Öneri Jbl kulakici kulaklik

kardelen0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Silikonsuz Bluetooth olani 1500tl civari. Muzik bnm icin cok omli ama airpods alacak durum yyok. Max 1500tl. Oncesnde kablolu iphone kulaklk kullandim ayni etkiyi bu jbl de bulur muyum

kardelen0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kulaklik bu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230605-143650_Trendyol.jpg
    Screenshot_20230605-143650_Trendyol.jpg
    37.1 KB · Görüntüleme: 34

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Jbl wave 100 tws ve jbl tune 230 nc serilerini kullandım. Ses olarak wave daha yüksek bass veriyordu. Nc serisini de uygulama indirerek bütün ayarları orta ile üst arasında ayarlayınca wavedeki ses seviyesini veriyordu. Kulakta duruş nc de daha iyiydi. Wave de yürürken bazen düşüyordu. Daha önceleri samsung akg kablolu kulaklık kullanmıştım jbl bluetooth a geçince kaliteyi anlamıştım

kardelen0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Jbl wave 100 tws ve jbl tune 230 nc serilerini kullandım. Ses olarak wave daha yüksek bass veriyordu. Nc serisini de uygulama indirerek bütün ayarları orta ile üst arasında ayarlayınca wavedeki ses seviyesini veriyordu. Kulakta duruş nc de daha iyiydi. Wave de yürürken bazen düşüyordu. Daha önceleri samsung akg kablolu kulaklık kullanmıştım jbl bluetooth a geçince kaliteyi anlamıştım
Alinir yani sagoln
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benm resmn koydugum da wave300 silikon sevmiyorum bu paraya deger mi suan trndyl da 1200 civari

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Alinir yani sagoln
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benm resmn koydugum da wave300 silikon sevmiyorum bu paraya deger mi suan trndyl da 1200 civari
Kullananlar yorum yapsa daha iyi olur YouTube ve HB yorumlarını okuyup karar verirsiniz. Pişman olmazsınız ama aynı paraya daha iyisini almak varken neden daha kötüsünü alalım ki??

kardelen0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kullananlar yorum yapsa daha iyi olur YouTube ve HB yorumlarını okuyup karar verirsiniz. Pişman olmazsınız ama aynı paraya daha iyisini almak varken neden daha kötüsünü alalım ki??
Biraz arastirdim. Dun samsung buds2 aldim