Yardım Jailbreak güvenilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

noob3423

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Selamün aleyküm arkadaşlar jailbreak bilgilerimizi veya fotoğrafları vs bişeyleri çalar mi

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Buna tam olarak evet diyemeyiz ancak güvenli değil. Jailbreak ile Apple'ın sağlamış olduğu güvenlik önlemlerinden vazgeçiyorsunuz ve bu da verilerinize ulaşılmasını kolaylaştırıyor.

noob3423

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Buna tam olarak evet diyemeyiz ancak güvenli değil. Jailbreak ile Apple'ın sağlamış olduğu güvenlik önlemlerinden vazgeçiyorsunuz ve bu da verilerinize ulaşılmasını kolaylaştırıyor.
Peki cihazımda jailbreak varmı nasıl öğrenebilirim.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
JB Tarzi Hiç Bişey Güvenli değildir, malum güvenlik acıgını yakalayıp acıktan gırıyorlar veya acık yaratıyolar.

noob3423

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Daha öncesinde Cydia Impactor ile silinebiliyordu. Muhtemelen hâlâ silebilirsiniz. Bolca rehberleri mevcut.
Ben cydiadan kaldirmistim sıkıntı olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha öncesinde Cydia Impactor ile silinebiliyordu. Muhtemelen hâlâ silebilirsiniz. Bolca rehberleri mevcut
Cydiadan uygulamalardan cydia bulup kaldirdirmistim ve cydia silinmişti sıkıntı olurmu

Son düzenleme:

Zakuyaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Selamün aleyküm arkadaşlar jailbreak bilgilerimizi veya fotoğrafları vs bişeyleri çalar mi
merhaba garantsini veremem ama %90 çalar telefoda banka ile bişe yapmıyorsan indirebilirsin ama jailbreakdan indirdiğin bir şey telefonu bozabiliyor (ben yaşadım) çok bilgili değilsen jailbreak yapmamanı öneririm