Itunes Iphone bağlantı sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende şöyle bir sorun ıpoduma format attım sürümü güncelliyor bağlantı yerinde şöyle bi yazı var do not disconnect diyor çıldırcam

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Sorunun çözümü ikinci mesajda verilmiş ama farklı çözüm önerileri olan arkadaşlar varsa sayfa altına yorumlarını bekliyorum.

11kasım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
itools ile halledebilirsiniz daha onece kullanmayan arkadaslar ıcın anlatabılırım...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya bende de şöyle bir sorun var. Aygıt yöneticisinde Apple mobile device usb driver yok!! Ne yapıcam??

aytena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
itunes u açamıyorsanız bir de itools u deneyebilirsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnde ı phone 5s var ayarları sıfırla yaptım tel kapandı elma işareti geliyoo bi süre sonra mavi bi ışık beliriyor kapanıyor telefon home+on-of bas cek yapıp ı tunes işaretini getiriyorum yazılım indirilirken bağlantı kopuyo napabilirim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
4skullanıyorum elma ısaretı yanıp sonuyordu ve ıtunes cıkmaya basladı kabloy ısaretıyle beraber ıtunese baglıorum dedıklerınızn herbırını yaptım ama yazılımı yukleyemıyor sureklı hata verıyor 4013nolu hata yuklenemedı dıyor herseyı denedım ne yapmalıyım?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm ıphone 3 16gb telefonum var-telefon açılınca ekranda ios6 diye bir uyarı çıkıyor ve devam ettiğimde i tunese bağlan uyarısı çıkıyor bu durumu nasıl düzeltebirim yardımcı olursanız sevinirim tşk lerrr.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende iphone 4 var telefonu sıfırladım (tüm içerik ve ayarları sil) yaptım telefon yenibir telefon olarak başlaması gerekirken itunes a bağlan dedi (hat takılı servis yok diyor) bağlanırken bir hata oluşuyor (0xe0000008) gibi hatalar geliyor başka bilgisayarlardada denedim olmuyor lütfen bi bilen varsa yardım etsin acil:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende iphone 4 var telefonu sıfırladım (tüm içerik ve ayarları sil) yaptım telefon yenibir telefon olarak başlaması gerekirken itunes a bağlan dedi (hat takılı servis yok diyor) bağlanırken bir hata oluşuyor (0xe0000008) gibi hatalar geliyor başka bilgisayarlardada denedim olmuyor lütfen bi bilen varsa yardım etsin acil:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hussein genghis kardeşim sag olasın sayende oldu çok teşekkür ederim sana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de aynı problem var yardımcı olacak var mı acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa şimdi benim I PHONE 6 s sonra şifreyi unuttum saçma saçma denedim kilitlendi 5 dk sonra deneyin yanlış hiç bir şekilde hatırlayamadım sonra artık son yere geldim ı tunes a bağlanın yazdı sonra ben ı tunes bilgisayara indirdim eşleşmediler bi türlü salak bilgisiyar da telefonunuz kilitli parolanızı girin zaten ben keyfimden şifreyi kırmak için girdim zatenüff ya bi türlü eşleşemediler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba bende iphone s4 kullanıcısım tel birden bağlantı ayarları çöktü wifi bölümü koyu gri pasit çok uğraştım ama bir türlü çözemedim bir türlü aktif olmuyor çok acil yardımınıza ihtiyacım var :bored:

Son mesajlar