Kaçakcılık Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Arkadaşlar 136 Kaçakcılık hattını aradım ve bana mail atmamı söylediler bende böyle bir mail atıcam nasıl? Ne ekleme yapmamı önerirsiniz?

Kişiye gerekenlerin en kısa sürede yapılmasını arz ederim kişinin bilgilerini çok araştırdım araştırdıklarımı sizinle paylaşmak isterim.
İsmi: Kişi ismini her yerde farklı kullanıyor fakat araştırmalarım sonucu Nurettin Arslan olarak buldum.
Adres: Adres olarak kesin bir cevabım yok.
Telefon Numarası: 0542 ------------
Firma: Toptan Bizde
İnternet Sayfası: Toptanbizde Toptan Fiyatına Ucuz Alışveriş
Sahibinden Sayfası: https://toptanbizde.sahibinden.com/

Şahıs, sigara sarma makinası satıyor konuşmamızda yasal olmadığını söylemiştiniz bilgilendirmenizi bekliyorum.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,631
tel numarasını sil bence burdan

mizole

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Makine nasıl yasal değil ben anlamadım yanlışınız olabilir. Makine yasaldır koyduğu tütün yasal değildir diye düşünüyorum.

mizole

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Sigara sarma makinası yasal değil galiba.
Öğrendim kısa bir araştırma ile. Basit deyişle makine insan gücü ile çalışıyorsa yasal, elektrik ile otomatik çalışıyorsa yasak. Kurmalı olanlar şahsi, elektrikli otomatik saranlar ticari sayılıyormuş.
Ben de şikayet ediyorum.

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Öğrendim kısa bir araştırma ile. Basit deyişle makine insan gücü ile çalışıyorsa yasal, elektrik ile otomatik çalışıyorsa yasak. Kurmalı olanlar şahsi, elektrikli otomatik saranlar ticari sayılıyormuş.
Ben de şikayet ediyorum.
Desene beleşten ikramiye. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toptanbizde Toptan Fiyatına Ucuz Alışveriş
Elektirikli makinalar bulunuyor.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
sigara sarma makineleri yasal, üniversite ortamlarında çok satılıyor bu tarz şeyler hatta daha küçükleri var 20-30tl lik onlar çok satılıyor. Tütün satışı da yasal..

mizole

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Niye bilmiyorum ama alasım geldi elektrikliyi. Elle sarmak zor oluyor. Ben alayım sonra ihbar edelim. Nasıl fikir ?:D

Latiroz Kaipa

Müdavim
Reaksiyon puanı
636
Niye bilmiyorum ama alasım geldi elektrikliyi. Elle sarmak zor oluyor. Ben alayım sonra ihbar edelim. Nasıl fikir ?:D
Bunlar dolandırıcı beni dolandırdı. :D Neden bunların başına bela oldum sanıyorsun nisanda dolandırdım hala peşlerindeyim.

mizole

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
sigara sarma makineleri yasal, üniversite ortamlarında çok satılıyor bu tarz şeyler hatta daha küçükleri var 20-30tl lik onlar çok satılıyor. Tütün satışı da yasal..
Seni kandırmışlar arkadaşım. açık olarak satılan her tütün marka ne olursa olsun yasaktır.

Hayır yanlış anlama yanlış biliyorsam çok iyi yıllardır açıktan küba alırım. ama yasak olduğunu biliyorum

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Seni kandırmışlar arkadaşım. açık olarak satılan her tütün marka ne olursa olsun yasaktır.

Hayır yanlış anlama yanlış biliyorsam çok iyi yıllardır açıktan küba alırım. ama yasak olduğunu biliyorum
Üniversite çevresinde bir çok polis oluyor, ama yine de şimdiye kadar sıkıntı çıkmadı belki de görmezden geliyorlar.