Donanım İtopyanın Çirkefliği

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sheamus

Üyecik
Arkadaşlar teknik bir sıkıntım var 2 defa oldu 9 kişi sıra bekliyorum. Desteğe bağladıktan sonra teknik desteğe bağlanmak istediğimi belirtiyorum ve bağlıyorlar bilin bakalım teknik destekte ne yapıyorlar? Telefonu açıp yüzüme kapatıyorlar. Hadi ilkinde birşey olmaz dedim 2. ye tekrar sıraya girdim ve yine 9 kişi bekledim. Bu kadar çirkeflik beklemiyordum açıkçası. İtopyanın gözümde hiçbir değeri kalmamıştır artık. Sorunumu buradan sorayım bari, parasını verdiğimiz halde desteği alamıyoruz. Arkadaşlar PowerBoost PSU dahil kasa aldım ve ekran kartıma uyumlu bir güç bağlantısı çıkmadı. Ekran kartıma gerekli olan 16pinlik gücün sadece PSU 14 pinini doldurabiliyor. Ne yapabilirim diye fikir almak için aramıştım ama nafile. Belki buradan yardımcı olmak isteyen çıkar.
 
Son düzenleyen moderatör:

Sheamus

Üyecik
O zaman iade almazlar yüksek ihtimal . En iyisi PSU al zaten PSU lar ucuz parçalar .
Zaten dün postumda da sorunumu görmüştün sanırım. Ekran kartı çalışmıyordu, bende bilgisayarcıya gidip 16 pini olan bir PSU da denemiştim ve sıkıntısız herşey çalıştı. 500w PSU için 380 TL ücret istedi bende biraz araştırmak için eve geldim şimdi. Daha fazla masraf etmek istemiyorum çünkü.
 

aimnil

Asistan
16 pin girişi varsa 500w yetmeyebilir. Ekran kartın kendinin miydi sisteme dahil değil miydi? Ekran kartının modeli ve psunun modeli nedir?
 
Üst
stat counter