Soru JBL Flip 5 mi, LG PL5 mi?

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,154
Batarya kapasitesi ve şarj süresi gibi artılarıyla Flip 5 öne geçiyor. PL5'in sesli uyarı ve komut sistemi varken Flip 5'in böyle bir özelliği bulunmuyor. Maalesef Flip 5 üzerinde mikrofon be AUX soketi bulunmuyor. Flip 5 IPX7 sertifikalı iken PL5 IPX5 sertifikalı. Bu bakımdan Flip 5 daha tercih edilesi. Flip 5 sesleri gerçekten doygun veriyor. Özellikle bas tarafında gerçekten güzel iş çıkarıyor. PL5 üzerinde birkaç ayarlama yapmanız gerekli ki daha iyi bir deneyim alabilesiniz. Tabii bu ayarlamalar dinlediğiniz şarkıya göre performans değişikliğine sebep oluyor. Şahsen ben ikisi arasından Flip 5'i tercih ederdim.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,387
Tam olarak kullanım amacınızı belirtmeniz seçiminizi kolaylaştıracaktır. Tabi bütçenizde buna etki edecektir.
Eğer IP sertifikası önemli değilse farklı modellere de bakabilirsiniz. Burada taşınabilirlik,boyut ve kullanım süresi çok önemlidir. Ben IP sertifikasına takılmadığım için LG PH1 veya LG Musicflow P5 hoparlörlerini kullanıyorum. Özellikle bass konusunda iki adet Musicflow P5 hoparlöre sahip olduğumdan kendi uygulaması üzerinden birbirine bağlayarak iki kat daha fazla bass almış oluyorum.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Tam olarak kullanım amacınızı belirtmeniz seçiminizi kolaylaştıracaktır. Tabi bütçenizde buna etki edecektir.
Eğer IP sertifikası önemli değilse farklı modellere de bakabilirsiniz. Burada taşınabilirlik,boyut ve kullanım süresi çok önemlidir. Ben IP sertifikasına takılmadığım için LG PH1 veya LG Musicflow P5 hoparlörlerini kullanıyorum. Özellikle bass konusunda iki adet Musicflow P5 hoparlöre sahip olduğumdan kendi uygulaması üzerinden birbirine bağlayarak iki kat daha fazla bass almış oluyorum.
lg pl7 modelini satın aldım amacım kampta denizde dışarıda kullanmak olucak
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizce lg pl7 modelini almakla iyi yaptım mı?