j 2017 serisi hakkında

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Abiler sizlere sorduğum ve düşündüğüm kadarıyla
- huawei gr 5 2017
-huawei p9 lite 2017
-samsung galaxy j7 prime
-sony xperia x compact
-samsung galaxy a3 2017
telefonları arasında düşünüyordum ki birde ne göreyim sdn haberlerde j serisi 2017 modellerinin tanıtıldığını okudum bu cihazlar çok sağlam olmakla beraber orta segmenti karıştıran telefonlar olduğu için sorayım dedim.İşte sorularım :
-Ne zaman gelir?
-Gelse alınır mı?
-Gelse kaç paraya gelir ?(j7 baktığım kadarıyla kdv hariç 1400-1500 civarı görünüyor)
-Kaç paraya gelse alınır ?
İnşallah güzel yorumlar gelir.Çünkü ben tasarımlarına şimdiden hasta oldum.Birde bilen varsa parmak izi okuyucusu var mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Abi akşam akşam beni bir gülme tuttu :). Tmm şu anki önceliğim x compact fakat şu soruları cevaplasan sana zahmet .
X compact daha iyi bunlardan. X compact al başka birşey düşünme
--- Gönderi Güncellendi ---
J 17lerden de daha iyi

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Tmm abi de bari parmak izi okuyucu var mı onu söylesen ?o_O

M

Murat Burç

SDN Okuru
J 17 serisinde parmak izi opkuyucu vardır. Tam bilmiyorum.

X compactda var.

Reaksiyon puanı
222
1500 j serisine veren kadar 1199 a mi5s var şaka gibi geliyor ya cidden...

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
1500 j serisine veren kadar 1199 a mi5s var şaka gibi geliyor ya cidden...
Abi beni bilmiyon sen ithalatçı garantili istemiyorum birde türkçe rom yüklemek filan var şimdi keşke türkiyede satsalar kendileri diğer firmalar feleğini şaşırır valla ayrıca bir telefonu 5 yıl kullananlar her yeni modelde bir telefon değiştirirler fiyat sayesinde valla

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
222
Abi beni bilmiyon sen ithalatçı garantili istemiyorum birde türkçe rom yüklemek filan var şimdi keşke biraz kıçlarını kaldırsalarda türkiyede satsalar kendileri diğer firmalar feleğini şaşırır valla ayrıca bir telefonu 5 yıl kullananlar her yeni modelde bir telefon değiştirirler fiyat sayesinde valla

Global stabil romla geliyor yani Türkçe geliyor o sıkıntı değil romla uğraşmıyosun ama ithalatçı garantili tercihine kalmış

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Merhaba.
Yukarıda saydığınız modellerin hemen hepsi aynı özellikleri sunuyor zaten. Buna parmak izi sensörü de dahil. Ancak bazı modeller bazı özellikleri ile ön plana çıkıyorlar. Mesela Galaxy A3 ve J7 Prime modellerinde ROM 16 iken Sony ve Huawei modellerinde ROM 32 GB. Ki bu bence önemli bir kıstas. Bununla beraber ekran boyutu da sizin için önemli bir kriter ise X Compact 4.6" Huawei ise 5.5". Burada da yine sizin kişisel tercihleriniz devreye giriyor. Bana kalsa ben tercihimi Huawei'den yana kullanırım. Ezcümle şuan zaten bir Huawei marka telefon kullanmaktayım ve gayet de memnunum.
Umarım az ya da çok yardımcı olabilmişimdir.

cosmixy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tek elle kullanmak istiyorsan x compact değilse kesinlikle gr5 2017 almalısınız