İzmir Çetesi - Kadir İnanır

AliA

Guru
Onursal Üye
Usta aktör Kadir İnanır, "İzmir Çetesi" dizisiyle ekranlara dönüyor.Kadir İnanır ile Mustafa Üstündağ'ı buluşturacak olan 'İzmir Çetesi' isimli dizinin hazırlıkları sürüyor.

"Aşk - ı Memnu" dizisinin Matmazel'i Zerrin Tekindor'un da rol alacağı diziyi Alican Yaraş kaleme alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise son olarak "Gönülçelen" dizisini yöneten Cevdet Mercan oturacak.

Çekimleri önümüzdeki günlerde İzmir'de başlayacak olan dizide zenginden alıp fakire veren iki sevimli hırsızın hikâyesi ekrana taşınıyor.

İki hırsızın zengin sanıp dolandırdıkları adamla dost olmalarıyla dizide olayların yönü değişiyor.

Milliyet-Gazeteciler
 

Darknes$

Rektör
Onursal Üye
[sdntv]http://startv.cubecdn.net//StarTV/Tanitim/miniplayer/izmircetesi-yakinda-teaser2-revize.flv[/sdntv]​

Başrollerini Kadir İnanır, Mustafa Üstündağ ve Kenan Ece'nin paylaştığı, yönetmenliğini Murat Şeker'in yapacağı İzmir Çetesi yakında Star TV ekranlarında olacak.

Uzun bir aradan sonra Kadir İnanır'ı ekranlara dönmeye razı eden dizinin konusu ise şöyle, Selami (Mustafa Üstündağ) ve Ateş (Kenan Ece) adlarındaki iki dolandırıcı, bir kavga sonucu nezarethanede tanışırlar. O günden sonra beraber çalışmaya başlarlar. Onları bir arada tutan ve her geçen gün dostluklarının pekişmesine sebep olan şey meslek edindikleri dolandırıcılığa bakış açılarıdır. Zaman içinde muhteşem bir ikili olurlar. Kendilerine İzmir Çetesi adını koyarlar. Ve ufak ufak işleri büyütmeye başlarlar.

Cemal (Kadir İnanır) ise, son derece sakin, huzurlu hayatı olan, yirmi yıldır aynı mahallede esnaflık yapan bir adamdır. İzmir'in eski mahallelerinden birinde üniversite çağındaki genç kızı Duru ile birlikte yaşar. En büyük hayali, yirmi yıldır biriktirdiği parayla kızına bir ev alabilmektir. Cemal'in ev alabilme isteği, yolunun İzmir Çetesi ile kesişmesine neden olur.

Pastel Film'in yapımcılığında çekimleri İzmir'de gerçekleşecek olan dizide, Cemal, Selami ve Ateş'in hikayeleri ekran başındakileri çok güldürecek.


http://www.startv.com.tr/IzmirCetesi/
 
Üst