İstemediğiniz konuları takip listenizden silin!

Bu konuyu okuyanlar

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
SDN'ye yeni bir özellik daha ekledik!
Zamanında yapılacaklar listesine aldığımız, ancak daha sonra bizden ayrı olarak üyelerin de böyle bir isteği dile getirmesi üzerine bu çalışmayı ön plana aldık.

Bildiğiniz gibi forumumuzda "mesajlarıma yazılan yeni cevapları göster" isimli bağlantıya tıkladığınız zaman sizin daha önceden mesaj yazmış olduğunuz konulardan yeni mesaj gönderilmiş olanları listeleniyordu. Ancak bazı üyeler bazı konuların takip etmedikleri halde tekrar tekrar bu listede çıkmasını istemiyorlardı. Yani örneğin "ne dinliyorsunuz" konusu sizi ilgilendirmiyor mesajlarınıza yazılan cevaplar listesinde görmek istemiyorsunuz.

Artık bunun çözümü var. Mesajlarınıza yazılan yeni cevapları görmek üzere açtığınız sayfada, listenin sağ yanında her konuya ait bir seçme kutusu var. İşte o kutuyu/kutuları seçerek, istediğiniz konuyu/konuları takip listenizden çıkarabilirsiniz. Böylece o konular bir daha asla listenizde görünmeyecek.

Herhangi bir zamanda o konuyu görmek isterseniz forumdan ilgili bölümü açıp konuyu görebileceksiniz. Yani forum konuyu sadece takip listenizden çıkaracak. Böylece o konudaki mesajınız da silinmemiş olacak.

Ayrıca takip listenizden kaldırdığınız konuların bir listesini size gösterecek ve listenizden sildiğinize pişmanlık duyduğunuz konuları takip listenize geri almanızı sağlayacak sayfa da şu anda hazırlık aşamasında.

Güle güle kullanın..

bulmeh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
gösterdiğiniz emek için teşekkürler...

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
büyükşehir çalışıyor... ^^

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Hem zaman kaybı da olmamış olur,yönetime teşekkür ederiz :)

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Tekrar teşekkürler Elmacik :)

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bende bunun için konu açıcaktım iyiki araştırmışım :)

ben "ne dinliyorsunuzu" "iyi geceler topiğini" mesajlar hemen hemen aynı diye artık gösterme demiştim şimdi nasıl geri getirebilirim. elmacık o özellik eklenecektir demiş. geldi mi? varsa nasıl yapılıyor?

Serkannd

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
10
gelişiyoruz gelişiyoruz...

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Süpersinizzz

durmak yokk yola dewamm :)

red-bird

Profesör
Reaksiyon puanı
8
göstermiş olduğunuz özveriden dolayı teşekkürler...

RE_6

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bi şey sordum millet daha yeni teşekkür ediyo !!! böyle duruma isyan ederim !!! sizin işiniz gücünüz yeni mesajlara bakmak mı? ??? forumun eski konularına bakmazsınız mesaj yazılmasını beklersiniz !!!

oh bee rahatladım :D

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
RE_6 dedi ki:
bi şey sordum millet daha yeni teşekkür ediyo !!! böyle duruma isyan ederim !!! sizin işiniz gücünüz yeni mesajlara bakmak mı? ??? forumun eski konularına bakmazsınız mesaj yazılmasını beklersiniz !!!

oh bee rahatladım :D

:D

Son mesajlar