İşte Milli takımın yeni forması!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
690627_detay.jpg

Dünyada birçok ülkenin forma sponsoru olan Nike’ın 2012 için dizayn ettiği formaların tasarımları basına sızdı. Çin’deki üretim aşamasında açığa çıkan formalarda Türkiye için kırmızı renk tercih edildi.

Habertürk

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
sevmedim beyazımızda olmalı bence. şu forma ve turkuaz formamız en beğendiklerim arasında.

9365.RE23.JPG

Nike_milliforma_byk5.jpg

bibooo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çin milli takım forması gibi ne bu ? Adam gibi tasarımdan acizler.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Başarılı olmayabilirler evet bu gayet doğal ama kimse milli formayı oyuncak yapamaz, halı saha maçındaymış gibi canı istediğinde oynayamaz. Bunların yaptığı aynen bu... Gerçi bu adamların ölüsü Alman milli takımı oyuncularından daha fazla prim alıyorken başka birşeyde beklenemez...

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Başarılı olmayabilirler evet bu gayet doğal ama kimse milli formayı oyuncak yapamaz, halı saha maçındaymış gibi canı istediğinde oynayamaz. Bunların yaptığı aynen bu... Gerçi bu adamların ölüsü Alman milli takımı oyuncularından daha fazla prim alıyorken başka birşeyde beklenemez...

O zaman sen çık oyna PROFESSÖR.:devil:

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Formayı değil, giyenleri değiştirsinler.

Suicide Veil

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bence güzel olmamış, kalitesiz görünüyor ayrıca milli takım formasının içinde beyaz da olmalı. Bu forma orda burda satılan kolpa türkiye formalarına benzemiş sıradan bi t-shirt'ten hiçbir farkı yok armayı çıkartırsan...

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Rahat olun gençler Oğuz gitti sorun bitti, 2012 eleme maçlarında göreceğiz bunu!

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
nike milli takım için adam gibi tasarım yapmayacak galiba. bari bu sefer fontlar düzgün olsun...

alonespy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ben sana çıkıp oyuncuları savunmadım o adamlar geçici...forma hakkında söylemiş olduğun için söylüyorum...güzellik kavramı görecelidir senin beğenmediğini ben beğenirim kimsenin buna dediği bişey yok sadece formaya üstünde bulunan AY YILDIZ'a saygı duymanı bekliyorum....

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
ben sana çıkıp oyuncuları savunmadım o adamlar geçici...forma hakkında söylemiş olduğun için söylüyorum...güzellik kavramı görecelidir senin beğenmediğini ben beğenirim kimsenin buna dediği bişey yok sadece formaya üstünde bulunan AY YILDIZ'a saygı duymanı bekliyorum....

Söylediğim cümleden bunu mu çıkardın yani? Nerede formayı beğenmediğimi belirtmişim söylermisin? Sözüm oyunculara o formayı terletmeyenlereydi. Anlamıyorsunuz bari saçmalamayın.

muzaffer7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu nasıl forma ya düz kırmızı t-shirt giyer gibi. Bi karakteri bi çizgisi yok bunun sevmedim..

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
690627_detay.jpg

Dünyada birçok ülkenin forma sponsoru olan Nike’ın 2012 için dizayn ettiği formaların tasarımları basına sızdı. Çin’deki üretim aşamasında açığa çıkan formalarda Türkiye için kırmızı renk tercih edildi.

Habertürk

dizayn derken ???

kırmızı tişört
kalp üzerine beyaz ay-yıldız
sol tarafada nike işareti...

bunu mu dizayn etmişler ? çok yorulmuşlar süper bir çizim çalışma kimse hayal dahi edemezdi... :))

edit notuu: Nike a iş başvurusu yapacam dizayner olarak :)

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bence de kötü olmuş, milli takım forması da milli takım oyuncuları gibi gelişi güzel olmuş...

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Baya bir düşünmüşler heralde bu tasarım için:thumbdown:

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
forma işte nolcaktı içinden tavşanmı çıkacaktı. Her 2 yılda bir yeni formalar gelir, her sene beğenmedim geçen seneki daha iyiydi denir. 2014 yılında yeni formalar gelince bu forma için daha güzeldi denilecek nasıl olsa. Basbaya güzel forma işte, milli takım formaları belli renkler, belli kalıplar, belli tasarımlarda olmak zorunda buda basbaya olmuş işte. İtalya, brezilya,arjantin vs 150 senedir aynı tipleri giyiyor, hayır fark istediniz turkuaz mavisi forma yapıldı nike binasına yürüyüş yaptık dünyayı yıktık klasik istiyoruz dedik alın işte klasik, sizce nike bidaha farklı dizayn yapar mı ben olsam yapmam çiz paintte gönder gitsin.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Tasarımcılarda iş yok. Ne milli takım nede klüplerde. Hersene görüyoruz hep aynı çizgiler, değişen sadece genellikle renkler. Tasarımı bilmeyenlerin o şirketlerde işi ne anlaşılmaz. Yeni bir şey üretmekten acizler. Ben bile kırmızı ile beyazı 10 ay çeşitte sunabilirim kafamda. Ha onu modele dökmek mesele. Ki oda onların işi. Neyse forma her zmaan ki gibi işte ne diyim. Allah bilir şort da kırmızıdır, sahada dolaşırlar kıpkırmızı.. .