Kablo taktım ama arayüze giremiyorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan 12ada
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar komşudan kablo çektik. Dedik bari şifreyi alalım arayüzden kablosuz takılırız. Ama arayüze girince tamam dedikten sonra hiç bir değişiklik olmuyor yine aynı sayfada kalıyor. Password yazdım, admin yazdım, ttnet yazdım olmadı. Nasıl yapcaz? Eğer böyle olursa çok kötü olur. Kablosuz lazım bize. Komşuda şifreyi bilmiyormuş. Kablosuz internet ayarları arayüzden kapatılmış hiç bağlanmıyor. Komşuya reset at diyecemde neden dese ne dicem? Bir şey olur falan...Yardımlarınızı bekliyorum, biraz acil dostlar.. :(

SwateR

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Şifre yazmadan girmeyi denedin mi?

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Yardım edecek arkadaş yok mu acaba? Balkon kapısı açık kablo anca yetişti dondum 1 saattir :D Arayüze girsem tamam da ona da giremiyorum

21olcaybaba21

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar komşudan kablo çektik. Dedik bari şifreyi alalım arayüzden kablosuz takılırız. Ama arayüze girince tamam dedikten sonra hiç bir değişiklik olmuyor yine aynı sayfada kalıyor. Password yazdım, admin yazdım, ttnet yazdım olmadı. Nasıl yapcaz? Eğer böyle olursa çok kötü olur. Kablosuz lazım bize. Komşuda şifreyi bilmiyormuş. Kablosuz internet ayarları arayüzden kapatılmış hiç bağlanmıyor. Komşuya reset at diyecemde neden dese ne dicem? Bir şey olur falan...Yardımlarınızı bekliyorum, biraz acil dostlar.. :(
modem firmware sorunlu klasik problem istediğini yaz yinede girmez yeni firmware atcan