Soru Java ile yapabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Merhaba

Java da bir program yapmayı düşnüüyorum. Temelim az çok var, yani javada yok ama yazılım ile ilgili var ama daha önce hiç bu tarz bir şey yapmadım o nedenle kapsamı nedir yapılabilir mi diye sormak istiyorum

Zoc diye bir program var veritabanı ile ilgilenenler bilirler. Sunucu üzerinden işlemler yapılır. İşte bende javada sadece benim istediğim şeyleri sadece sunucu üzerinden yapacak bir program yapmak istiyorum. Sizce bu mümkün mü?

Yani atıyorum ben javada yaptığım programda bir butonda log dosyasını okuma kodunu işleyeceğim o butona bastığımda bana programda sağ tarafta o logu gösterecek.

lamer

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Yapabilirsin. Spring framework ile mikroservisleri öğrenmen gerekli. Rest api gibi düşünebilrsin. Sunucu ile kendi programını bu servisler sayesinde iletişim halinde tutacaksın.

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Yapabilirsin. Spring framework ile mikroservisleri öğrenmen gerekli. Rest api gibi düşünebilrsin. Sunucu ile kendi programını bu servisler sayesinde iletişim halinde tutacaksın.
Teşekkür ederim, aradığım bilgi buydu. Sizce zorluk derecesi nedir ? javada bir butona basıp sunucudaki bir logu görmek istiyorum. kolay - orta - zor

lamer

Asistan
Reaksiyon puanı
150
kolay diyemem çünkü framework ve api ler işin içine giriyor. Orta seviyede bir proje olarak görüyorum ben
Teşekkür ederim, aradığım bilgi buydu. Sizce zorluk derecesi nedir ? javada bir butona basıp sunucudaki bir logu görmek istiyorum. kolay - orta - zor

Son mesajlar