Kablolu modemden kablosuz internet kullanimi

lazrail43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttğim gibi Huawei hg521 model modemi kullanıyorum. Ve kablolu modemdir ancak modem ayarlarından wifi olarakta kullana biliyorum. Telefonumdan bağlanıyoum vs. Ancak bu bir sıkıntı çıkarırmı parasal acıdan. Faturaya bir ücret yansıtılırmı. Cevap yazarsanız sevinirim. İyi forumlar :)

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttğim gibi Huawei hg521 model modemi kullanıyorum. Ve kablolu modemdir ancak modem ayarlarından wifi olarakta kullana biliyorum. Telefonumdan bağlanıyoum vs. Ancak bu bir sıkıntı çıkarırmı parasal acıdan. Faturaya bir ücret yansıtılırmı. Cevap yazarsanız sevinirim. İyi forumlar :)

Foruma hoş geldiniz :)

Modeminiz zaten kablosuz bir modem. Kablosuz şifrenizi iyi oluşturduğunuz sürece (WPA2) seçin, sizin dışınızda izinsiz ağınıza girişleri önlemiş olursunuz.

metas53

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Şifreni başkalarına söylemediğin sürece faturana ek üsret gelmez :)

lazrail43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar modem kablolu. Sınırsız internet internet üzerinden faturalı birşeyde alamazlar kapalı. Sadece fazladan para alırlarmı onu merak etmiştim :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
16,126
Arkadaşlar modem kablolu. Sınırsız internet internet üzerinden faturalı birşeyde alamazlar kapalı. Sadece fazladan para alırlarmı onu merak etmiştim :)
o modemin wifi'yı var anteni dahili o yüzden wifiyı yok sanmış olabilirsin.
68F4B75A6F5D4F8F823D875EB8A60794.jpg

(ç)alıntı:
Arkadaşlar Modemin Kablosuz ayarlarını yapmak icin gecerli olan şey
Web tarayıcısının adres satırana http://192.168.1.1 yazıp Enter basmak acılan ekranda K.adına : admin Şifreye: ttent yazarak sayfaya giriş yapma ve allatki resme göre ayarları yapmak
kolay gelsin.

lazrail43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hmm ttnet bana 5 sene önce sormuştu modem nasıl olsun diye bende kablolu demiştim. 5 sene sonra şok oldum :D