Rehber JavaScript node.js ve .net core

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Merhabalar
Sanırım ilk programlama dersimi c# olarak aldığım için buradan devam ettim.Ben network mezunuyum yazılım ile isim olmadı yada sevemedim,beceremedim.Yas oldu 30 memur olduk kurumun bilgi işlemine bakmaya başladım tabiki bazı ihtiyaçlar oldu kendim için.stok,depo tarzı programlar yaptım,envanterimi takip ettim. Masaüstü uygulamalardan web tarafına geçmeye karar verdim farklı projelerim oldu. Şua MVC kavrayıp .net core geçmeyi planlıyorum. Fakat bir kişi node.js ye gectigimden beri rahatladım dedi
Net core uğraşma dedi.Bu beni düşünmeye itti. JavaScript öğrenmesi kolay mı , öğrenmelimiyim ? Bu konuda fikirlerinizi alabilir miyim ?

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
bir dil bilen diğerlerini çok rahat öğrenir ne olursa olsun öğren bence.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Öyle olsaydı, herkes Node.js e geçerdi. Kişisel tercih.

leonardodavincii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Ben de seninle aynı durumdayım. Ben de aynen senin gibi 30 yaşındayım ama 25 yaşından sonrası yok, bomboş. Sadece hackerlarla uğraşıyorum. Networkde iyiyim şimdiye bu hackerlar olmasa hayalim olan Alternatif Enerji Kaynakları Mühendisliğini okuyacaktım. Tam okula gideceğim sırada kazancımı 3-5 dolara düşürdüler. Şu anda lise mezunu olarak kaldım. Hayatımı mahvettiler. Bir kurtulsam bütün programlama dillerini öğrenirim özellikle de GoLang dilini.

Benden hacker çıkmaz istemiyorum insanlardan çalan değil, insanlığa faydalı bir insan olmak istiyorum. Elon Musk idolüm. Şimdiye kadar günlük 5000 dolar kazansaydım güneş paneli fabrikası kurardım.

Son düzenleme:

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Ben de seninle aynı durumdayım. Ben de aynen senin gibi 30 yaşındayım ama 25 yaşından sonrası yok, bomboş. Sadece hackerlarla uğraşıyorum. Networkde iyiyim şimdiye bu hackerlar olmasa hayalim olan Alternatif Enerji Kaynakları Mühendisliğini okuyacaktım. Tam okula gideceğim sırada kazancımı 3-5 dolara düşürdüler. Şu anda lise mezunu olarak kaldım. Hayatımı mahvettiler. Bir kurtulsam bütün programlama dillerini öğrenirim özellikle de GoLang dilini.

Benden hacker çıkmaz istemiyorum insanlardan çalan değil, insanlığa faydalı bir insan olmak istiyorum. Elon Musk idolüm. Şimdiye kadar günlük 5000 dolar kazansaydım güneş paneli fabrikası kurardım.
Seni tutan mı var?
İnternet bir bilgi okyanusu. araştır öğren.

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Ben olsam C#'a yoğunlaşır sonra da yurtdışı remote iş arardım. Fakat Türkiye içinde kariyer anlamında Node.js daha önde geliyor bana.

Lord Erenify

Imperial Lord
Reaksiyon puanı
564
JavaScript öğrenmesi çok zor değildir ancak çok kolayda değildir. Senin tercihin.