İzdivaç'taki 19'luk Sevda işini biliyor!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kavgaları, evlilikleri, konukları ve yorumcularıyla bir fenomen haline gelen Zuhal Topal'la İzdivaç programında bir yarışmacı var ki, hem izleyicileri hem de konukları şaşkına çeviriyor.

BU KIZIN BURADA NE İŞİ VAR

Ağırlıklı olarak 30 yaş üstü adayların katıldığı İzdivaç programına, son 4 gündür 19 yaşındaki Sevda Hanım damgasını vurdu. Rahat tavırları ve donanımıyla adeta 'Bu kızın bu evlilik programında ne işi var acaba' dedirten Sevda Hanım şu ana kadar kendisini görmeye gelen hiç bir baydan da ne hikmetse ELEKTRİK alamadı.

HEEEY MEDYA GÖR BENİ

Cesur kıyafet seçimi ve kendinden emin tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken güzel yarışmacının bu durumu, akıllara 'Hey medya buradayım, görün beni' sözlerini hatırlatıyor. Var mısın Yok musun yarışmacılarının reklam filmlerinde boy göstermesinin ardından artık bu programlardan da reklam yüzleri çıkacağa benziyor. Öyle ki bu durumun farkında olan genç ve güzel yarışmacı Sevda Hanım da, adım adım bu furyanın nimetlerini yemeye hazırlanıyor gibi.

BENİM YARIŞMACIM İŞİNİ BİLİR

Bu durum karşısında, bir zamanlar Turgut Özal'ın 'Benim memurum işini bilir' sözleri akıllara gelmiyor değil ancak farklı bir tanımlamayla: BENİM YARIŞMACIM İŞİNİ BİLİR...

İŞTE İZDİVAÇ'TAKİ 19'LUK SEVDA

[SDNTV3]http://flv.videonuz.com/flvideo/izdivac-in-19-luk-guzel-sevda-si.flv[/SDNTV3]

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Eski mi yeni mi? :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629

sutas_eski_kasar.jpg

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
çağdaş bir insan yani dekolteli ve açık giyinmesine izin veren birini arıyor :D :D

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Hayvanarı severim dedin misafirleri de severmisin :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Koptum zaten orada. :D

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Medeniyet açmaksa bedeni
Hayvanlar bizden daha medeni

:)

Böyleydi değil mi o söz? ;)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Tam olmasada öyle.

Medeniyet ise soymak bedeni
Desene hayvanlar bizden de medeni!

Benimki daha güzel olmuş ama. :D

Ayrıca teşekkür ederim. :)

Ha bir de bu kız kaşar değil, motor. (Çok affedersiniz.) Çünkü barmenlik yapan bir kaşar olmaz. Barmenlik biraz da erkekçil bir meslektir. Motorlar da erkeklerle onlardan çok vakit geçirdikleri için bu kız evet daha çok bir motordur.

Eğer bir gün gelir de bu yorumları okursa muhtemelen beni mini etek giymiş, pörsümüş selülitleriyle ve elindeki jiletle doğramaya gelir. Tek yapabileceği ise üstüme jiletle adını filan kazımaktır, muhtemelen de bir süre sonra bana acır ve aşık olur çünkü artık O bir motordur; kızlara ve erkeklere eşit mesafededir. Adaletin gereği olarak cinslere eşit davranır. Bazen kız olur, erkek avlar. Bazen erkek olur, kız avlar. Ne avladıklarında ne de kendinde meymenet vardır.

Demek istediğim bir gün bunu okursa, hatta şu an bu sen isen ve bunları okuyorsan lütfen gelme. Ağzını açtığın andan itibaren eleştirileri kabul etmişsin demektir. Eğer ki ağzını konuşmak amacı ile açıyorsan... :)

vegaturk

Profesör
Reaksiyon puanı
117
Benimki daha güzel olmuş ama. :D

Ayrıca teşekkür ederim. :)

Ha bir de bu kız kaşar değil, motor. (Çok affedersiniz.) Çünkü barmenlik yapan bir kaşar olmaz. Barmenlik biraz da erkekçil bir meslektir. Motorlar da erkeklerle onlardan çok vakit geçirdikleri için bu kız evet daha çok bir motordur.

Eğer bir gün gelir de bu yorumları okursa muhtemelen beni mini etek giymiş, pörsümüş selülitleriyle ve elindeki jiletle doğramaya gelir. Tek yapabileceği ise üstüme jiletle adını filan kazımaktır, muhtemelen de bir süre sonra bana acır ve aşık olur çünkü artık O bir motordur; kızlara ve erkeklere eşit mesafededir. Adaletin gereği olarak cinslere eşit davranır. Bazen kız olur, erkek avlar. Bazen erkek olur, kız avlar. Ne avladıklarında ne de kendinde meymenet vardır.

Demek istediğim bir gün bunu okursa, hatta şu an bu sen isen ve bunları okuyorsan lütfen gelme. Ağzını açtığın andan itibaren eleştirileri kabul etmişsin demektir. Eğer ki ağzını konuşmak amacı ile açıyorsan... :)
Sana jiletgiller diyebilirmiyim :) ne garip hayal dünyan var jiletle üzerini kazımak falan itiraf et satanistmisin veya Müslümcü :laugh: midem kalktı geçenlerdede bi avatarın vardı dedim yok gerçekte öyle bi kazıma işine girmez falan ama şimdiki mesajını okuyunca şüphelenmeye başladım:p

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Cekuya kızarsam yapmaz öyle şeyler. :p Değil mi kız? :D

D1360

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bu kesinlikle kurgudur bence

Bu kız programa gelmez sokakta istediğini bulur :) (bu kılıkla):D

---------- saat 00:09 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:07 eklenmişti ----------

Jeaquares´isimli üyeden Alıntı
Medeniyet açmaksa bedeni
Hayvanlar bizden daha medeni

:)

Böyleydi değil mi o söz? ;)

Benim anlamadığım şeyde ne biliyomusunuz ?

Kadın Başı kapalıysa kadına modern değil diyorlar.

Kadın fazla açılmışsa (şekil a) medeniyet açmak değil diyorlar .

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Sana jiletgiller diyebilirmiyim :) ne garip hayal dünyan var jiletle üzerini kazımak falan itiraf et satanistmisin veya Müslümcü :laugh: midem kalktı geçenlerdede bi avatarın vardı dedim yok gerçekte öyle bi kazıma işine girmez falan ama şimdiki mesajını okuyunca şüphelenmeye başladım:p

Numetalden başka müzik türü dinlemeyen birine bunu demen çok ayıp ama. :D Satanistler de şeytana tapacak kadar aciz yaratıklar. Acı konusunda buyursunlar gelsinler, her şekilde geçerim ama ben kedileri seviyorum. :)

Cekuya kızarsam yapmaz öyle şeyler. :p Değil mi kız? :D

Don't be pissed off sir, Professor Ceku loves you so much. :blush: :rolleyes:

The best blue moderator in the world! :w00t: (I mean AliA of course. :D)

Benim anlamadığım şeyde ne biliyomusunuz ?

Kadın Başı kapalıysa kadına modern değil diyorlar.

Kadın fazla açılmışsa (şekil a) medeniyet açmak değil diyorlar .

G*tünü açmakla başını kapatmak arasında fark vardır. Ayırt edebildiğinde konuşalım. :)

D1360

Asistan
Reaksiyon puanı
13
G*tünü açmakla başını kapatmak arasında fark vardır. Ayırt edebildiğinde konuşalım. :)

Zaten benim anlamadığım nokta

Çaktırmadan açanlar modern :)

aleni açanlar bilmem ne

Bence aleni açanlarada saygı duyulması lazım :) Hiç değilse yalansız riyasız ne olduğunu saklamıyor :)

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Zaten benim anlamadığım nokta

Çaktırmadan açanlar modern :)

aleni açanlar bilmem ne

Bence aleni açanlarada saygı duyulması lazım :) Hiç değilse yalansız riyasız ne olduğunu saklamıyor :)

Ben başımı kapatmıyorum ve modernim. Ben şimdi çaktırmadan g*tümü mü açmış oluyorum?

Ayrıca g*tünü açan biri ne kadar süre çaktırmadan gezebilir?

:D

Gece gece çift anlamlı cümleler kurdurma bana şimdi. :)

D1360

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Zaten benim senin gibilere sözüm yok

sözüm kendinden daha açığını görünce (kıskanırcasına) b-k atanlara:)

Kendinden kapalısını görüncede modern olmamakla suçlayanlara :)

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
Bu kız her türlü koca bulur da... Vay ben o kocanın haline ve aklına :D

Azcık adam akıllı olsa iyi kız olabilirmiş bak :D

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
şu tatil günlerinde sabahları hp bu programlardan oluyor, ne acınası haldeyiz Ya Rabbim...

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bayanlar ne zamandır barmenlik yapar olmuş benim bildiğim mantıken bargirl olması lazım :D bu arada konuşması bile cins bunun be :D

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
kızın kaşar olup olmadığı tartışılır Gösterip vermeyenlerden de olabilir :D ama şu gerçekki kız işini biliyo ama medya patronları da öyle bu basit oyunlara gelmezler yani kısacası kızın kaşar olup olmayışı tartışıla dursun kızın en bariz özelliği SALAK oluşu :D