Jelly bean

scorpion20

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar
Dün gece ansızın gelen güncellemeyle Nexsus s cihazım artık android 4.1 e geçmiş bulunmakta.İlk izlenimlerim görünüm olarak çok büyük değişiklikler olmasa da ufak şeker değişikliler var ve fark edilir bir hızlanma sağlanmış.Ancak asıl merak ettiğim şu,neden halen Türkiye de gerçek anlamda google hizmetlerini kullanamıyoruz ?Örneğin dün güncellemeden sonra Google Play Dergiler in yüklendiğini gördüm merakla açtım ve.. ta ta "ülkenizde kullanılamamakta ":hammer: Bu durum avrupa ülkelerinde de böylemi bilgisi olan varmı :blink:

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hayır benim anlamadığım Galaxy S2 için neden bir uğraş çaba yok daha üstün halbuki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasım sen dua et galaxy s3 çıktı s2 yapılıyor biz xperia s olarak daha icsye geçemedik

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:) adamlar kendi malına yatırım yapıyor kötümü :) yaranıza tuz basmış gibi oldum ya kendimi kötü hissetim :p boş verin zaten çok kötü :p ;)

serkan94

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Hayır benim anlamadığım Galaxy S2 için neden bir uğraş çaba yok daha üstün halbuki

Google'ın kendi cihazı olduğu için bütün güncellemeler ilk ona geliyor.Ardından diğer cihazlara üreticiler geliştiriyor ama Galaxy S2 ve S3 için yakındır güncelleme.S1 için ise ROM yüklenebiliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar
Dün gece ansızın gelen güncellemeyle Nexsus s cihazım artık android 4.1 e geçmiş bulunmakta.İlk izlenimlerim görünüm olarak çok büyük değişiklikler olmasa da ufak şeker değişikliler var ve fark edilir bir hızlanma sağlanmış.Ancak asıl merak ettiğim şu,neden halen Türkiye de gerçek anlamda google hizmetlerini kullanamıyoruz ?Örneğin dün güncellemeden sonra Google Play Dergiler in yüklendiğini gördüm merakla açtım ve.. ta ta "ülkenizde kullanılamamakta ":hammer: Bu durum avrupa ülkelerinde de böylemi bilgisi olan varmı :blink:

Bildiğim kadarıyla Dergiler ve TV gibi ekstra öğeler şimdilik sadece Amerikan Store unda var.

mseyitsahin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkez güncellemelerini aldı bi galaxy s2 almadı hala türkiye'de delircem ya :(

backspace951

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy s2 ve note ye guncellemenin gelecegi yasal olarak bildirildi ama 4 cu cegrekte