İşte " o an " benim bittiğim an

DarkLady

Dekan
çöm idim kampüste bankta son sınıftan bi arkadaşla oturuyorduk bankın ayakları yerinden oynamış ileri geri yapınca sallanıyodu:D :} arkadaş bana sallaa dedi salladım bendeee arka üstü bi döndükk ayaklar havadaaaa kaldıı :) :) tabiki orda bulunanlarada ii eğlence çıktıııı >X<

ziraatci63 dedi ki:
çöm idim kampüste bankta son sınıftan bi arkadaşla oturuyorduk bankın ayakları yerinden oynamış ileri geri yapınca sallanıyodu:D :} arkadaş bana sallaa dedi salladım bendeee arka üstü bi döndükk ayaklar havadaaaa kaldıı :) :) tabiki orda bulunanlarada ii eğlence çıktıııı >X<

Muahaha aynı şekilde benm aracın arka koltuğunda oturanlara olmuştu.Koltuklar sökülebilir benim.Arkadaşlar bindi.Bende iyi otutturmamışım koltukları.Gaza yüklendim arkada bi patırtı.3 çift ayak vardı havada koptm o anda :D

pesimist

Rektör
Onursal Üye
TuningMert dedi ki:
ziraatci63 dedi ki:

Muahaha aynı şekilde benm aracın arka koltuğunda oturanlara olmuştu.Koltuklar sökülebilir benim.Arkadaşlar bindi.Bende iyi otutturmamışım koltukları.Gaza yüklendim arkada bi patırtı.3 tane ayak vardı havada koptm o anda :D

Zuhahahah :D

DarkLady

Dekan
s
TuningMert dedi ki:
ziraatci63 dedi ki:

Muahaha aynı şekilde benm aracın arka koltuğunda oturanlara olmuştu.Koltuklar sökülebilir benim.Arkadaşlar bindi.Bende iyi otutturmamışım koltukları.Gaza yüklendim arkada bi patırtı.3 çift ayak vardı havada koptm o anda :D
herlade 2 kişi vardı birinin bir bacağı eksiktii ;D

DarkLady

Dekan
[

Bakıcaz artık 2006 oks 415 puan öss ne olur bilemem B)
[/quote]ee hangi lisedesin şimdii nie söylemiyosun ki cathlack :S:S merak ettim şimdii

lucifer

Profesör
ziraatci63 dedi ki:
[

Bakıcaz artık 2006 oks 415 puan öss ne olur bilemem B)
ee hangi lisedesin şimdii nie söylemiyosun ki cathlack :S:S merak ettim şimdii
[/quote]

İstanbul köy hzimetleri anadolu lisesinde okuyorum B) adına bakmayın başarıları büyük ;)