Jay Leno ekrana veda etti!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
113211.jpg

ABD televizyonlarında ekranın talk show ikonu Jay Leno, 22 yılın ardından veda etti. Son programı NBC kanalında dün gece yayınlanan Leno, yerini meslektaşı Jimmy Fallon'a devreti.

Jay Leno, açılış konuşmasında son 22 yılı kısaca özetledi. "O zamanlar her yerde sigara içilebildiğini, Justin Bieber'ın henüz dünyaya gelmemiş olduğunu" söyledi.

Programda önceden hazırlanan bir bant da ekrana geldi. Burada ünlülerin Leno'ya emekli olduktan sonra neler yapabileceği ile ilgili tavsiyeleri yer alıyordu.

Bunların en ilginçlerinden biri de ABD Başkanı Obama'dan gelen Antartika'ya büyükelçi olma teklifiydi.

63 yaşındaki Leno programın final konuşmasında da "Ben dünyadaki en şanslı adamım. Başkanlarla, astronotlarla, film yıldızlarıyla tanıştım. Bu kesinlikle inanılmazdı" dedi.

Jay Leno, programına dokunaklı final konuşmasının sonunda da herkese teşekkür edip "Jimmy Fallon'ı izleyin, sonra görüşürüz" dedikten sonra eşine seslenerek "Eve geliyorum tatlım" diyerek programı kapattı.

İşte Jay Leno'nun son programı

[video=youtube;BM9T1oO_umM]http://www.youtube.com/watch?v=BM9T1oO_umM[/video]

Medyaradar

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Severdim Jay Leno'yu neden bırakmış ki çok komik adamdı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Adam giderken ağlamış bir de ya

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Jimmy fallon dolduramaz jay leno'nun yerini. Gitmese iyiydi ya la :s

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Amerika'da bi ölçü var çok genç ve çok yaşlı olan komedyen showmen olanlara pek rağbet görmez.. Bu adam da yaşlanmış.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Jay Leno yüzünden adamların bir bayraklarını yarıya indirmedikleri kaldı nasıl rağbet görmüyormuş?

Da Vinci's

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Jimmy biraz antipatik geliyor.
Conan la idare edecez artık.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
conan en komik gelendir bana.

Munitionis

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Jay Leno' nun esprileri biraz ağırdır Amerika güncelini bilmek lazım Conan ise kendi ifadeleriyle hareketleriyle daha komik. Ben de herkes gibi Conan i daha fazla seviyorum ama Jay Leno da kendisine göre komikti ve daha beyefendi bir havası vardı ağlamış adamcağız resmen Jimmy Fallon dan ise nedense hoşlanmıyorum gerçi çokta izlemedim ama yerini dolduramaz gibi geliyor banada.