itiraf ediyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizbayraktar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
itiraf ediyorum kocamın beni aşağılamaları canıma tak dedi artık. Geçen gün bir boşanma avukatı ile görüştüm ve boşanmak için bilgi aldım. 8 senedir evliyiz. ve evlendiğimizden beri ilk defa kocamdan gizli birşey yaptım. Bu beni rahatsız etti ama söylesem daha da olay çıkaracaktı :blushing:

Son düzenleyen moderatör:

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Doğru karar, zararın ne kadarından dönerseniz kardır

Masa saati

Asistan
Reaksiyon puanı
7
itiraf ediyorum kocamın beni aşağılamaları canıma tak dedi artık. Geçen gün bir boşanma avukatı ile görüştüm ve boşanmak için bilgi aldım. 8 senedir evliyiz. ve evlendiğimizden beri ilk defa kocamdan gizli birşey yaptım. Bu beni rahatsız etti ama söylesem daha da olay çıkaracaktı :blushing:
iyi yapmışşın

antx105phellos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
boşanma avukatı diye ayrı bir avukatlık dalı yoktur bu söz öbeğinden anlaşılıyor ki birileri bizim ailelerimize göz dikmiş. bence kendiniz düşünün artıları eksileri kendi açınızdan yazın boşanma cici gibi görünüp hayatınız daha fazla kabusa dönebilir benim dileğim Allah ailenize sizlere mutluluk ve huzur versin

antx105phellos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Adam rahat yaşasın zararın ne kadar azından dönerse o kadar kar
rahat yaşayacağını nereden bildiniz tanıyor musunuz itirafçıyı hayatı hakkında malumatınız mı var eğer yoksa söylemleriniz daha yapıcı olası gerekmez mi buradan başkalarını hayatı hakkında bol keseden sallamak kolay olur ..

Masa saati

Asistan
Reaksiyon puanı
7
rahat yaşayacağını nereden bildiniz tanıyor musunuz itirafçıyı hayatı hakkında malumatınız mı var eğer yoksa söylemleriniz daha yapıcı olası gerekmez mi buradan başkalarını hayatı hakkında bol keseden sallamak kolay olur ..
çok biliyorsan sen konuş o zaman senin attıgım mesajla alakan yok niye sorun çıkarmaya çalışıyorsun ya sabır akşam akşam

antx105phellos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok bilmediğim konuşmuyorum zaten size de bunu tavsiye ediyorum sadece yapıcı olun neden yıkıcısınız bakın son mesajınız da kavgacı burada asabileşecek bi durum yok düşüncelerimizi paylaşıyoruz neden atar yaptınız anlamadım yapıcı olun demenin neyi kötü

goldteam34

Doçent
Reaksiyon puanı
50
Arkadaşlar, herkesin görüşü kendine. Lütfen dikkatli olalım.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Konuyu açanın konu ile alakası yok, yazı içinde reklam gömme peşinde. Biz burda durduk yere tartşıyoruz.

Konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...