir olaydan sonra mı böyle oldunuz yoksa herşey üst üste mi geldi?

rena577

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İkisiyle de olmayacak. Okulu zaten boşver açığa geç 15 sene gençleşirsin. Ben de açığa geçmeyi düşünüyorum. Farklı seveceğin bir işi yap. Maaşı ne olursa olsun. Ailen sana çok baskı kuruyorsa farklı bir.yerde yaşayabilirsin veya farklı bir eve çıkabilirsin. Allah uzun bir ömür vermiş mutlu olasın diye.
Keşke bı tanesini bile denememiş olsaydım da bir ümidim olsaydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SIzi bu duruma getiren nedir peki? Belirli bir olaydan sonra mı böyle oldunuz yoksa herşey üst üste mi geldi?
Yalnızlık, kenara atılma, dışlanma, üstüne ailevi sorunlar, üstüne psikolojik sorunlar, ve daha nicesi ve ben artık bir çözüm yolu bulamıyorum

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Ne kadar yorgun olursan ol ne kadar üzüldüysen üzül intihar etmek mi çözüm? Ne geçecek eline senin de hayattaki sınavın bu. Ama geçecek emin ol. Bende çok kötü dönemler yaşadım annem babam ayrıldı, okul çok kötü gitmeye başladı hiçbir destekçim yoktu. 12 yaşında arkadaşlarım top koştururken ben para kazanmak için çalışmak zorunda kaldım. 8-9 yaşına kadar astım hastalığı yüzünden hastanelerden çıkamadım, üstüne bisikletten düştüm kafatasım kırıldı gözlerim yüzüm mosmor gezdim ortalıklarda. Herkese dalga konusu oldum, kimse benimle arkadaş olmak istemedi sokakta küçük çocuklar beni görünce canavarmışım gibi benden kaçmaya çalışırlardı. Bende kaç defa intihar etmeyi düşündüm kaç kere isyan ettim ama asla düşünceden öteye geçmedi. Önce kendime güvenmeye inanmaya başladım. Sende dene. Sonra ben nasıl mutluysam beni ne mutlu ediyorsa onlarla ilgilenmeye başladım. Beni üzen sıkan şeyleri takmamayı öğrendim. Şuan çok şükür her şeye sahibim. Evliyim çok mutluyum 5 aylık bir kızım var ve yeniden doğmuş gibiyim. Sen bitti dersin ama bir bakmışsın hayat daha yeni başlıyor.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
Çok yorgunum ve artık kararlıyım, kaç kattan ve nasıl bir şekilde atlarsam ölürüm yaşadığım ev 3 kat + çatısı var kafa üstü atlasam ölür müyüm?
Eğer Müslümansan intiharın sonu cehennem haberin olsun.

Ne kadar yorgun olursan ol ne kadar üzüldüysen üzül intihar etmek mi çözüm? Ne geçecek eline senin de hayattaki sınavın bu. Ama geçecek emin ol. Bende çok kötü dönemler yaşadım annem babam ayrıldı, okul çok kötü gitmeye başladı hiçbir destekçim yoktu. 12 yaşında arkadaşlarım top koştururken ben para kazanmak için çalışmak zorunda kaldım. 8-9 yaşına kadar astım hastalığı yüzünden hastanelerden çıkamadım, üstüne bisikletten düştüm kafatasım kırıldı gözlerim yüzüm mosmor gezdim ortalıklarda. Herkese dalga konusu oldum, kimse benimle arkadaş olmak istemedi sokakta küçük çocuklar beni görünce canavarmışım gibi benden kaçmaya çalışırlardı. Bende kaç defa intihar etmeyi düşündüm kaç kere isyan ettim ama asla düşünceden öteye geçmedi. Önce kendime güvenmeye inanmaya başladım. Sende dene. Sonra ben nasıl mutluysam beni ne mutlu ediyorsa onlarla ilgilenmeye başladım. Beni üzen sıkan şeyleri takmamayı öğrendim. Şuan çok şükür her şeye sahibim. Evliyim çok mutluyum 5 aylık bir kızım var ve yeniden doğmuş gibiyim. Sen bitti dersin ama bir bakmışsın hayat daha yeni başlıyor.
Hocam harikasınız.

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
Keşke bı tanesini bile denememiş olsaydım da bir ümidim olsaydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yalnızlık, kenara atılma, dışlanma, üstüne ailevi sorunlar, üstüne psikolojik sorunlar, ve daha nicesi ve ben artık bir çözüm yolu bulamıyorum
Hocam bütün dünyayı ****** et başka et parçaları için üzülmeye değmez.

rena577

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ne kadar da güzel anlatmışsınız sizin adınıza çok mutlu oldum gerçekten umarım bende en yakın zamanda mutlu olurum olacağım da galiba

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Ne kadar da güzel anlatmışsınız sizin adınıza çok mutlu oldum gerçekten umarım bende en yakın zamanda mutlu olurum olacağım da galiba
Galiba değil emin ol istersen yapamayacağın hiçbir şey yok. Ben gerçekten durumu pekte iyi olmayan bir ailenin çocuğuydum. Hep başkalarının eskilerini giyer başkalarının oyuncaklarıyla oynardım. Yaşadığım onca olaydan sonra her isyanımda her intihar düşüncemde hep Allah'ın varlığını aklıma getirdim dualar ettim. Kendime inandım hayaller kurdum ve bu hayaller için çabaladım. Çok şükür kurduğum lüks hayallere erişemesem de yine de istediğim her şeye sahibim. Ve kendime o kadar çok inanıyorum ki benim yaşadığım zorlukların aynısını kızım yaşamayacak. Sende kendine inan, güven hayal kurmaktan asla vazgeçme. Her şey düzelecek. Kendindeki gücün farkında ol. İlk intihar girişimin sana ders olsun. Demek ki daha yaşayıp yeneceğin zorluklar ve o zorlukların sonunda kendine inanırsan hayallerin için çabalarsan güzel günler var.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Çok hassas bir konu olduğu ve yanlış yönlendirmelerinde olabileceği için konuyu kilitlemek en faydalısı olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...