Joomla

Shiftdelete.net Joomla derslerine başlasın mı?

• Kullanılan toplam oy
    79

Bu konuyu okuyanlar

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bir yazı dizisi ve video anlatım ile Joomla'nın Resmi sitesi www.joomlaturkiye.org tarafından Shiftdelete için özel hazırlanılabilir.

Haydi son sürat SDN Geliyor.Oylarımızı kullanalım.

mustekin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu bir ihtiyaç bence mesela benim joomla ile ilgili bir sorunum var yardım olan olursa sevinirim. zoom media eklentisini kurdum ama bir türlü foto ekleyemiyorum.

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Değerli Dostlar,

Yapılacak herşeyin belli bir miktar işgücü gerektirdiğini unutmayın. Birşey düşündüğünüzde "Cif Adamların" gelip hemen herşeyi hallettiği sanrısından kurtulmak için sadece bir proje geliştirmeye çalışıp olduğunuz yerde kalakalmak yetiyor.

Güzel günler.

Reaksiyon puanı
23
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Değerli Dostlar,

Yapılacak herşeyin belli bir miktar işgücü gerektirdiğini unutmayın. Birşey düşündüğünüzde "Cif Adamların" gelip hemen herşeyi hallettiği sanrısından kurtulmak için sadece bir proje geliştirmeye çalışıp olduğunuz yerde kalakalmak yetiyor.

Güzel günler.
Biliyoruz bunu ben joomla diktötörünüz olayım en iyisi ya da boşverin bulun siz :p anket olayı ise bence adam bulunursa güzel olur bulunmazsa güzel olmaz o yüzden oyu mu sonra kullancam

joomlatr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mustekin dedi ki:
Bu bir ihtiyaç bence mesela benim joomla ile ilgili bir sorunum var yardım olan olursa sevinirim. zoom media eklentisini kurdum ama bir türlü foto ekleyemiyorum.

Zoom galeri'nin yükleme yani upload yapacağı klasörler yazılabilir olması gereklidir. (CHMOD)

cok_zormus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lütfen kaç gündür joomla hakkında bilgiler arıyorum joomlanın resmi web sitesinde bile sdn de bulduğum bilgileri bulamadım yöneticiler ilgilenirlerse çok memnun olurum..''..

seyyah1061

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence internette yeteri kadar joomla ile ilgili kaynak var.Yapan için büyük bir vakit kaybından başka bir şey olmaz bence tabi o kadar vakti olan biri varsa yinede burayı takip edenler için faydalı olabilir.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
2007'de yoksa bu kaynaklar o yüzden açılmış olmasın konu :)

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
halihazırda bir joomla türkiye sayfası varken bence gereksiz. insanlar emek verip orada bilgileri zaten paylaşıyorlar. iki tane fazla sayfa açmaktan üşenen varsa zaten forumlarda gezmesin.

Nihilist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2007 den beri ... marketlerin camına asılan yazılar gibi oldu :D Demek ki 6 senedir joomla'yı takan yok :D