Kablonet ile alakalı sorularınızı alabilirim

Bu konuyu okuyanlar

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Kablonet ile alakalı ne sormak istiyorsanız buyrun.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Digitürk olan tarifesi var mı Kablonet' in?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Lig TV paketi var Bein sports yani. KabloTV de de var Digitürkte kiler. Artık Digitürk e ihtiyaç çok kalmıyor.
Yıllardır Digitürk üyesiyim. Evimin daire giriş kapısı üzerinde Kablonet kutusu var. Öyle bir şey varsa Kablonet' e geçsem lig maçlarını izlesem mi diye düşünüyordum.

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Ubee EVW32C modem kıtlığı hala devam ediyor maalesef. Bana Netmaster Infinity 401 verdiler AC var diye kabul ettim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yıllardır Digitürk üyesiyim. Evimin daire giriş kapısı üzerinde Kablonet kutusu var. Öyle bir şey varsa Kablonet' e geçsem lig maçlarını izlesem mi diye düşünüyordum.
Evet bütün bilgilerini devlet Katar lılara veriyor. Sonra izleyebiliyorsun ama gene fiyatı yüksek.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ubee EVW32C modem kıtlığı hala devam ediyor maalesef. Bana Netmaster Infinity 401 verdiler AC var diye kabul ettim.

Evet bütün bilgilerini devlet Katar lılara veriyor. Sonra izleyebiliyorsun ama gene fiyatı yüksek.
Kablonet' in digitürk' lü olan tarifesi ne kadar bilgin var mı?

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Eğer geçecekseniz TV nizde CI ya da CI+ girişi var ve DVB C tuneri varsa Conax modül talep edin benim gibi. Dandık Set top box ları var.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Eğer geçecekseniz TV nizde CI ya da CI+ girişi var ve DVB C tuneri varsa Conax modül talep edin benim gibi. Dandık Set top box ları var.
Şu durumda zor geçmem. Digitürk 3 sene boyunca lig maçları, şampiyonlar ligi, UEFA ve diğer avurapa liglerinin maçlarını izleyebiliyorum, şimdilik dura gosun bakalım.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762

İ kutu bütün kutulardan iyi piyasadaki.

Şu durumda zor geçmem. Digitürk 3 sene boyunca lig maçları, şampiyonlar ligi, UEFA ve diğer avurapa liglerinin maçlarını izleyebiliyorum, şimdilik dura gosun bakalım.

Digitürk kullanıp tv nize yazık etmeyin çamur gibi görüntüsü var bende 14 senelik üyeliğimi iptal ettim televizyon bana sarılacak nerdeyse :)

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757

Digitürk kullanıp tv nize yazık etmeyin çamur gibi görüntüsü var bende 14 senelik üyeliğimi iptal ettim televizyon bana sarılacak nerdeyse :)
Ben ve çocuklar futbolu çok severiz, en çok BEŞİKTAŞ' ı seviyoruz maçlarını izlemek için halen üyeliğim devam ediyor. ;)

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895

İyi mi? Benim bildiğim beş para etmez Allah korkusu olmayanlar tarafından piyasa çıkmış ZTE nin meneti. 4K bile yok. Hem ben kutu demedim. Conax modül en iyisi. Kutu mutu gereksiz.

DonPoldo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Kablonet ile alakalı ne sormak istiyorsanız buyrun.
İyi günler yeni internet düşünüyorum da KabloNet altyapı başvurusu yapsam kendileri mı hat çekiyor yoksa Türk Telekom'un altyapısını mı kullanıyor ? Ha diyelim kullandı nasıl Türk telekomdan daha iyi internet hizmeti sağlıyor ?

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bizim mevkii de yok. Ne yaparsak mevkiye gelir tesisat döşerler ?
Efsane bir söz var " 5bin konuttan imza" diye. Doğru mu ? Doğruysa 5bin konut çıkmaz mevkii de :)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Ya şey soracağım, o TV paketlerinde verdikleri zikkim olasıca bir Reciever (veya adı ne ise) var ve o cihaz arada kafasına göre goz kırpıyor (mesela bir şey izliyorsun ekran kapanıp geri açılıyor saniyelik), bazen hiç açılmıyor fişini çekip çıkarıyorsun (servis geldi sorun yok dedi, nadir oluyor zaten).
Bu demiş olduğum şey sadece bizim eve mi has yoksa genel mi?

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
İyi günler yeni internet düşünüyorum da KabloNet altyapı başvurusu yapsam kendileri mı hat çekiyor yoksa Türk Telekom'un altyapısını mı kullanıyor ? Ha diyelim kullandı nasıl Türk telekomdan daha iyi internet hizmeti sağlıyor ?

Türk telekom ile alakası yok.

Ya şey soracağım, o TV paketlerinde verdikleri zikkim olasıca bir Reciever (veya adı ne ise) var ve o cihaz arada kafasına göre goz kırpıyor (mesela bir şey izliyorsun ekran kapanıp geri açılıyor saniyelik), bazen hiç açılmıyor fişini çekip çıkarıyorsun (servis geldi sorun yok dedi, nadir oluyor zaten).
Bu demiş olduğum şey sadece bizim eve mi has yoksa genel mi?

Sizin cihazda problem oalbilir tv ile uyumsuzluk olabilir.