Kablosuz fare ve klavye önerir misiniz :) ?

Bu konuyu okuyanlar

Fatih-_-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Masa üstü bilgisayar için. Pahalı olmayan ama güzel ürünleri tavsiye eder misiniz ? Güzel derken hem ucuz hem iyisi demiyorum iş görecek gibi çabuk bozulmayan ürünler. Film izlemek, youtube, internette girmek için. Oyun filan oynanmıyor bu bilgisayarda yeni aldım ama eski pcme göre girişleri farklı kablolu olanlar olmuyor usb girişli olması gerekiyor bende almışken kablosuz alayım dedim. Kullanımı rahat olan oyun için olmayan uygun fiyata klavye ve fare önerir misiniz ?

KralTektir

Asistan
Reaksiyon puanı
258
Masa üstü bilgisayar için. Pahalı olmayan ama güzel ürünleri tavsiye eder misiniz ? Güzel derken hem ucuz hem iyisi demiyorum iş görecek gibi çabuk bozulmayan ürünler. Film izlemek, youtube, internette girmek için. Oyun filan oynanmıyor bu bilgisayarda yeni aldım ama eski pcme göre girişleri farklı kablolu olanlar olmuyor usb girişli olması gerekiyor bende almışken kablosuz alayım dedim. Kullanımı rahat olan oyun için olmayan uygun fiyata klavye ve fare önerir misiniz ?
Rusya'da yaşıyorum eski pcimde Rusya'da çok ucuza Rus markasız üretilmiş mouse almıştım PC topladığım günden beri onu kullandım Türkiye'de öyle mouseler varmıdır bilmem ama varsa direk al

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Logitech MK220
Klavyeden son derece memnunum. Üzerine kaç bardak çay döküldü sayısını unuttum. Pil ömrü aşırı fazla daha hiç değiştirmedim. 2 adet ince pille çalışıyor.
Klavye boyutu aşırı küçük. Tuşlar sessiz, hafif ve birbirine çok yakın. Sağlam bir yapısı ve hissiyatı var.

Mouse ise dış malzemesi, tıklaması oyuncu mouselarına göre biraz dandik hissiyatı var. Ancak gündelik kullanımda bir sorun çıkarmaz fazlasıyla yeterli. Aynı şekilde pil ömrü ve sağlamlığı çok iyi. O kadar düşürmeye, sıvı temasına rağmen oda gayet sağlam çalışıyor.

Fatih-_-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Herkese teşekkür ederim ürünü aldım önerilere tek tek baktım elinize kolunuza sağlık arkadaşlar :)