İşte Türkiye'nin en iyi takımı!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
İŞTE TÜRKİYE'NİN EN İYİ TAKIMI...

Galatasaray, GOAL dergisinin Ekim sayısında yer alan araştırmada Avrupalı ünlü kulüpler arasında 31. basamakta yer aldı. Cim-Bom, kulüplerin kadro, ekonomi, popülarite, tesis, trend gibi özelliklere göre sıralandığı Top 100 listesinde 75.5 puanla, Aston Villa, Celtic, Borussia Dortmund, Schalke gibi kulüpleri geride bıraktı.

Sarı-kırmızılı kulüp, GOAL dergisinin Ekim sayısında yer alan araştırmada Avrupalı ünlü kulüpler arasında 31. basamakta yer aldı. Cim-Bom, kulüplerin kadro, ekonomi, popülarite, tesis, trend gibi özelliklere göre sıralandığı Top 100 listesinde 75.5 puanla, Aston Villa, Celtic, Borussia Dortmund, Schalke gibi kulüpleri geride bıraktı.

İspanyol devi Barcelona’nın 89 puanla zirvede yer aldığı listede, Manchester United 87 puanla ikinci, Real Madrid aynı puanla üçüncü sırada yer buldu.

Galatasaray’ın yanı sıra Türk futbolunun diğer devleri Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor da, Top 100’e girdi. Kartal 74 puanla 40., Fenerbahçe 73.5 puanla 41. basamakta kaldı. Bordo-mavili takım ise 68 puanla 90. sırada yer aldı.

zirve_puan.jpg

KAYNAK

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
normal :D bu aslanlar için bu sıralama kötü bile :D

chemical

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Birazdan Beşiktaşa bombalamalar gelir Fenerden. Neden üstte diye.10 dan geriye sayın..

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
O sırada olup birinci olacağıma sonuncu olurdum daha iyi :D

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Gol atma özürlü beşiktaşın hücum puanı gs ve fb den çok.

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ilk 5 e kadar doğru da gerisi "apır sapır hazırlanmış çok belli"
şimdi avrupa şampiyonu barcelona olduğu için normal 1 sene öncenin şampiyonu m.united oda normal.realinki sallama olmuş biraz ne avrupa ne ligde iyiydiler 1 senedir.
liverpool oda tamam sürekli ş.liği yarı finali,finali ve şampiyonu onada okey...
interde kendi liğinde son senelerde iyi oda tamam.
gelelim ***** (gs) onları başarası ne onu anlayamadık"sallama olmuş bu anket"geçen yıl ligi kaçıncı bitirdi bu ***** !! avrupa da son senelerde başarısı var mı yok...
>>"eeeee...niye orda...hımmm.anladık biri torpil geçmiş..." :)
************* ne desek acaba onlar hadi geçen yıl balına şampiyon oldular ondan diyelim.gerçi bu yıl sürünüyorum şarkısı tam onlara görede...
>>FENERBAHÇE...evet o tam saçma olmuş 2 sene önce ş.liğinde ilk 8 de olan bi takımı sıralamada oraya koymuş ***********...

palam

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ali sami yen yerine herhalde güzel bi stat olsaymış gs tesislerden 10 alacakmış. listenin tutarsızlığı bu bence. ayrıca beşiktaşın yönetimini beğenen yok ama fenerinkinden daha iyiymiş. fenerinki iyi demiiyorum ama beşiktaştan kötü değil. sonra beşiktaşın hücum ve defansı gs den iyi ama en başta kadro puanı gs den düşük nasıl bi hesaplama bu yaw ben anlamadım.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
ilk 5 e kadar doğru da gerisi "apır sapır hazırlanmış çok belli"
şimdi avrupa şampiyonu barcelona olduğu için normal 1 sene öncenin şampiyonu m.united oda normal.realinki sallama olmuş biraz ne avrupa ne ligde iyiydiler 1 senedir.
liverpool oda tamam sürekli ş.liği yarı finali,finali ve şampiyonu onada okey...
interde kendi liğinde son senelerde iyi oda tamam.
gelelim ***** (gs) onları başarası ne onu anlayamadık"sallama olmuş bu anket"geçen yıl ligi kaçıncı bitirdi bu ***** !! avrupa da son senelerde başarısı var mı yok...
>>"eeeee...niye orda...hımmm.anladık biri torpil geçmiş..." :)
************* ne desek acaba onlar hadi geçen yıl balına şampiyon oldular ondan diyelim.gerçi bu yıl sürünüyorum şarkısı tam onlara görede...
>>FENERBAHÇE...evet o tam saçma olmuş 2 sene önce ş.liğinde ilk 8 de olan bi takımı sıralamada oraya koymuş ***********...

Takımların tarihindeki genel başarılara göre yapılmış belli tarih verilmediğine göre ayrıca hangi şartlara göre istatislik yapıldığı söylenmiş. Okumayı öğren önce... Fenerbahçenin iki sene önceki başarısı GENEL olarak tarihlere bakıldığı zaman GALATASARAY ınkilerin yanında devede kulak kalır ;) kabullenin artık:D

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Benim takımımın attığı gol sayısı ligteki herhangi bir futbocunun attığında az olsa ben sadece susardım.Bazı arkadaşlar bırakın susmayı maç seyrettinmi diye soruyorlar.Beşiktaş şu an Ankaraspor'a hükmen attığı gollerle Nonda'yı geçmiş durumda.Ben Beşiktaş düşmanı değilim ama ortada bir gerçek var kabul etsenizde etmesenizde.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Benim takımımın attığı gol sayısı ligteki herhangi bir futbocunun attığında az olsa ben sadece susardım.Bazı arkadaşlar bırakın susmayı maç seyrettinmi diye soruyorlar.Beşiktaş şu an Ankaraspor'a hükmen attığı gollerle Nonda'yı geçmiş durumda.Ben Beşiktaş düşmanı değilim ama ortada bir gerçek var kabul etsenizde etmesenizde.

O bazı arkadaşın sana diyecek bir iki lafı var.

Beşiktaş maçlarından sonra herhangi bir kanal da beşiktaş kötü oynadı diye bir cümle duyar mısın ? Hayır! Hücum gücü yüksek ama son vuruşları yapan adam yok. Bizde bi tane Kewel olsa ya da Baros olay biter lig durumu apayrı oludu.
Yani gol yoksa hücum yok anlamına gelmiyor.

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
O bazı arkadaşın sana diyecek bir iki lafı var.

Beşiktaş maçlarından sonra herhangi bir kanal da beşiktaş kötü oynadı diye bir cümle duyar mısın ? Hayır! Hücum gücü yüksek ama son vuruşları yapan adam yok. Bizde bi tane Kewel olsa ya da Baros olay biter lig durumu apayrı oludu.
Yani gol yoksa hücum yok anlamına gelmiyor.

Sen memnunsan zaten ben daha uzatmıcam.İnşallah bundan sonra atarsınız o golleri Beşiktaş'ında yarışta olduğu bir lig daha zevkli olur.

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Sen memnunsan zaten ben daha uzatmıcam.İnşallah bundan sonra atarsınız o golleri Beşiktaş'ında yarışta olduğu bir lig daha zevkli olur.

ben MEMNUN DEĞİLİM :( Öyle demeyin lütfen. Benim kastım sadece hücum ile gol ün ayrı şeyler olduğu. Ama dileğinize aynen katılyorum. Yarışta çok gerideyiz. Kaliteli bir lig için bunlar şart!

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Yine CimBom yine yine CimBom ;)

Osmanli_Bursam

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Herkese göre değişebilecek bir durum bir Bursalı olarak BURSASPOR da bana göre en iyi takım :)
Şaka bir yana bu iyi kötü sıralamaları bu forumda olmazsa sevinirim.
Zira birileri hep büyüklük derdinde sanki.
Böyle yaparak biz büyüğüz sizin ne işiniz var defolun gidin den farkı kalmıyor.
Büyükseniz de ona göre özgünlğünü yitiriyor.
GS UEFA almış bir takım ama hala bunun üzerinden prim yapıyor.
Sorarım size eğer Mecidiyeköyde oturmuyor olsaydınız ya da oralı olmasaydınız
GS takımı başarısız olsaydı da GS li olacak mıydınız?
GS BJK ya da FB hepsi lig açısından başarıları sayesinde kitleleri çekebilmişlerdir
Aksi takdirde Sarıyer, Kasımpaşa ya da Üsküdar Anadolu'dan ne farkı olacaktı?
Ben İstanbul'da yaşayan biri olarak söyleyim hiç fark olmayacaktı.
Ama şuna da seviniyorum harbi istanbullu adamlar mesela Karagümrük Karagümrüksporu
Üsküdar Üsküdar Anadolu'yu ya da kardeş takımları Beykoz 10000 kişi stadı doldurup Beykozsporu'nu destekliyor ve bu ayrıcalıklı takımlara karşı bayrak açıyor.
İşte burda da bir açılım yapılması şart.
Kendimizi sorgulayalım bir zahmet...
Saygı ve sevgilerimle.
timsah.jpg

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Niye kavga ediyorsunuz gençler :D birliği :mrgreen: