İthalatçı Garantili Telefon alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Pulficar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16

dostlarım yakın zamanda telefon alacağım ve hepsiburadada şöyle bir ilan gördüm aklımda note 9 vardı 2500 bütçe ayırmıştım böyle bir indirim görüncede kaçırmak istemedim fakat bu ithalatçı garantisi beni endişeye düşürüyor okuduğum kadarıyla şans işi olup garanti işi şirkete kalmış oluyor bu beni çok endişelendiriyor bana ne önerisiniz dostlar

bazı okuduğum yorumlarda türkiye garantisi ithalatçı garantisi pek farkı yok 2side çok uğraştırıyor denmiş ve bazısı telefonda sistem güncellemeleri gelmiyor demiş bunlar doğrumudur?
aslında benim aklımda telefonu bu fiyattan alıp sıkıntı çıkarırsada işini iyi yapan telefon tamircileri yaptırmak var sizin düşünceniz nedir

berkaydgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Oneplus 7t yaklaşık 8 ay önce İstanbul'dan aldım. Etrafımda ithalatçı garantili telefon alanlar var. Kronik sorun yoksa cihazda ithalatçı bence daha mantıklı.

Pulficar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
sanırım fiyatlandırmada hata olmuş ya da çok kısa süreli bir indirirmde idi şuan fiyatı 2700 olmuş neysem sağlık olsun diyelim teşekkür ederim cevabınız için
Oneplus 7t yaklaşık 8 ay önce İstanbul'dan aldım. Etrafımda ithalatçı garantili telefon alanlar var. Kronik sorun yoksa cihazda ithalatçı bence daha mantıklı.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
İthalatçı alıyorsanız, garanti yok gibi düşünün.

daily.Chavo

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,494
Öyle alıyorsunuz.Grantisiz almış gibi sayın kendisi

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Neden alınmasın eğer fiyat daha uygunsa alınabilir.