İşte Volkan Demirel'le Top 5!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Sezon başından bu yana Fenerbahçe'nin en başarılı isimlerindendi Volkan Demirel... Ancak Kasımpaşa maçında tel tel dökülen arkadaşlarına uydu, Gökhan Güleç'e yaptığı ikramla, 'En komik goller' listesine girdi.

haber_ic_189587.jpg

Galatasaray'ın Bursa deplasmanında aldığı yenilgi sonrası ellerini ovuşturan, "Kasımpaşa'yı yeneriz, puan farkı 5'e çıkar" diye düşünen Fenerbahçeliler için kabus gibi bir geceydi dün... Tepeden tırnağa tel tel dökülen Sarı-Lacivertli takım, iç sahada ligin ilk yenilgisini alırken, "kötüler listesinin" zirvesine Volkan Demirel çıktı. Bu sezon sergilediği futbolla takımının en başarılı isimleri arasında yer almasına karşın, dün kariyerinin en kötü gecelerinden birini yaşayan tecrübeli file bekçisi, özellikle Gökhan Güleç'e ikram ettiği ilk golle "eski defterlerin" açılmasına sebep oldu. İşte Volkan'la Top 5!

1- Schalke-Fenerbahçe: Tarih: 19.10.2005... Skor 2-2 devam eden maçta Schalke savunmasından gelen topa çıkan Volkan, 'ıska' geçince Kuranyi boş kaleye hayatının en kolay golünü attı, maç 3-3 sona erdi. Bu hata, Kanarya'nın Devler Ligi'ne havlu atmasına neden oldu.

2- G.Saray-Fenerbahçe: Tarih: 27.04.2008... Şampiyonu belirleyecek maçta rahatça yumruklayacağı topu 'pas' geçti, Nonda'ya boş kaleye golü atmak kaçtı. 1-0 sona eren maç, şampiyonluğu G.Saray'a hediye ederken Zico da evinin yolunu tuttu.

3- Erciyes-Fenerbahçe: 26.01.2007... İlkem'in uzun pasında uzaklaştırmak istediği topu ıskaladı. Cenk İşler'e bomboş kaleye golü atmak kaldı. 1-1 biten maç, şampiyonluk yolunda Fener'e önemli bir yara oldu.

4- İtalya-Türkiye: Tarih: 15.11.2006... A Milli Takım'ın İtalya ile oynadığı maçta, degaj yapmak istediği topu Di Natale'ye çarptırdı. İtalyan oyuncu boş kaleye yuvarladı. Özel maç büyük bir hasar bırakmadı ama bu hata Volkan'ın 'unutulmazları' arasına girdi! Maç 1-1 sona erdi.

5- Sevilla-Fenerbahçe: Tarih: 04.03.2008... Şampiyonlar Ligi 2. tur rövanş maçında önce Dani Alves, ardından Keita'nın 'uzaydan' şutlarını kaleye buyur etti. Kanarya 2-0'dan maçı 3-2'ye getirdi. Penaltılara giden maçta çıkardığı 3 top, Volkan'ı 'yakan adam'lıktan, 'kahramanlığa' taşıdı!

KAYNAK

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
hatasız kul olmaz tek volkan yaşamıyor ya adı çıktı 9a inmez 8e casillasta buffonta yapıyor ama onlar görmezden geliniyor...

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Dakka bir gol bir neydi öyle yaaa. Gülmekten yerlere yattım :D:D:D

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
handikap bu videoyu koymuşsunda sevilla maçını kim yendi soruyorum schalke maçı berabere bitti bi de yabancılara karşı oynadığımız maçlar var mondragonun 6 tane yediği golü unutmayın :D

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
handikap bu videoyu koymuşsunda sevilla maçını kim yendi soruyorum schalke maçı berabere bitti bi de yabancılara karşı oynadığımız maçlar var mondragonun 6 tane yediği golü unutmayın :D
Konuya bak videoyu izle etrafa sataşma...

Mesajımda olur böyle şeyler dedim kaleciler hep iyi gününde olacak değil ya!

Mondragon 66 tane yese ne olacak,yediklerinizi unutmanıza sindirmenize yardımcı mı olacak?

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
olur böyle vakalar demişsin ama volkanı koymuşsun gene bide uyku sembolü koymuşsun tabii üstüme alınacam...

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Çok saçma goller yemiş yada ikram etmiş :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Volkan iyi kaleci ama inanılmaz hatalar yapıyor gerçekten de.

Ketumm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
İişte biz böyleyiz çek cumhuriyeti macında cech topu elinden kaçırıp nihata hediye etti ülkesinin elenmesine sebep oldu ama dönüşte cech i kahramanlar gibi karşıladılar bide bize bakın iki üç tane hatalı gol yemiş mişte adam Türkiye nin yetiştirdiği en iyi kalecilerinden biri biraz sahip çıkabilsek!!!!

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
İişte biz böyleyiz çek cumhuriyeti macında cech topu elinden kaçırıp nihata hediye etti ülkesinin elenmesine sebep oldu ama dönüşte cech i kahramanlar gibi karşıladılar bide bize bakın iki üç tane hatalı gol yemiş mişte adam Türkiye nin yetiştirdiği en iyi kalecilerinden biri biraz sahip çıkabilsek!!!!
buna alkış tutarım ben bravooo işte bu, benden bonus puan aldın ;)

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Tüm goller yanlışlıkla da şu Kasımpaşa maçında yediği gole anlam veremedim:D

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
olur böyle vakalar demişsin ama volkanı koymuşsun gene bide uyku sembolü koymuşsun tabii üstüme alınacam...
Seni gidi komik şey...:laugh:
Olur böyle vakalar deyip Volkan'ı koymamam lazımdı evet...Çünkü konumuz İşte Volkan Demirel'le Top 5!

Seni kırmayıp:
Sevda Demirel'le Top 5! deyip Sevda Demirel'i koyuyorum...

Uyku sembolü çok ağır kaçtı onu Handikap uyuyor olarak kabul et olur mu?

Volkan üzme arkadaşları ve bizleri...Lütfen böyle goller yeme!...

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yahu kalecinin hatası direk gol olduğu için çok göze batıyor. Halbuki hata herkes de olur ve kaleci dışındaki tüm futbolcular daha beterini yapıyorlar..

Fazla üste gitmemek lazım.. Oyundur tadına varacaksın..

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
yaptığı mükemmel kurtarışların yanında lafı bile edilmez bence. her kalecinin kariyerinde olan şeyler bunlar

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Rüştü 'den sonra gelen en iyi TÜRK kaleci ama çok hata yapıyor çok komik goller yemese fenerde değil büyük bi takımda oynardı zaten :D

Ketumm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Rüştü 'den sonra gelen en iyi TÜRK kaleci ama çok hata yapıyor çok komik goller yemese fenerde değil büyük bi takımda oynardı zaten :D
sanki rüştü yü yetiştirip Türk futboluna kazandıran kimse bide Fenere laf vuruyo arkadaşımız

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Seni gidi komik şey...:laugh:
Olur böyle vakalar deyip Volkan'ı koymamam lazımdı evet...Çünkü konumuz İşte Volkan Demirel'le Top 5!

Seni kırmayıp:
Sevda Demirel'le Top 5! deyip Sevda Demirel'i koyuyorum...

Uyku sembolü çok ağır kaçtı onu Handikap uyuyor olarak kabul et olur mu?

Volkan üzme arkadaşları ve bizleri...Lütfen böyle goller yeme!...

handikap MAŞALLAH sendede hertürlü numara var sevda demirelle bi bağlantın mı varda reklam yapıyorsun futboldan magazine hey ALLAHIM YA tamam sen haklısın:dirol::tongue::tongue:

---------- saat 20:12 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:10 eklenmişti ----------

Konu Casillas la ilgili olsaydı Casillas la ilgili koyardı :)

al birini vur ötekine ya siz çok yönlü düşünmeyi bilmiyormusunuz...

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
sanki rüştü yü yetiştirip Türk futboluna kazandıran kimse bide Fenere laf vuruyo arkadaşımız

Aksini söylediğimi hatırlamıyorum.

Rüştü'den sonra gelen dedim Rüştü' yü başka takım yetiştirdi demedim ki ben :huh:

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Volkan ın bu kadar üstüne gitmek bence çok yanlış...

O'nun kurtardığı birçok maçı, neden bir kalemde siliyorsunuz anlamış değilim..

Yiğidi öldürürken Hakkını da verin, bence..

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
handikap MAŞALLAH sendede hertürlü numara var sevda demirelle bi bağlantın mı varda reklam yapıyorsun futboldan magazine hey ALLAHIM YA tamam sen haklısın:dirol::tongue::tongue:

---------- saat 20:12 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:10 eklenmişti ----------
al birini vur ötekine ya siz çok yönlü düşünmeyi bilmiyormusunuz...

Önce biraz terbiye sınırlarına dönmeni tavsiye ederim...:angry:
Ne tür numaralarım varmış beni ne zannediyorsun sen...Neyin reklamını yapıyorum...
Sevda Demirel'le bir bağlantım yok...

Volkan dememe kızdın futbolun F'sindende anlamıyorsun Soyadı Demirel başka birini buldum belki anlarsın diye...Konuya vakıf olman için bir örnekti sadece...

Al birini vur ötekine deyip:Beni alıp başkasına vurma...

Holiganizmin beynindeki saygıdan ve sevgiden uzak köşelerinden laf yarıştırma-kirletme formu...

snow fox

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bu adamın kötü oynama hakkı yok mu yahu?
fb onun sayesinde çok maç aldı.