İstifa edecek mi?

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Gheorghe Hagi, Türkiye Kupası'na veda edilen G.Antepspor maçı sonrası konuştu.

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Gaziantepspor ile sahasında 0-0 berabere kalarak elenen Galatasaray'da Teknik Direktör Gheorghe Hagi maç sonu mikrofonlara konuştu.

Hagi maçla ilgili olarak, "Bu durumda konuşmak çok zor. Pozisyonlar yakaladık ancak top çizgiyi geçemedi. Oyuncularımın sahadaki performansı iyiydi. Çok iyi bir rakibe karşı oynadılar. Kendi tecrübemle söylüyorum ki, hayat devam ediyor. Önemli olan yarından itibaren neler yapacağımızdır. Şu anda işler iyi gitmiyor. Tüm Galatasaraylılar'ın neler yapılmasını düşünmesi gerekiyor. Hayatta maalesef böyle şanssız anlar oluyor ancak herkes bundan ders almalı. Galatasaray'ın büyüklüğü her zaman kalacak. Kabullenilemeyecek bir durumdayız. Oyuncular ellerinden geleni yaptılar." şeklinde konuştu.

Bu maç sonrası olabilecek istifalar konusunda ise Rumen teknik adam, "Şu anda sıcağı sıcağına bu konuda konuşmak istemiyorum. Galatasaray camiasının iyi düşünerek bir karar alması gerekiyor." şeklinde karşılık verdi.

"İstifa etmeyi düşünüyor musunuz" şeklindeki bir soruya ise Hagi "İstifayı düşünmüyorum. Üstümdekiler bunu değerlendirecekler. Ben de şu an bu yaşananlardan ders çıkartıyorum. Daha önce Galatasaray'da büyük başarılar yaşadım ancak böyle olaylar yaşamadım. Spor bu. Herkesin bu durumu oturup değerlendirmesi ve gelecek için hangisinin daha iyi olacağına karar vermesi lazım" şeklinde cevap verdi.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/galatasaray/istifa-edecek-miSXHBQ224933SXQ

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Efsanedir ama kusura bakmasın hocalıktan anlamıyor.

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Anlatmak İstediği : Ben İstifa Etmeyeceğim , Adnan Polat Vuracak Tekmeyi Ve Ona Yem Olacağım .

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Adnan Polat'a tekmeyi kim vuracak peki? :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
:D:D

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Muhteşem bir teknik direktör değil. Eyvallah da takım ne arkadaşlar?
Bu gece Gaziantep karşısında izlediğim takım kesinlikle Galatasaray değil.
Kaleci güvenilmez.
Sağ ve sol bek yok.
Orta saha yok.
Forvet yok.
Biraz Neill, biraz Servet yırtındı.
Gerisi hikaye.
Bu takıma hangi teknik direktörü getirirseniz getirin.
Hiç bir iyi sonuç alamazsınız.
Her şeyi Hagi'ye yüklemeden önce, biraz da yönetimin neden bu kalitesiz oyuncuları getirdiğini düşünmek lazım.
Ucuz oldukları için mi tercih edildiler?
Eğer hal böyleyse, Gaziantep, Kayseri, Karabük kulüplerinin toplam transferleri Galatasarayın yarısı etmezken nasıl oluyor da Galatasaray'dan daha iyi yerde olabiliyorlar.
İşin işi bence çok karışık, olay pek sanıldığı gibi değil.

constantin_1

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bu yöneti daha fazla dayanmaz er yada geç istifa ederler

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bence yönetim komple değişmeli

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Ben artık GS ve yetkilileri anlamıyorum... Sanki yapmamız gerekenleri tersten algılıyoruz.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
bence yarın hemen olağanüstü kurul toplanacak yeni bir yönetim ve teknik kadro oluşturulacak. Ayrıca Hagi teknik direktörlükten alınıp bence futbolcu takibi yapması için görevlendirilmeli ve paf takımıdaki oyuncuların gelişimiyle ilgilenmeli çünkü iyi oyuncular seçebildiğini düşünüyorum ama taktik olarak yönetim olarak sıfır.