J5 Pro Always on display özelliğine benzeyen XDA özelliğini indirdim sorun olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
J5 Pro cihazımda J7 Pro da bulunanın aksine always on display özelliği bulunmuyor ancak ikisininde ekranı aynı (süper amoled) . Bende internette xda tarafından konulan aod apksını indirdim . Söylendiği gibi telefonun ayarlar kısmına always on display seçeneği geldi .
1.si bu aod orjinal aod gibi çalışır mı yoksa simulasyon gibi bir şey midir?
2.si telefonun ekranına zarar verir mi? -iz bırakır mı-

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Orjinal gibi çalışmaz ama yinede işe yarar.Sürekli hareket ediyo ama biz farkedemiyoruz piksel piksel hareket ediyo sürekli hareket ettiği için yanma olmaz

Ali Eren Ekinci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Daha önce ufak bir XDA maceram olmuştu. Yazılımsal olarak always on display eklediği için bence telefonunu riske atma. Bence daha sığ sularda yüz.

Reaksiyon puanı
5,172
J5 Pro cihazımda J7 Pro da bulunanın aksine always on display özelliği bulunmuyor ancak ikisininde ekranı aynı (süper amoled) . Bende internette xda tarafından konulan aod apksını indirdim . Söylendiği gibi telefonun ayarlar kısmına always on display seçeneği geldi .
1.si bu aod orjinal aod gibi çalışır mı yoksa simulasyon gibi bir şey midir?
2.si telefonun ekranına zarar verir mi? -iz bırakır mı-

Xda dediğin koskoca bir forum ve Xda da en az 7 tane aod çözümü var bunlardan hangisini uyguladığını bilmeden sana kimse yardımcı olamaz...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Şarj daha hızlı biter, amoled yanığına sebeb olmaz.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
çok fazla pil harcıyormuş 3 saatte 68den 57ye düştü

intocrates

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
316
Annem J7 Pro kullanıyor telefonu başka birinden aldık ekranda Instagram alt çubuk yanığı var. Belki yardımcı olur. Ama AOD'tan yana sıkıntı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

:D

Son mesajlar