Kablosuz modem sorunu

poine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar airties rt 204 modelli kablosuz bir modem aldım fakat ethernet kablosu takılı olmadan çalıştıramıyorum :unsure: kurulumunu yaptım fakat ethernet kablosunu laptoptan çıkardığım zaman internet bağlantısı kesiliyor . sağ alt köşede kabloyu çıkardığım anda airties rt 204 etkinleştir yazması gerekiyor fakat öyle bişey yazmıyo bi yardım eden olursa çok sevinicem... konuyu yanlış yere açmış olablrm yeni üyeyim o yüzden şimdidn kbakmayn.... acil yardımlarınızı bekliyorum :(

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Modeminizin kablosuz özelliği aktif mi ??

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Modem kablosuzsa gerekli ayarlar yapılınca zaten sinyal vermeye başlar.

Laptopda kapalıdır kablosuz.

poine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ya aktif sanırım tam da anlamıyorum bu işlerden ama aktif galiba
reDo dediğin gibi sanırım laptopta kapalı peki nasıl açıcam laptopta kapalıysa :(

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Laptopun üzerinde wireless işareti olan bir tuş veya düğme var...onu FN tuşuna birlikte basarak açabilirsin ya da artık sizin laptapto nasılsa bilemiyeceğim...yani bu şekilde bi bakın.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
İsterseniz bilgisayarınıza bağlanıp gerekli ayarları yapabiliriz? Tabi sıkıntı ayar kısmındaysa.

poine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok iyi olur cidden sorunun tam olarak nerde oldugunu bilmiyorum fakat ethernet kablosunu çıkarınca internet gidiyor.. sağ alt köşedede etkinleştir diye bir şey çıkmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de ethernet koblosunu çıkarınca internet gidiyo ben kurulumu yaptım mı bilmiyorum