jbl c100si ve t110

Bu konuyu okuyanlar

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
merhabalar.
c100si kulaklığını amazondan 4-5 gün önce aldım ama kablosu yuvarlak olduğu için jack girişi kopacakmış gibi görünüyor. sizce iade edip t110 mu alayım? t110 da olmazsa sağlam türkiyede garantisi olan bildiğiniz kulak içi kulaklık tavsiyeleriniz varsa yazın.

Gece baykuşu

Doçent
Reaksiyon puanı
291
C100SI kullanıyorum bu kulaklığı arkadaş tavsiyesi ile alıp kullanıyorum. Bence kopma ihtimali çok hızlı çekerseniz diye düşünüyorum. Siz bilirsiniz ama bence iade etmenize gerek yok diye düşünüyorum.

BjornRagnarsson

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
C100SI kullanıyorum bu kulaklığı arkadaş tavsiyesi ile alıp kullanıyorum. Bence kopma ihtimali çok hızlı çekerseniz diye düşünüyorum. Siz bilirsiniz ama bence iade etmenize gerek yok diye düşünüyorum.
Teşekkürler. ucu biraz yana doğru kaçmış ondan kopacak sandım

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
merhabalar.
c100si kulaklığını amazondan 4-5 gün önce aldım ama kablosu yuvarlak olduğu için jack girişi kopacakmış gibi görünüyor. sizce iade edip t110 mu alayım? t110 da olmazsa sağlam türkiyede garantisi olan bildiğiniz kulak içi kulaklık tavsiyeleriniz varsa yazın.
Ben c100si kullanıyorum herkese de öneririm
c100si'nin ses kalitesi daha iyi (kulakla pek anlaşılmıyoda verilere göre) kablo kalınlığı t110'nun nasıldır bilmem ama c100si nin kopacağnı sanmıyorum kalın bi kablosu yok ama dayanıklı bi kablosu var