İyi Ki Güiza Yok

emreiii

Doçent
Reaksiyon puanı
18
PAOK Teknik Direktörü Pavlos Dermitzakis, F.Bahçe’nin istenmeyen yıldızına övgüler yağdırıp “Neden oynamadığını bilmiyorum ama çok kaliteli bir oyuncu” diye konuştu.

543233_detay.jpg

UEFA Avrupa Ligi’nde önemli bir sınav verecek olan Fenerbahçe’nin rakibi PAOK’ta umutlu bir bekleyiş var. Yunan ekibinin kampına giren Habertürk, zorlu 90 dakika öncesinde PAOK’un nabzını tuttu.

Teknik direktör Pavlos Dermitzakis, Sarı-Lacivertliler’in gücünü ve kalitesini iyi biliyor ama şunu da eklemeden geçemiyor: “Biz de iyi bir akımız.” Öncelikli olarak rakiplerinin iyi bir analizini yaptıklarına dikkat çeken Dermitzakis, “Fenerbahçe’nin Young Boys maçlarını enine boyuna izledim. Güçlü ve zayıf yönleri var. Güçlü yönü, hücum oyuncularının iyi ve çeşitli olması. Zayıf yönü ise savunması. Biz de F.Bahçe’nin defans hataları üzerine duruyoruz. Bireysel olarak kıyaslanmamız çok zor. Rakibimizin 4 oyuncusunun bedeli zaten bizimtakımın toplammaliyetine eşit. Sakat ve cezalı oyuncuları var biliyorumamamutlaka yerlerini dolduracaklardır” ifadesini kullandı.

‘İKİ TAKIMIN ŞANSLARI EŞİT’

PAOK’un genç hocasının en ilginç ve dikkat çekici açıklamaları ise Daniel Güiza ile ilgili olandı. Fenerbahçe’de istenmeyen adamilan edilen ve adeta zorla başka takıma gönderilmeye çalışılan İspanyol yıldıza övgüler yağdıran Pavlos Dermitzakis,
“Güiza gibi bir oyuncunun bizde olmasını tabii ki isterim. Neden oynamadığını
bilmiyorumve beni ilgilendirmiyor. Ama çok kaliteli ve iyi bir futbolcu. Olmaması bizim
için avantaj” diye konuştu. Dermitzakis,maç ile ilgili son olarak “İki takımın da şansları
eşit. Biz elimizden geleni yapacağız. Taraftarımıza turu getirmek istiyoruz” dedi.

Kaynak

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bencede iyiki guiza yok kafada sac kalmadı yolmaktan ramazanda günaha bari sokmaz :D