Just Cause 2 Takıldım

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bu oyunda ben daha ilk bölümde takıldım arkadaşlar helikopterden atladım,bi adamın boğazınımı kesti naptı havada sonra inilcek alanı gösteriyor oraya inemedim ya hep çakılıyorum ? sinir oldum :crying:

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
inecek yere doğru gitmeye çalışacaksın paraşütünle ilkden w ile yüklen sonra sye basıp hayava yüksel tekrar w ile yüklen fln kombine çalış tek tuş ile yapamassın. en azından ben yapamadım.
150 metre kala ara video giriyor ve başlıyorsun oyuna.

++
bencede çok kazık bir başlangıç bölümü olmuş.

edit :

daha ilk bölümde kullanılabiliyormu bilmiyorum ama "F" ye basarak çubuğu bi yere tutturabilirsen daha hızlı gidebilirsin..

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
inecek yere doğru gitmeye çalışacaksın paraşütünle ilkden w ile yüklen sonra sye basıp hayava yüksel tekrar w ile yüklen fln kombine çalış tek tuş ile yapamassın. en azından ben yapamadım.
150 metre kala ara video giriyor ve başlıyorsun oyuna.

++
bencede çok kazık bir başlangıç bölümü olmuş.

edit :

daha ilk bölümde kullanılabiliyormu bilmiyorum ama "F" ye basarak çubuğu bi yere tutturabilirsen daha hızlı gidebilirsin..

Yok hocam yok tutturamıyorum bu kadar salak bir oyun olamaz heralde ya daha ilk bölümden ya sinir etti,silicem şimdi o olucak aptal herifler...

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bende paraşüt açılmıyorki hangi tuşla açılıyor paraşüt ?

Edit:space ileymiş ama basıyorum açmıyor

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
biraz aşşağı düşdükden sonra paraşütü açmak için spaceye bas diyor orda basınca açıyor.. bende şuan yüklü değil ama öyle yazdığında basmıştım açılmışdı..

senin oyunda ya da crackde bir sorun olabilir belki.. indirdiğin yerdeki yorumlara bak istersen..

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Ben oynadim o kadar da güzel bir oyun degil. ingilizceden hic anlamayan biri icin oldukca zor bir oyun, insan ne yapacagini bilmiyor. Hic birsey yapma sadece kirmizi noktayi takip et, space tusuna bas denildiginde bas, direkt asagi ineceksin.

kankeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler benim ki rusça bişi anlaşılmıo dil ayarlarını değiştiremedim
tuşlar desen anlaşılmıo bi yardım ederseniz

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Oyunu indirdiğiniz yere bakın. Orada yazıyodur nasıl İngilizce yapılacağı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[h=1]Just Cause 2 Immortal 3 dür seninkisi[/h]çünkü benimkiside aynı [h=1]Just Cause 2 Immortal 3 de hileller var uçma gibi hileler...[/h]uçma tuşunu bilen var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
agalar bende dili fenan seçiom hiç bişey çıkmıo hata bile çıkmıo yardım pls

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bende 7 yada 8. bölüm de bi yer baskınından sonra gidip uçağa biniyorsun ve havadaki dairelerden geçiyorsun (13 daireden geçmem gerek ama 2-3 ten sonra olmuyo ya süre bitiyo yada uçak düşüyo), uçağın kontrolüde bi okadar zor, o kısmı bi türlü geçemedim bi haftadır nette bakıyorum bi tek yorum bile yok yada uçak kısmını atlayamıyormuyum nasıl olacak bu iş yardımcı olabilecek varmı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunun dosyalarına gir orda language yazar bi dosya var onu aç russian yazıyo onu ENGLISH yap