"İstenmeyen tavşan" ilan edildi.

WaterBoy

Profesör
Reaksiyon puanı
5
gp_248074.jpg

Playboy'un kurucusu Hugh Hefner'in üç kız arkadaşı arasında kavga çıktı. İstenmeyen kişi ilan edilen Kendra Wilkinson, Playboy malikanesinden
ayrılıyor .

NEW YORK - Dünyanın en çok satan erkek dergisi 'Playboy' imparatorluğunun kurucusu olan Hugh Hefner'in üç gözde kızlarından Kendra Wilkinson, diğer kızların kıskançlığı yüzünden evden ayrılıyor.

Evin diğer 'tavşanları'nın nefret ettiği Kendra'nın evden atılması bir çok dedikoduya yol açtı. Tartışmanın asıl sebebi bilinmese de, en ünlü playboy kızlarından biri olan seksi sarışının evdeki 'tek nitelikli' kız olduğu için istenmediği söyleniyor.
(YAŞAM)

http://www.gazeteport.com.tr/YASAM/NEWS/GP_248050

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Emin olun doğru bir karar digiturk te bir program girl on playboy mansion orada izliyorum bunların günlük yaşantılarını orgnizasyonlar falan var açık saçık olmayan bir program bıktım artık bu garyyyy den acayip bir hanım bu hele gülüşü tam beter at kişner gibi :D

Muzurr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Emin olun doğru bir karar digiturk te bir program girl on playboy mansion orada izliyorum bunların günlük yaşantılarını orgnizasyonlar falan var açık saçık olmayan bir program bıktım artık bu garyyyy den acayip bir hanım bu hele gülüşü tam beter at kişner gibi :D

aboww sen kendini bayanlardan da fazla kaptırmışsın magazine sooris :D

patrick

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
19
muzurr bi iyilik yapta al bu aplayı evine, ağlar şimdi :D

Muzurr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Cıksss almam :) Beğenmedim ;) Soorise göndercem :D